Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panifreyja

"Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy...?"

Polecane posty

Gość gość
Dnia 26.12.2019 o 17:22, Izzie_Stevens napisał:

A może powinni wypowiedzieć się kobiety/mężczyźni któzy mają stałych partnerów i wiedzą o czym piszą a nie ludzie żałośni bez drugiej połówki? 

W takim razie nie odzywaj się już więcej, załosna podludzka pierdoło bez drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, panifreyja napisał:

Widać od razu, że pisze nieudacznik życiowy 😄

Idealnie podsumowałaś siebie i inne kafeterianki :D Naprawdę weźcie zacznijcie coś soba reprezentować polki, bo juz nawet amerykanki (jedne z dwóch najgorszych...eee.. ,,kobiet" na świecie, polki są przed nimi) maja więcej do zaoferowania a wy poleczki durne co? Nawet mordy macie nie wyjsciowe a do tego wieczna mentalność goowniary XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak zwykle sfrustrowana goowniara musi jojczeć gdzie ci prawdziwi męzczyźni...Gdzie? Z parwdziwymi kobietami (nie polkami). Polki jak zwykle nie mają do zaoferowania nic poza karuzelą psychiczną, lenistwem i totalną głupotą. Ja nie wiem jak bardzo trzeba być ślepym albo nie mieć gustu, by uważać je za najpiękniejsze kobiety świata (nie nazwałbym te abomiancje kobietami). Już nawet zagraniczni faceci uważają was za największe ścierwo świata i zwykłe worki na spermę, a wy myślicie że im się podobacie XD

A teraz pannafreyja won zrobić dobrze zwyrolowi Czesławowi, nadajesz się tylko na to by być worem dla meneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Do lachy - raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jak zwykle sfrustrowana goowniara musi jojczeć gdzie ci prawdziwi męzczyźni...Gdzie? Z parwdziwymi kobietami (nie polkami). Polki jak zwykle nie mają do zaoferowania nic poza karuzelą psychiczną, lenistwem i totalną głupotą. Ja nie wiem jak bardzo trzeba być ślepym albo nie mieć gustu, by uważać je za najpiękniejsze kobiety świata (nie nazwałbym te abomiancje kobietami). Już nawet zagraniczni faceci uważają was za największe ścierwo świata i zwykłe worki na spermę, a wy myślicie że im się podobacie XD

A teraz pannafreyja won zrobić dobrze zwyrolowi Czesławowi, nadajesz się tylko na to by być worem dla meneli.

Nawet bym ci, niewypale śmierdzący, nie dała umyć podłogi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Koneser napisał:

Do lachy - raz

Znalazł się kasanowa z obwisłą pałką dla wieśniaczek 😄 Idź i sobie zwal konia, bo nawet brudna qrfa z syfilisem by cię nie chciała. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jak zwykle sfrustrowana goowniara musi jojczeć gdzie ci prawdziwi męzczyźni...Gdzie? Z parwdziwymi kobietami (nie polkami). Polki jak zwykle nie mają do zaoferowania nic poza karuzelą psychiczną, lenistwem i totalną głupotą. Ja nie wiem jak bardzo trzeba być ślepym albo nie mieć gustu, by uważać je za najpiękniejsze kobiety świata (nie nazwałbym te abomiancje kobietami). Już nawet zagraniczni faceci uważają was za największe ścierwo świata i zwykłe worki na spermę, a wy myślicie że im się podobacie XD

A teraz pannafreyja won zrobić dobrze zwyrolowi Czesławowi, nadajesz się tylko na to by być worem dla meneli.

Na pewno już czeka na ciebie Grażyna ze śmierdzącą ciiiiiiiiiiiipą 😄 bo na inną cię nie stać. Błachachachacha! 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Idealnie podsumowałaś siebie i inne kafeterianki 😄 Naprawdę weźcie zacznijcie coś soba reprezentować polki, bo juz nawet amerykanki (jedne z dwóch najgorszych...eee.. ,,kobiet" na świecie, polki są przed nimi) maja więcej do zaoferowania a wy poleczki durne co? Nawet mordy macie nie wyjsciowe a do tego wieczna mentalność goowniary XD

Ty za to, skapcaniały menelu, masz tak wyjściową mordę, że nawet kloszard by ci nie chciał obciągnąć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×