Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Resilient

Jak znaleźć starszą?

Polecane posty

Gość Resilient

Ostatnio mam straszną ochotę na realizację fantazji o której myślę od lat. Chcę poderwać, a potem kochać się ze sporo starszą od siebie kobietą. Taką w wieku 45-55 lat. Mam 30 lat.

Widziałem, że sporo chłopaków z tego forum miało za sobą takie przygody, więc pytam o poradę.
Jak się za to zabrać? Gdzie szukać kobiet w tym wieku? O czym z nimi rozmawiać? Jak się z taką kobietą droczyć i rozmawiać o sexie, aby się nie obraziła?

 

Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaon

Szukaj. Moja kochanka 17 lat starsza a ma 45 lat zajebista nie wygląda na tyle.Choć czasami nie wiem jak rozmawiać ze starsza.Mam tez dziewczynę z którą planuje ślub ale nie mam zamiaru rezygnować ze starszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resilient

Jaon: a gdzie i jak wyrwałeś ta 45? 🙂

Jasne że będę szukał i bo mnie to kręci. Chyba nie będę się pieprzył w tańcu tylko z grubej rury podbije do kilkudziesięciu takich kobiet i zaproszę na kawę/drinka i powiem szczerze że mnie ciekawią takie kobiety ale nie wiem o czym z nimi gadać i niech mnie nauczy tego i owego. Większość wyśmieje i mam to w dupie, chyba Któraś na to w końcu pójdzie.

 

Ktoś ma jeszcze pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaon

Proboj w końcu którąś załapie.Moja też nie od razu poszła ze mną ale pomału poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×