Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ggghhy

Kiedy przesadzilyscie dziecko do spacerówki.?

Polecane posty

Gość Ggghhy

Teraz zima będzie zimno a mała już się mieści na styk do gondoli. Nie siedzi jeszcze i się Zastanawiam co robić, rozkładać spa erowke na płasko czy jeszcze chwilkę poczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak miało 9 miesięcy, mały spał przeważnie w wózku, wiec mi się nie spieszyło, zwłaszcza, że w gondoli miał cieplej w zimie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak miało 9 miesięcy, mały spał przeważnie w wózku, wiec mi się nie spieszyło, zwłaszcza, że w gondoli miał cieplej w zimie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak miało 9 miesięcy, mały spał przeważnie w wózku, wiec mi się nie spieszyło, zwłaszcza, że w gondoli miał cieplej w zimie. 

No właśnie moja też śpi w wózku i w gondoli cieplej. Dlatego też bym chciała jak najdłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsa

Moje  mialo spacerówkę taką 'zaawansowaną' od samego urodzenia. rozkładaną na płasko. dziecko ma już 13 lat i jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak syn miał 5 miesięcy. Byłabym się zostawić 9 miesięczne dziecko w wózku samo, przecież ono już siedzi i może z łatwością wypaść z gondoli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

9 miesięcy? Mój ma 2 i zastanawiam się ile jeszcze się zmieści. Znajomej już w 5 miesiącu mieścił się ma styk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

W 7 miesiącu mimo że mieściło się jeszcze do gondoli ale nie chciałam już jeździć jak śpi tylko żeby oglądało świat. Spacerówkę rozkladalam prawie lezaco, połlezacao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Usiadła jak miała 6 miesięcy, jak miała 7 miesięcy przesadziłam ją do spacerówki bo akurat była wiosna i zrobiło się ciepło. Nie sadzalabym w spacerówce dziecka które jeszcze samo nie siada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

4 miesiące w spacerówce na płasko, ale dlatego, że miałam dosyć mała spacerówkę, a syn się urodził duży 62cm i szybko miał w niej zwyczajnie ciasno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedno w wieku 8 mies, drugie 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×