Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poznamama

Czy to prawda że późnym matkom nie wychodza rozstepy???

Polecane posty

Gość Poznamama

Ja urodzilam w wieku 32 i nie mam ani jednego rozstepu. Za to porobilo mi sie kilka na posladkach jak bylam nastolatka.

i czy w drugiej ciazy sie nie zrobia??? Mam 35 lat. Od czego to zalezy?

jestem bardzo drobna. Przytylam 9 kg w ciazy. Przez nudnosci nie moglam jesc. Dopiero w polowie ciazy nadrobilam ale znow 2 miesiace przez zgage mialam ciagle odruch wymiotny i znow nie jadlam. Dziecko urodzilo sie drobne 2700. Jadlam na sile ale przez nudnosci sie nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystko zależy od genów, tak naprawdę.  Jeżeli ktoś ma takie predyspozycje, to będzie je mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera9073

Też gdzieś czytalam że im starsza kobieta tym mniejsze szanse na rozstępy po ciąży 🙂 Chyba skóra mniej podatna. Ja rodzilam w wieku 38 lat i ani jednego rozstępu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aamore

Urodziłam w wieku 31 i 33 lat i nie mam żadnych rozstępów. W ciąży przybrałam aż 20kg a jestem drobnej budowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskalana

Chyba wiek nie ma za bardzo znaczenia. Ja nie mam skłonności do rozstępów, nie posiadam ani jednego, a miałam w życiu wahania wagi i to spore. W pierwszą ciążę zaszłam mając 25 lat, niczym nie nawilżałam skóry, przytyłam 13 kilogramów i ani pół rozstępu nie mam, jedynie cellulit na pupie oraz udach z tyłu. Moja mama też nie ma rozstępów, w pierwszej ciąży przytyła 28 kilogramów, w drugiej już tylko 6, bo jadła świadomie, a nie „za dwoje”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To zalezy od genow.  Ja urodzilam w wieku 22 lat i rowniez zadnego rozstepu nie mialam natomiast jako nastolatka w ciagu 3 miesiecy podskoczylam do gory o 12 centymetrow i zrobily mi sie rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankk

Pierwsza ciąża i na brzuchu tylko przy pępku jeden malutki rozstęp, plecy czyste.. ale znów połowa ud masakra. Wszystko zależy od tego jakie masz geny, a kremy ewentualnie pomagają tylko nawilżyć skórę i trochę pomóc przy ewentualnym powstania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Geny. Poza tym też to jak ogólnie dbasz o ciało/skórę ... Jestem młodą. W wieku nastoletnim dostałam rozstępów, w ciąży ani jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wczesnym tez nie. Jeśli o siebie dbają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rodziłam w wieku 31 i 34 lata, rozstępy się nie pojawiły . Siostra rodziła w wieku 19 i 23 i ma rozstępy na całym brzuchu bardzo duże i głębokie. Zawsze byłyśmy szczupłe, przytylysmy w ciąży podobnie więc może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

36 rozstepow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ciąża w wieku 35 lat i też nie mam rozstępów, z tym że smarowałam się oliwką od pierwszego miesiąca ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Chyba coś w tym musi być. A to gadanie o skłonności do rozstępów jest bez sensu. 

Mam trochę rozstępów które powstały w wieku dojrzewania. W ciążę zaszlam gdy miałam 36 lat i nie powstały żadne nowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dthryhfg

Ja urodzilam w wieku 31 i 34 lat, dzieci po 4kg, w obu ciazach przytylam 17-18kg. Nie mam rozstepu zadnego, o skore tez jakos przesadnie nie dbam, jedynie co robilam juz przed ciaza, w ciazy i teraz, to zamiast balsamu uzywam oleju kokosowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×