Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panifreyja

"Gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy...?"

Polecane posty

Gość Gość
22 minuty temu, panifreyja napisał:

Dziś też mężczyźni bija kobiety, wyżywają swoją frustrację i brak perspektyw wywołując psychologiczne wojenki, znęcając się psychicznie i fizycznie, niszcząc swoją toksycznością, bo są niezaradni, niedostosowani, z brakiem pomysłów na życie, bez perspektyw.

Opisałaś też większość kobiet, w tym zapewne i siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Izzie_Stevens napisał:

Zmieniłam bym, że raczej kobieta po 30 jak nie ma piersćionka albo wieloletniego partnera to powinna się zastanowić nad sobą. Z bliskiego otoczenia wiem, że takiego kobiety szukają księcia z bajki a same są albo leniwe albo głupie. Niestety przykra prawda

zmienilabym, ze raczej facet po 30 jak nie ma pierscionka albo wieloletniej partnerki (m.in. wszystkie chlopy z kafe) to powinien sie zastanowic nad soba. wiem, ze tacy faceci cale zycie wybrzydzaja bo szukaja najpiekniejszej ksiezniczki a sami sa glupimi paskudami, roszczeniowymi leniami i nie maja nic do zaoferowania tylko pyskata jape. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż taki jest, silny, niezłomny psychicznie, opiekuńczy,  czuły, kochający i zaradny, po kilkunastu latach wiem, że mam mężczyznę 10/10, drugiego takiego nigdy nie poznałam, mam szczęście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

nie znajda sie 

z ameby mezczyzny nie zrobisz

z ameby kobiety też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz
45 minut temu, panifreyja napisał:

Mężczyźni oferują dziś tandetne życie u swojego boku szukając służącej, kucharki, pomywaczki, praczki i pokojówki a nie żony. Smutne to, bo sami dają z siebie tylko nawóz.

Widze ze mnie opisalas, chyba rozejde sie z zona i znajde sobie taka co chociaz gotowac bedzie umiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może powinni wypowiedzieć się kobiety/mężczyźni któzy mają stałych partnerów i wiedzą o czym piszą a nie ludzie żałośni bez drugiej połówki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

zmienilabym, ze raczej facet po 30 jak nie ma pierscionka albo wieloletniej partnerki (m.in. wszystkie chlopy z kafe) to powinien sie zastanowic nad soba. wiem, ze tacy faceci cale zycie wybrzydzaja bo szukaja najpiekniejszej ksiezniczki a sami sa glupimi paskudami, roszczeniowymi leniami i nie maja nic do zaoferowania tylko pyskata jape. taka prawda

Lala bo ci frustracja uszami wypłynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mój mąż taki jest, silny, niezłomny psychicznie, opiekuńczy,  czuły, kochający i zaradny, po kilkunastu latach wiem, że mam mężczyznę 10/10, drugiego takiego nigdy nie poznałam, mam szczęście. 

A ty na nim zapewne pasożytujesz. Normalnie "szczęściarz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Izzie_Stevens napisał:

A może powinni wypowiedzieć się kobiety/mężczyźni któzy mają stałych partnerów i wiedzą o czym piszą a nie ludzie żałośni bez drugiej połówki? 

Prawda jest taka że prawdziwa kobieta znajdzie prawdziwego mężczyznę.  Pisze to szczęśliwa mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika sz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Typowa dzisiejsza Polka: leniwa, roszczeniowa, dwie lewe ręce. Chętnie pyta, gdzie ci mężczyźni. Czyli tacy, którzy lepiej od niej zarabiają, mają własne mieszkanie i samochód. A paniusia przyjdzie tylko na gotowe i jeszcze będzie mówić znajomym, że "my mamy", "my zarabiamy", "my urządzamy". 

to o mojej koleżance 100%%%%

Zaprasza mnie do 'ich mieszkania". Jej wkład (0 zł 0 gr, jego jakieś 600 000 tys; a teraz oprócz kredtu to jeszcze pasozyta musi utrzymywać)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 godziny temu, Gość Koneser napisał:

