Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona1234ęą

Wszędzie ta pieprzona zboczona ideologia LGBT, pedryle i lesby

Polecane posty

Gość Ona1234ęą

Zauważyliście że to zaplanowany celowy zmasowany atak? Jeszcze kilka lat tego nie było, a teraz wszędzie dewianci, wszędzie ich marsze i obnażanie się, o co oni walczą? Przecież nie o jakieś związki, homoseksualiści w większości nie są zainteresowani stałymi związani, małżeństwem tylko poszukiwaniem nowych partnerów do seksu 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juri

kuurwa wiadomo że lewactwo to rozpyla, nawet w filmach dla dzieci pedalstwo, moje dzieci nie oglądają TV ani filmów, hooj z tym goownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almond
13 minut temu, Gość Ona1234ęą napisał:

Zauważyliście że to zaplanowany celowy zmasowany atak? Jeszcze kilka lat tego nie było, a teraz wszędzie dewianci, wszędzie ich marsze i obnażanie się, o co oni walczą? Przecież nie o jakieś związki, homoseksualiści w większości nie są zainteresowani stałymi związani, małżeństwem tylko poszukiwaniem nowych partnerów do seksu 🤮

masz racje, świat schodzi szybko na psy, koniec jest blisko, ale nie daj się wciągać w ten syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I chuuj ci w duupe koorwo, to też są ludzie śmieci w przeciwieństwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi w niczym nie przeszkadzają, są mi obojętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zawsze byli i są, tylko się bali jeebanych zwierząt nietolerancyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Często to lepsi ludzie niż hetero zjeeby których jedynym celem jest nastawić duupy i wysrac bachor. Kuurwy hetero tfuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Dzięki temu przetrwaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnifi

Tu nie chodzi że tacy ludzie istnieją tylko o to że żądają akceptacji swojej odmienności w skali globalnej a jak się nie zgadzasz to już wiązanka się dla Ciebie znajdzie, bo przecież nie możesz mieć innych poglądów. Czyli w skrócie wywieranie wpływów mniejszości na większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lesbijki to akurat fajne są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Magnifi napisał:

Tu nie chodzi że tacy ludzie istnieją tylko o to że żądają akceptacji swojej odmienności w skali globalnej a jak się nie zgadzasz to już wiązanka się dla Ciebie znajdzie, bo przecież nie możesz mieć innych poglądów. Czyli w skrócie wywieranie wpływów mniejszości na większość.

I bardzo dobrze bo każdemu należy się szacunek jeśli nikogo nie krzywdzi. A są szkalowani od wieków i ludzie w XXI wieku się krzywa bo ktoś nie żyje według stereotypów narzuconych przez społeczeństwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rodzą się tacy nie ze swojej winy a kuurestwo urodzone 'normalne' szkaluje bo mieli farta w puli genetycznej. Jeebać zjeebow ciemnogrodzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnifi
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I bardzo dobrze bo każdemu należy się szacunek jeśli nikogo nie krzywdzi. A są szkalowani od wieków i ludzie w XXI wieku się krzywa bo ktoś nie żyje według stereotypów narzuconych przez społeczeństwo 

Oczywiście że krzywdzą. Zmuszają mnie do akceptacji ich światopoglądu. Zmuszanie=krzywdzenie. Zaznaczmy że tolerancja nie oznacza akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Magnifi napisał:

Oczywiście że krzywdzą. Zmuszają mnie do akceptacji ich światopoglądu. Zmuszanie=krzywdzenie. Zaznaczmy że tolerancja nie oznacza akceptacji.

To nie światopogląd dziecko a akceptacja drugiego człowieka takiego jakim się urodził, nikt ci nie każe wsadza paly innemu facetowi. To hetero narzucają światopogląd im, że nie mogą wziąć ślubu, bo kuurwa co? Nawet zalegalizować związku. Miło by ci było gdyby ktoś ci zakazał tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie się boją tego czego nie rozumieja. Kieruje heterofobami głęboko zakorzeniona obawa instynkt przetrwania, że nagle wszyscy staną się homo. A tak się nie stanie choćbyś nie wiem jak prał komuś mózg orientacji nie zmieni, czy z hetero czy z homo, a wskaźnik osób homo jest taki sam od wieków, po prostu w dobie internetu jest o tym głośno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnifi
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie światopogląd dziecko a akceptacja drugiego człowieka takiego jakim się urodził, nikt ci nie każe wsadza paly innemu facetowi. To hetero narzucają światopogląd im, że nie mogą wziąć ślubu, bo kuurwa co? Nawet zalegalizować związku. Miło by ci było gdyby ktoś ci zakazał tego? 

Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem podejmuj się dyskusji. Każdy kto ma inny pogląd niż Ty jest gorszy, a w twoim mniemaniu masz prawo go atakować. I właśnie tak to z Wami jest. Różnica między nami polega na tym, że ja Cię toleruje Ty mnie wręcz przeciwnie. Więc dyskusja z Tobą nie ma sensu boś Tyś jest jedyna prawda i g***o prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Magnifi napisał:

Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem podejmuj się dyskusji. Każdy kto ma inny pogląd niż Ty jest gorszy, a w twoim mniemaniu masz prawo go atakować. I właśnie tak to z Wami jest. Różnica między nami polega na tym, że ja Cię toleruje Ty mnie wręcz przeciwnie. Więc dyskusja z Tobą nie ma sensu boś Tyś jest jedyna prawda i g***o prawda.

To przeczytaj sobie temat to jest tolerancja? Ty nie tolerujesz "poglądów LGBT" a ja nie toleruje poglądów anty LGBT. Gdzie różnica? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

TOLERANCJA NIE OZNACZA AKCEPTACJI. Nauczcie się tego wreszcie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

TOLERANCJA NIE OZNACZA AKCEPTACJI. Nauczcie się tego wreszcie ludzie.

Obrażanie to nie tolerancja więc ty się naucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapik

hooj w duupe pojjebom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×