Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Związek z poważnie chorym mężczyzną

Polecane posty

Gość Gość

Ale pewnie jakby było bardzo trzeba siana na jego "leczenie"czy inne takie to byś skomponowała ,nie?bo czego się nie robi dla "miłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
12 minut temu, Gość do skutku napisał:

1000% przekręt, ale rób co chcesz, durna baba zawsze musi wdepnąć w gòwno kilkakrotnie.... trafił na samotną desperatke i gra ją do czystego konta, eh wy durne baby, a potem filmy dokumentalne o was robią że naciągacz was oszukał, naiwne ídiotki, nie przetłumaczy takiej aż taka się sama nie natnie, przykre, to ten typ co na emaile z nigerii odpisuje bo $10 milionów leży w banku bo jej "krewny" zginął w wypadku i nagle trzeba przekupić urzędników by kase z kraju wyprowadzić, ludzie się na to łapią na straty w setkach milionów $

Znam jego dane, mam kilkadziesiąt dowodów na to że mówi prawde. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rublof
5 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie zaczął cię odtrącać, bo zaplanowałaś przeprowadzkę, a mu nie o to chodziło, tylko o kasę. Niezgodne z jego scenariuszem, dlatego się wycofał. Takie jest moje zdanie.

ja jako sprawdzian bym mu zaproponował wysłać kase, jak się zgodzi albo spyta ile to wiadomo że to wałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budol
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale pewnie jakby było bardzo trzeba siana na jego "leczenie"czy inne takie to byś skomponowała ,nie?bo czego się nie robi dla "miłości"

by wzieła pare chwilówek i mu dała, tak robią naiwne baby nie rozumiejące że to wałek i gra aktorska profesjonalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Gdy mu na samym początku zaproponowalam napisał że zna moja sytuację finansową i nie weźmie ode mnie pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Hania napisał:

Wcześniej nie był sprawny bo chodził.o kulach, ale sam wszystko robił wokół siebie i pracowal zawodowo. Od 2 tygodni czuje się tragicznie, nie moze ruszyć się z łóżka, dlatego trafił do szpitala i mial mieć przyspieszona operację Ale w międzyczasie lekarz powiedzial że będzie jezdzil wózku, bo nie ma ratunku. I załamał się z powodu kalectwa i tego że nie poradzi sobie. Mowi że woli zginąć niz żyć jako kaleka. Nie trafiaja do niego żadne argumenty. Nawet to że przyjadę po niego

 

39 minut temu, Gość Hania napisał:

Ponieważ w grudniu miał operację na kręgosłup i wtedy planowaliśmy spotkanie. 

To miał tę operację czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc

nie ma sensu naciagac osobe ktora jest bez grosza wiec co sie plujecie:) nervosolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
7 minut temu, Gość Monika napisał:

Znalam takie przypadki, a dzis ludzie chodza.

To opinia jednego lekarza.

Najlepsza pomoca jaka mozesz mu dac to..nadzieja.

I jak najszybsze rozeznanie wsrod fachowcow - znalezienie takiego, ktory podejmie sie operacji.

A sa tacy cudotworcy- trzeba szukac

Jego stan jest tragiczny a na specjalistów nie ma nadziei i siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
3 minuty temu, Gość gość napisał:

 

To miał tę operację czy jednak nie?

Miał planowaną operację na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość cccc napisał:

nie ma sensu naciagac osobe ktora jest bez grosza wiec co sie plujecie:) nervosolek?

Ma pracę i zdolność kredytową. Oszuści sumienia nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość Hania napisał:

Jego stan jest tragiczny a na specjalistów nie ma nadziei i siły

Pytasz jak mozesz pomoc...

Zbierz jego dokumentacje i rundke po szpitalach (wczesniej wybranych gdzie wiesz, ze sa dobrzy).

Lapaj na korytarzu i pytaj.

Ktos sie pochyli nad sprawa zobaczysz...

a to nic nie kosztuje procz czasu, a bedzie najwieksza pomoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
5 minut temu, Gość budol napisał:

by wzieła pare chwilówek i mu dała, tak robią naiwne baby nie rozumiejące że to wałek i gra aktorska profesjonalisty

Naiwna istoto nie wezmę chwilowek, bo jestem zadłużona i mam problemy finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Hania napisał:

Miał planowaną operację na kręgosłup

Pisałaś w czasie dokonanym, więc stąd pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan dżesika
10 minut temu, Gość Hania napisał:

Znam jego dane, mam kilkadziesiąt dowodów na to że mówi prawde. 

to jedź go odwiedzić w ten weekend, tylko nic mu nie mów, zrób niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ma pracę i zdolność kredytową. Oszuści sumienia nie mają.

zeby ocenic ze to oszust potrzebujesz dowodu a nie tylko swojej podejrzliwosci, ja tez mam prace i co , bede ofiara niedlugo? pewnie tak swiat pelen oszustow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Hania napisał:

Gdy mu na samym początku zaproponowalam napisał że zna moja sytuację finansową i nie weźmie ode mnie pieniędzy. 

