Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr

Postanowiłem się oświadczyć mojej kobiecie. Pomoc z doborem pierścionka.

Polecane posty

Gość Piotr

Ok, zatem skoro parę osób tutaj doradza różowe złoto, to chyba rozważę taką opcję. Szmaragd odpada z gry, podpytałem się dziewczyny o ten naszyjnik i przyznała, że w sumie to go nie lubi, tylko zakłada czasem ze względu na swoją mamę, która chce żeby moja dziewczyna go nosiła. Ona sama powiedziała, że najbardziej lubi rubiny i szafiry. Jak myślicie, który lepiej skomponuje się z różowym złotem? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia
3 minuty temu, Gość Piotr napisał:

Ok, zatem skoro parę osób tutaj doradza różowe złoto, to chyba rozważę taką opcję. Szmaragd odpada z gry, podpytałem się dziewczyny o ten naszyjnik i przyznała, że w sumie to go nie lubi, tylko zakłada czasem ze względu na swoją mamę, która chce żeby moja dziewczyna go nosiła. Ona sama powiedziała, że najbardziej lubi rubiny i szafiry. Jak myślicie, który lepiej skomponuje się z różowym złotem? 🙂

Chyba tylko jedna osoba wspomniała o różowym złocie no i do tego koloru to pasuje już chyba tylko biały kamień typu diament. Ja bym na Twoim miejscu kupiła białe złoto lub platynę + szafir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Piszę tutaj, ponieważ na tym forum przebywa wiele kobiet, a Wy lepiej znacie się na takich sprawach. 😉 W sylwestra zamierzam się oświadczyć, bo to już będzie 5 lat odkąd ze sobą chodzimy i w związku z tym mam kilka pytań.

Po pierwsze, ile powinien kosztować taki pierścionek? Znam tę zasadę, która mówi, że jedną wypłatę, ale z drugiej strony on ma być zabezpieczeniem na przyszłość, więc nie może być zbyt tani. Ja sam zarabiam obecnie około 5000 zł na rękę z perspektywami na więcej. 

Po drugie, moja kobieta nie lubi żółtego złota, więc w tym wypadku zdecyduję się na białe. Diamentów też nie lubi, zatem jaki kamień byście polecali? Szmaragd, szafir, rubin? Jaką powinien mieć wielkość, żebym nie wyszedł na skąpca, ale żeby też nie wyglądał ten pierścionek jak dla rosyjskiej żony magnata? 

Po trzecie, jaki sklep polecacie? Kruk, Apart, może Yes? Na zamówienie nie wchodzi w grę, bo do sylwestra chciałbym dokonać zakupu. 

Podzielcie się doświadczeniami. 🙂

Pozdrawiam,

Piotr

Jako zabezpieczenie finansowe to tradycyjnie żółte złoto jak najlepszej pruby i brylant. Taki pierścionek ma zawsze wartość a nawet w przypadku wojny każdy rozpozna złoto. Osobiście kupowałem pierścionek pod upodobania mojej obecnej żony, a jako zabezpieczenie wolę tradycyjne sztabki złota z certyfikatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Białe złoto i szafir, elegancko, ponadczasowo. Nie idź w różowe,białe będzie bardziej eleganckie. Cena około 2 tys znaczy na ile Ciebie stać i będzie super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W kruku jest idealny szafir w białym zlocie i w super promocji. Cena około 1870 zł z 2900. Ktoś już stronę wcześniej pisał o promocjach tam, potwierdzam, spokojnie możesz zobaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I ma brylanciki, piękny jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość Kuń napisał:

100 000, dobre! 😂😂😂 Uwielbiam te 15 letnie dzieciaki z wyobraźnią.

Oooo... zazdrość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak zazdość,oj dzieci, dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile kosztuje pierscionek z diamentem IF, kolor E, 1,8 karata? Do tego jest otoczony mniejszymi kamieniami, tak jak cała obrączka dookoła. Około 100 tysięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też uważam że białe złoto i szafir to będzie najlepsze rozwiązanie, ewentualnie uniwersalny brylant. Ale pozwolę sobie zwrócić uwagę na coś jeszcze - jeżeli Twoja nie przepada za noszeniem biżuterii to wybierz pierścionek o dość płaskim profilu, nie będzie jej przeszkadzać, haczyć o wszystko, wymagać zdejmowania do chwila. Ja taki dostałam, na początku byłam trochę rozczarowana, bo podobają mi się takie ze "sterczacym" oczkiem, ale szybko stwierdziłam, że to był bardzo dobry wybór, bo pierścionek mi w niczym nie przeszkadza, noszę go non stop i nie muszę o nim pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×