Czas na meska odpowiedz. Pierwsze zdanie i juz o kasie - no dramat. Co kobieta jest w stanie dzisiaj zaoferowac mezczyznie? Wiekszosc ma nawalone w glowie ideologia ze jej sie nalezy. Otoz mowie ze sie nie nalezy, sam sobie sprzatam, gotuje, pracuje na siebie, mam mieszkanie samochod i perspektywy dalszego rozwoju. Co kobieta jest w stanie wprowadzic do mojego zycia? Jaka wartosc? Jak to maja byc roszczenia typu - walcz o mnie, adoruj, rzucaj kasa etc - to ja sie pytam, który ... sie na to zdecyduje? Jezeli kobieta jest wartosciowa to facet naklada jej pierscionek na palec, jak nie masz tego pierscionka i jestes po 25 to sie zastanow nad swoim zyciem i podejsciem do niego, bo moze trzeba w sobie cos zmienic. Laski potykaja sie ze sciana kolo 30 i z roku na rok i atrakcyjnosc spada, u facetow jest inaczej. Nawet 50letni kon zadbany moze wyczaic dziewczyne 20-30 lat jezeli ma w glowie poustawiane. Ale nasze kochane Polki nie lubia tego sluchac, bo jak mowilem maja nawalone w glowie ideologia, influencerkami i innym barachlem. Stad wniosek jest jeden - nie wiązac sie z patuskami, cierpliwie czekac i rozwijac sie. Biologia sama rabniete laski wyeliminuje. Dziekuje dobranoc

W życiu bym nie tknela faceta 50 letniego. Wole byc sama. Sama na siebie zarabiam, mam hobby i sie rozwijam. Staremu capowi oddawac sie nie będę. Jeśli uszczęśliwia cie to ze jakas materialistka będzie z Tobą sie gzic za pieniądze to gratuluje. Niżej upaść się nie da. Dziękuję dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

W życiu bym nie tknela faceta 50 letniego. Wole byc sama. Sama na siebie zarabiam, mam hobby i sie rozwijam. Staremu capowi oddawac sie nie będę. Jeśli uszczęśliwia cie to ze jakas materialistka będzie z Tobą sie gzic za pieniądze to gratuluje. Niżej upaść się nie da. Dziękuję dobranoc. 

E tam, można niżej upaść.  Byc samotna stara panna, bez rodziny, dzieci itp.  Uciekać w prace itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

E tam, można niżej upaść.  Byc samotna stara panna, bez rodziny, dzieci itp.  Uciekać w prace itp. 

Dokładnie. Chlać wino każdego wieczoru i ciągnąć kota za ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, panifreyja napisał:

[..] Nie ma w czym wybierać! Nie ma! Nie ma! Nie ma! Same ofiary losu. Brudasy. Głupki. ...i. Sflaczałe pałki. Gdzie mężczyźni z honorem!? Gdzie mężczyźni odpowiedzialni, słowni, prawdomówni??? Czy jak mamuty wyginęli?? Gdzie szukać?? Gdzie?? Może ktoś wie??

Prawdziwi mężczyźni realizują teraz swoje pasje. Kobiety już niekoniecznie są do tego potrzebne.
No może jeśli chodzi o seks, bo jednak większość innych domowych czynności znakomicie i przede
wszystkim znacznie lepiej wykonują maszyny. Z seksem i reprodukcją też tak kiedyś będzie.
To tylko kwestia czasu. Wtedy staniecie się tylko męczącym, jazgoczącym tłem. Coś jak gdakanie kur w kurniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
6 godzin temu, panifreyja napisał:

Gdzie można znaleźć mężczyznę w dzisiejszych czasach, który zarabia a nie pobiera jałmużnę, który poważnie myśli o byciu "razem" a nie o chwilowym zalogowaniu się "na sublokatora" ...? Gdzie faceci z porządnych, normalnych kulturalnych rodzin??? Gdzie mężczyźni samodzielni a nie tacy, którym trzeba wiecznie podcierać nie tylko noski??? Gdzie ci mężczyźni nienasiąknięci ideą polskiego, zaściankowego, katolicko-zabobonnego patriarchatu?? Gdzie porządni, ułożeni, czyści, wykształceni, zaradni, kochający!? Gdzie tacy, którzy nie szukają majątku u kobiety tylko sami jak prawdziwi mężczyźni budują gniazdo i są z tego powodu usatysfakcjonowani, szczęśliwi, spełnieni!!!

Ja taki jestem, a żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 godzin temu, panifreyja napisał:

Gdyby przeciętna kobieta była chociaż w 1/4 tak egoistyczna jak przeciętny mężczyzna, miałaby dużo lepiej w życiu. Jesteście wstrętnymi nierobami i egoistami.

Wy jesteście sto razy bardziej egoistyczne niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Prawdziwi mężczyźni realizują teraz swoje pasje. Kobiety już niekoniecznie są do tego potrzebne.
No może jeśli chodzi o seks, bo jednak większość innych domowych czynności znakomicie i przede
wszystkim znacznie lepiej wykonują maszyny. Z seksem i reprodukcją też tak kiedyś będzie.
To tylko kwestia czasu. Wtedy staniecie się tylko męczącym, jazgoczącym tłem. Coś jak gdakanie kur w kurniku.