Pronować pieniądze osobie, którą zna się kilka miesięcy i nawet nie widziało się na oczy swojego rozmówcy? Na dodatek przedstawić temu komuś swoją sytuację finansową. Nie do wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz siana i problemy finansowe a jednak proponowalas mu siano na początku??!!skąd??Serio ile masz lat bo nie wierzę że tak naiwna jesteś a  odpisujesz jakbyś tylko nie chciała w to uwierzyć że koleś Cię kołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
1 minutę temu, Gość cccc napisał:

zeby ocenic ze to oszust potrzebujesz dowodu a nie tylko swojej podejrzliwosci, ja tez mam  i co , bede ofiara niedlugo? pewnie tak swiat pelen oszustow:)

On nie ma pracy i zdolności kredytowej. Zostal sam i się załamał. Czuję się jak totalne zero i pisze że chcę się poddać bo nie ma siły walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość cccc napisał:

zeby ocenic ze to oszust potrzebujesz dowodu a nie tylko swojej podejrzliwosci, ja tez mam prace i co , bede ofiara niedlugo? pewnie tak swiat pelen oszustow:)

Taki mój wniosek po wpisie autorki. Mam do niego prawo, patrzę z dystansem bo mnie to nie dotyczy. Autorce jest trudniej bo się zaangażowała. A sytuacja kryształowa nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darwin
15 minut temu, Gość Hania napisał:

Gdy mu na samym początku zaproponowalam napisał że zna moja sytuację finansową i nie weźmie ode mnie pieniędzy. 

Powiedz że dostałaś w spadku 20tyś i mu chcesz wysłać, na pewno się zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempo
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ma pracę i zdolność kredytową. Oszuści sumienia nie mają.

to prawda, od naiwniaków wyciągną ostatni grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Pronować pieniądze osobie, którą zna się kilka miesięcy i nawet nie widziało się na oczy swojego rozmówcy? Na dodatek przedstawić temu komuś swoją sytuację finansową. Nie do wiary

Zaproponowalam, aby sprawdzić czy przyjmie pieniądze. A sytuację finansową sam zinterpretował wiedząc że szukalam pracy bo wprowadzilam się do siostry z powodu rozstania z bylym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I odrzuca kobietę która go wspiera ??nie jeden tu nie kaleki baby znaleźć nie może ..weź się lepiej upewnij czy on w ogóle istnieje.bo dane obcej osoby czy potwierdzenie od osób trzecich których nie znasz to pikuś by zrobić kogoś w jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysk
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie masz siana i problemy finansowe a jednak proponowalas mu siano na początku??!!skąd??Serio ile masz lat bo nie wierzę że tak naiwna jesteś a  odpisujesz jakbyś tylko nie chciała w to uwierzyć że koleś Cię kołuje

typowa naiwniara, dlatego on ją wybrał z całego stada, słaba psychika ją zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko nie słuchaj tych deebil. Pewnie facet jest załamany psychicznie a tu jakieś lafiryndy wesza przekręt. Nie szukaj tu porad bo tu są sami psychicznie. Spotkaj sie z nim i oceń czy chcesz w to wejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie masz siana i problemy finansowe a jednak proponowalas mu siano na początku??!!skąd??Serio ile masz lat bo nie wierzę że tak naiwna jesteś a  odpisujesz jakbyś tylko nie chciała w to uwierzyć że koleś Cię kołuje

Chciałam sprawdzić czy zależy mu na kasie. Jednak odmówił. Pieniądze pisalam że będę mieć po świętach ponieważ wtedy dostane pierwszą wypłatę. Wyprowadziłam się innego miasta, do mojej siostry z powodu rozstania i zaczęłam od nowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali pić kali jeść
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie masz siana i problemy finansowe a jednak proponowalas mu siano na początku??!!skąd??Serio ile masz lat bo nie wierzę że tak naiwna jesteś a  odpisujesz jakbyś tylko nie chciała w to uwierzyć że koleś Cię kołuje

ona pódzie dorabiać w burdelu aby mu dać, taka prognoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
11 minut temu, Gość Hania napisał:

On nie ma pracy i zdolności kredytowej. Zostal sam i się załamał. Czuję się jak totalne zero i pisze że chcę się poddać bo nie ma siły walczyć.

ale ty nie musisz walczyc, jak juz zarobisz mozesz go odwiedzic w tym szpitalu, na pewno bedzie mu milo ze nie jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejking LA
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I odrzuca kobietę która go wspiera ??nie jeden tu nie kaleki baby znaleźć nie może ..weź się lepiej upewnij czy on w ogóle istnieje.bo dane obcej osoby czy potwierdzenie od osób trzecich których nie znasz to pikuś by zrobić kogoś w jajo

Aktor jest dobry trzeba przyznać, Oscara by za to dostał w hollywoodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorka napisała, że on jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdzie. O jakim spotkaniu Ty piszesz? Serio nie kumasz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×