Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mąż traktuje lepiej psa ode mnie

Polecane posty

Gość Gosc

Ten człowiek jest chory psychicznie 😕 znęca się nade mną, wyzywa. Śpi z psem, nosi go na rękach, Kiedy mną pomiata. Już nie daje rady, chciałabym odejść ale nie mam dokąd. Pracuje za najniższa krajowa. Rodziny nie mam 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weź sobie wynajmij pokój póki co i zostaw psychola. Szanuj się kobieto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli pies jest świadkiem wyzywania ciebie, czy awantur to też jest to znęcanie się nad nim. Szukaj innego faceta, z tym mieszkaj dopóki nie znajdziesz innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mówi do tego psa jaka jestem głupia tempa głaszcząc go 😕 chciałam z nim mieć dziecko kiedyś, ale wiem ze on by nas nie kochał. On nienawidzi ludzi 😕 myślałam może ze ktoś Kiedyś zrobił mu krzywdę dlatego się tak zachowuje. Było mi go żal ale to chyba nie o to chodzi. Boje się go. Do psa mówi słodko, czule na mnie nie może patrzeć. To były moje najgorsze święta. Mam kuzyna który chce mi pomoc tylko, ze ja się boje ze on się będzie mścił ze odeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytytu

Odejdź, nie zastanawiaj się . Życie masz tylko jedno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przez te obelgi czuje się nic niewarta. Nie ma we mnie radości zycia, chodzę zgarbiona. Boje się ze nikt mnie nie zechce. Właśnie wyszedł z psem na spacer. Uśmiechnięty. Mnie kazał ...alac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halko

Bierz rzeczy i uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinnaś go posłuchać i spier.... najdalej jak się da. Dziewczyno, nie macie dzieci więc korzystaj z tego i pomocy, którą oferuje ci kuzyn. Dasz radę na spokojnie, a każdy incydent po rozstaniu zgłaszaj na policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×