Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dzisiaj na przerwie sniadaniowej zgadalam sie z kolega z pracy i zapytal czy z nim gdzies nie wyjde .

Polecane posty

Gość Gość

Jestem nowa. Jak mam to rozumiec ? Czy mu sie spodobalam ? Czy to raczej kolezenskie zaproszenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konar
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem nowa. Jak mam to rozumiec ? Czy mu sie spodobalam ? Czy to raczej kolezenskie zaproszenie ?

nie wnikaj tylko idź, zobaczysz jak się to potoczy, nic sobie nie dopisuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

Dla mnie to oczywiste że to NIE jest "koleżeńskie zaproszenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość malena napisał:

Dla mnie to oczywiste że to NIE jest "koleżeńskie zaproszenie"

Dlaczego ? Ja wlasnie mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Podobasz mu sie. Nie od razu zakochanie czy nie wiadomo co, ale mu sie podobasz. Umow sie! Zwykle kolezenskie, to w grupie. Nie Sam na sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

Dokładnie tak, gdyby to było "koleżeńskie" to w większym gronie, inaczej by to sformułował.  Wg mnie jak facet pyta czy z nim gdzieś pójdziesz to jest w tym podtekst, bynajmniej nie koleżeński 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość malena napisał:

Dokładnie tak, gdyby to było "koleżeńskie" to w większym gronie, inaczej by to sformułował.  Wg mnie jak facet pyta czy z nim gdzieś pójdziesz to jest w tym podtekst, bynajmniej nie koleżeński 😛

Tylko ze on slynie z wychodzenia z kolezankami z pracy na kawy a z zadna nie byl w zwiazku. Dlatego mam ten dylemat bo dowiedzialam sie od kogos z pracy ze umawial sie z taka kolezanka z pracy dlugo ona potem wyszla za maz ma dziecko on tak jakby nie ma  z kim wychodzic i napatoczylam sie ja. Duzo rozmawia z kobietami widac ze lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co za roznica dlaczego cie zaprasza? Jak ci sie podoba to sie umow, a potem zobaczysz czy cos z tego wyjdzie. Jak nie, to moze fajny kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co za roznica dlaczego cie zaprasza? Jak ci sie podoba to sie umow, a potem zobaczysz czy cos z tego wyjdzie. Jak nie, to moze fajny kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×