Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lid

Dziecko boi się dziadkow

Polecane posty

Gość Lid

Hej, mam roczne dziecko. Od urodzenia boi się teściów których odwiedzamy co tydzień max godzinę wytrzyma potem płacz i wychodzimy, zabawianie nic nie daje jak już ma dość odwiedzin, nie daje się dotknąć dziadkom. U mojej siostry jest ok ale spędzamy tu więcej czasu i lubimy się z siostrą. U teściów jestem spięta i nie lubię tam byc. Czy ktoś tak miał, czy dziecko z tego wyrosło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Tak, wyrosło. Ale ja mimo że nie czuje się dobrze u teściów to nigdy nie nastawiałam córki negatywnie i zawsze starałam się żeby czuła się u nich dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mojemu dziecku minęło. Babci tak się nie bał ale od dziadka z daleka.Jak podrósł to mu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lid

A w jakim wieku minęło? Do teściów też oczywiście nie zniechęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

W takim wieku moja córka wyła na widok większości kobiet w rodzinie. Dziś kocha wszystkich 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

U nas jak córka miała 3 lata to stał się cud i nie bala się nikogo. Ani wujka którego rzadko widuje, ani sąsiadów. A już tracilam nadzieje i myślałam że zostanie dzikusem na zawsze. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mojemu dziecku przeszło jak miał 5-6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojamamatoja

Moje dziecię ma tak, że babć się nie boi, ale dziadków tak. Jak przyjedzie babcia z dziadkiem albo sam dziadek to najpierw jest płacz, trzymanie się kurczowo rodziców, a potem... szaleństwo. Dziadek bierze piłkę albo niby przypadkiem zaczyna czytać książeczkę albo ułoży coś z klocków i nagle staje się cud, dziadek przestaje być straszny - sama podchodzi. Później mam wrażenie, jakby było więcej dzieci w domu 😄
ALE my mamy dobre relacje ze wszystkimi dziadkami i nie jesteśmy spięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×