Ta jaaasne. Każdy ma potrzebę miłości (samym seksem na dluzsza metę jej nie zagluszysz, to bedzie tylko namiastka)i kobiety i mezczyzni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, panifreyja napisał:

Gdzie szukać?? Gdzie??

Ogłoś że jesteś bogata i zlecą się jak stado dzikich osłów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Ogłoś że jesteś bogata i zlecą się jak stado dzikich osłów. 

Obawiam się właśnie, że tak będzie i ja wiem, że tak będzie. Gdybym miała pieniądze, mieszkanie lub dom, który postawił mój ojciec dla mnie i przyszłego męża na przykład, to bym miała kandydatów na męża jak stąd na Alaskę. Mam swoje mieszkanie, ale to mieszkanie jest moje a nie jakiegoś mężczyzny i wara mu do niego! Co to jest?! Mężczyzna i gniazda nie buduje tylko szuka ofiary spragnionej miłości a takie kobiety są, że szukają miłości i dają się podłym nierobom oszukać. Oszuści i złodzieje! Dzisiaj to mężczyźni szukają pieniędzy i majątku u kobiet niestety. Żałosne to i niegodne mężczyzny. Tylko życiowa popierduła tak robi. Zgroza mnie przenika, bo to się staje dzisiaj normą: czekanie aż jakaś samotna i naiwna we wszystko mężczyznę zaopatrzy. Katastrofa kosmiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, panifreyja napisał:

Obawiam się właśnie, że tak będzie i ja wiem, że tak będzie. Gdybym miała pieniądze, mieszkanie lub dom, który postawił mój ojciec dla mnie i przyszłego męża na przykład, to bym miała kandydatów na męża jak stąd na Alaskę. Mam swoje mieszkanie, ale to mieszkanie jest moje a nie jakiegoś mężczyzny i wara mu do niego! Co to jest?! Mężczyzna i gniazda nie buduje tylko szuka ofiary spragnionej miłości a takie kobiety są, że szukają miłości i dają się podłym nierobom oszukać. Oszuści i złodzieje! Dzisiaj to mężczyźni szukają pieniędzy i majątku u kobiet niestety. Żałosne to i niegodne mężczyzny. Tylko życiowa popierduła tak robi. Zgroza mnie przenika, bo to się staje dzisiaj normą: czekanie aż jakaś samotna i naiwna we wszystko mężczyznę zaopatrzy. Katastrofa kosmiczna!

Tak samo jest jak kobieta-popierduła szuka wszystkiego u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Ogłoś że jesteś bogata i zlecą się jak stado dzikich osłów. 

To raczej jakby facet napisał, że jest bogaty, to nagle miałby tłum adoratorek. Dla mężczyzn nie liczy się majątek kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To raczej jakby facet napisał, że jest bogaty, to nagle miałby tłum adoratorek. Dla mężczyzn nie liczy się majątek kobiety.

Bullshit! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jest jak kobieta-popierduła szuka wszystkiego u faceta.

Jeśli miałabym pieniądze to po co by mi był potrzebny facet!? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, panifreyja napisał:

Bullshit! 🙂

Nie bullshit, a prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie bullshit, a prawda.

No tak, tak! gooooowno prawda! 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 
 
 
 
Dnia 26.12.2019 o 17:04, panifreyja napisał:

Gdzie można znaleźć mężczyznę w dzisiejszych czasach, który zarabia a nie pobiera jałmużnę, który poważnie myśli o byciu "razem" a nie o chwilowym zalogowaniu się "na sublokatora" ...? Gdzie faceci z porządnych, normalnych kulturalnych rodzin??? Gdzie mężczyźni samodzielni a nie tacy, którym trzeba wiecznie podcierać nie tylko noski??? ....

Znaczna część tych mężczyzn jest zapewne ........ w związkach małżeńskich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 
 
 
 
Dnia 26.12.2019 o 17:04, panifreyja napisał:

Gdzie można znaleźć mężczyznę w dzisiejszych czasach, który zarabia a nie pobiera jałmużnę, który poważnie myśli o byciu "razem" a nie o chwilowym zalogowaniu się "na sublokatora" ...? Gdzie faceci z porządnych, normalnych kulturalnych rodzin??? Gdzie mężczyźni samodzielni a nie tacy, którym trzeba wiecznie podcierać nie tylko noski??? ....

Znaczna część tych mężczyzn jest zapewne ........ w związkach małżeńskich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, panifreyja napisał:

Jeśli miałabym pieniądze to po co by mi był potrzebny facet!? 😄

Masz mentalność prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2019 o 12:31, Gość Gość napisał:

Masz mentalność prostytutki.

Widać od razu, że pisze nieudacznik życiowy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×