Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu jest piekło

Nie da się opisać tego jakiego mam doła.. i w jak ciężkim jestem stanie psychicznym

Polecane posty

Gość Gosc

Juz wyleczony jesteś. Super. Teraz rwij dup.eczki 🤹‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

A ja mysle, ze jestes pesymista. Optymista widzi obwarzanek, pesymista dziurke w obwarzanku. 

Rodzice starsi wiadomo, ze choruja, wiadomo, ze trafiaja do szpitala. Takie zycie. Skoro sie nimi opiekujesz pewnie bedzie twoje mieszkanie /dom. Moze to choc bedzie w gratisie. 

Prace lubisz, a ze nie masz przyjaciol w niej. Czesto zdarza sie. Zreszta teraz jest wyscig szczurow, niewazne w jakiej pracy. Czesta norma, trzeba ja zaakceptowac. 

Kobieta, tak i mezczyzna to taki bonus w zyciu. Nie mozna uzalezniac swego zycia od plci przeciwnej. 

Zreszta jest tyle kobiet na swiecie, ze nie ta to moze byc inna. Szczescie moze skrywac sie doslownie wszedzie. Tylko trzeba akceptowac rzeczywistosc, a w przyszlosc patrzec szerzej. 

Szczescie rodzi sie w glowie. Jak bedziesz chcial widziec wszystko szaro, to tym bardziej szare niebo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przecież to ten cvvel arystocvveles 😄 poprzednio tez pisal ze 4 lata temu rozstal sie z ;laska, i ze ma 30-kilka lat, no i ze kiepsko zarabia

a ten zawał to dlatego, że ciągle chleje piwsko- o tym już ten alkoholik nie napisał  😄  codziennie chleje po kilka, kilkanascie browarow

mi tam nie zal tego zapijaczonego prostaka, sam wyzywał tu każdego, kto myslal inaczej niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qmam

Jeśli jesteś wierzący, pomódl się do Świętej Rity. Mi kiedyś pomogła, a byłam naprawdę w dołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
4 godziny temu, Gość gostek napisał:

zajeżdża sektą na kilometr.

Zabolało cie bo tyle masz zła w sobie ze zwykłe wspomnienie o Bogu budzi w tobie agresję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czlowieku jestes glupi jak but. Wszyscy sie na tobie uwiesili jak psy ja tez tak mialam i tego konca nie bedzie. Po pierwsze jestes juz dorosly i nie musisz brac odpowiedzialnosci za swoich rodzicow. Ty tez jestes teraz chory czy ktos wzial za ciebie odpowiedzialnosc ? Nie! Wziales na swoje barki problemy calego swiata . Rodzice sa oboje niech sie soba zajmuja i tyle. Po drugie niedobrze jak mieszkawz z nimi to.zle wplywa na twoja psychike. To jest rzecz do zmiany. Jesli ci tak zalezy na tej dziewczynie to powiedz jej to wszystko zobaczysz jak zareaguje. Kobiety czasem cos ...na jej sie moze tylko wydawac ze kocha kogos innego. Sama jestem baba to wiem. Pogadaj z nia jeszcze raz tylko szczerze. Nastepnie musisz isc do psychiatry po leki  bo masz poczatki jakiejs depresji a leki zrobia tyle ze bedziesz  czul sie spokojniejszy. Jesli lubisz ta prace to zostan w niej nikt ci nie kaze jej zmieniac. Nie masz znajomych piszesz. Zeby miec znajomych trzeba ludzi zagadywac bywac w roznych miejscach wiec to pozniej jak dojdziesz do siebie. Ulegles manipulacji swiata to cierp. Jak sie zastanowisz ze masz myslec tylko o sobie bedziesz zyl normalnie bo mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac

Chłopie. Ja z naprawdę ciężkiego bagna się wygrzebywalem. Uzależnienie krzyżowe opłaty i Alko. Mnie pomógł psychiatra i terapeuta. Ale skoro Ty nie z tych A ludzie tutaj posuwają Ci dobre rady A Ty nie chcesz z nich skorzystać to widocznie wcale nie jest tak źle. Po prostu uzalasz się nad sobą A to doskonała pożywka do picia. Przyznaj się jak dużo pijesz alkoholu. Może z tym trzeba zrobić najpierw porządek. Zadaj sobie pytanie nie dlaczego piję ale po co piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac

Zacznij się też modlić nieważne do jakiego boga znajdź sobie siłę wyższa to naprawdę pomaga. Ja też byłem nie wierzący do kościoła nie chodzę ale zacząłem najpierw się modlićA w zasadzie rozmawiać z moim bogiem tak na sile. A później zrodziła się z tego fajna relacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×