Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor

Czy ona kogoś ma?

Polecane posty

Gość Autor

2 lata temu poznałem kobietę, która to przechodziła kryzys w swoim związku. Zbliżyliśmy się do siebie, ale ostatecznie postanowiła do niego wrócić, czym mnie zraniła. Rok później odezwała się do mnie i dowiedziałem się, że kolejny raz im się nie układa. Nie rozmawialiśmy zbyt długo, a ona więcej się nie odezwała, więc założyłem, że pewnie znów do niego wróciła. Za jakieś pół roku odezwała się kolejny raz i tym razem dowiedziałem się, że ostatecznie to zakończyła i od pół roku jest singielką. Byłem dla niej oschły ponieważ w tym czasie spotykałem się z kimś, ale nie układało nam się, więc postanowiłem to zakończyć, przemyśleć wszystko i po kilku tygodniach analiz doszedłem do wniosku, że odezwę się do tamtej i może dam jej szanse. Problem w tym, że kiedy się odezwałem, ona powiedziała mi, że w ostatnich dniach zaczęła się z kimś spotykać. Czy ona faktycznie może się z kimś spotykać, czy tylko udaje niedostępną z powodu chociażby tego, że wtedy ją olałem? Swoje pytanie kieruje głównie do pań, ponieważ z męskiego punktu widzenia to jest zbyt skomplikowane. Z góry dziękuje za wszystkie mądre odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Traktuje cię jak koło zapasowe, kop w duupe się należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niekoniecznie traktuje Cię jako koło zapasowe. Byłeś oschły, olałeś, miała prawo zacząć spotykać się z innym. Cały w tym ambaras, aby dwoje chciało naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Niekoniecznie traktuje Cię jako koło zapasowe. Byłeś oschły, olałeś, miała prawo zacząć spotykać się z innym. Cały w tym ambaras, aby dwoje chciało naraz.

Nie było Twojego zdecydowania, stworzyleś błędne koło Ty.Ona nie jest niczemu winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miała kryzys ty to wykorzystałes i masz focha. Śmieszne. Teraz nagle tu nie masz nikogo i szukasz dziury więc sobie przypomniales że a nuz. Przecia to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miała kryzys ty to wykorzystałes i masz focha. Śmieszne. Teraz nagle tu nie masz nikogo i szukasz dziury więc sobie przypomniales że a nuz. Przecia to żałosne.

Nie jest niczemu winna? Dwa razy gościa olala. Będzie Frajerem którego i tak zostawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie jest niczemu winna? Dwa razy gościa olala. Będzie Frajerem którego i tak zostawi 

Ona też niezła. Niby kryzys a już szuka innego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greentree

Może faktycznie się z kimś spotykać, nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za różnica

Spotyka się z kimś a nawet jeśli nie to i tak cie nie chce więc wychodzi na to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ich

Olales ją i co myslisz że jest desperatka? Ma rację. Teraz zasłużył na jej miłość?miala ciezki okres przeżyła to boleśnie nie potrzeba jej takiego dumnego hamskiego egoisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co wy w ogóle wszyscy ...icie. Cholera wie o co babie chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×