Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Monika

Jaki wózek wybrać

Polecane posty

Gość Monika

Witam szukam dobrego wózka 2w1 lub 3w1 ale taki do 2 tysięcy . Co polecacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Jeżeli chcesz wydać tyle pieniędzy na nowy, to szczerze zastanów się nad używanym, bo bardziej opłaca się 3w1, które są droższe. Muszą mieć pełen pakiet certyfikatów. Gondola, spacerówka i fotelik/nosidełko. I tu pies pogrzebany. Jeżeli macie auto to sam fotelik musi być dobrany do auta, nie odwrotnie. Jeżeli to wózek z opcją nosidełka, a chcecie żeby był użytkowany jako fotelik potrzebujecie bazy, która też kosztuje. Jeżeli auta nie macie to można pomyśleć nad 2w1, ale znowu fotelik by się przydał bo jakoś np do lekarza trzeba się dostać, a przecież nosidełko/fotelik musi być odpowiednie. (Np dla noworodka 0-13!!!)

Jeżeli ktoś zacznie ci wmawiać bierz najtańszy w sklepie to niech walnie się w głowę. Wózek musi mieć certyfikat i najważniejsze - musi być wygodne dla dziecka i dla ciebie. Czasami dziecku wózek nie będzie pasował i klapa. Wydasz 2tys na to żeby sobie stał. Będziecie potrzebowali toreb, które zazwyczaj kupuje się osobno w takiej kwocie (ewentualnie dostaniecie jedna w której zmieści się pielucha i chusteczki). Same "kółka" muszą być ok, to jak wózek reaguje na "dziury" bo jak maluch zaśnie to lepiej go tak zostawić. Jak się składa i ile miejsca może zająć. 3w1 to tak na.prawde wysoki wózek z malutka gondolka, ale w modnych kolorach.. 

Jeżeli będziesz zamawiała przez internet przeczytajcie żeby nie pisało 3w1 - zamówisz a tam będzie gondola z możliwością przesunięcia na spacerówkę, a fotelik będzie możliwy do zamontowania.. często określonej firmy ale w zestawie go nie będzie!!

Poczytaj na prawdę o certyfikatach i o samym materiale wózka. Niech lepiej posłuży komuś innemu jak byś chciała go później sprzedać, albo żeby czekał na twoje kolejne potomstwo. 

Sama mam wózek sprzed 5lat. (Po siostrze) i nie marudzę. Nastawiłam się że kupię taki porządny. Były za 1.5tys 3w1, dopóki nie poczytałam opinii, albo o ewentualnym okresie gwarancji, czy rzeczach w zestawie - praniu. 

Kinderkraft, bebetto - sprawdź te, nie zapomnij po prostu o sprawdzeniu certyfikatu, sprawy z fotelikiem/nosidełkiem. 

I szczerze sprawdź czy w twojej okolicy nie ma używanych za grosze! Często da się prac wszystko więc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupiłam samą gondole a później zainwestowała w dobrą spacerówkę. Mam dwójkę dzieci i kupywałam 2w1 i ze spacerówki z kompletu nie byłam zadowolona. I tak po czasie kupywałam nową spacerówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Jeśli chodzi o fajną i solidną spacerówkę to mogę polecić anex air-x. Sama zdecydowałam się na taką i jestem zadowolona. Wygodna, lekko się prowadzi, maluszek ma w niej sporo miejsca a pasy trzymają pewnie. Wózek jest łatwy w obsłudze, szybko się składa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolonia111

nam polecała moja siostra anex m type. jest lekki, poręczny i mieści duzo zakupów. Dla mnie to najlepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Dnia 8.01.2020 o 19:01, Gość apolonia111 napisał:

nam polecała moja siostra anex m type. jest lekki, poręczny i mieści duzo zakupów. Dla mnie to najlepszy wybór

Anex m/type jest wózkiem idealnym, wiem to z własnego doświadczenia.  Jest wygodny i dla mnie i dla córeczki, koła mają bardzo dobrą amortyzację, dzięki czemu sprawdza się na każdej powierzchni.  Budka i gondola, która jest dosyć głęboka chronią maluszka przed kiepską pogodą, naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym na twoim miejscu kupila gondole A później jak dziecko wyrośnie jakaś porządna spacerówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostępne są na rynku wózki, które można używać do końca wózkowania, a przy tym są w rozsądnych cenach. Jednym z nich jest Flex od Euro-Cartu. Sama mam ten wózek i jestem bardzo z niego zadowolona, więc polecam i Tobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riko Nesa spokojnie można kupić do 2 tys a to jest fajny wózek, dobrze wykonany, dużo miejsca dla dziecka, miękki, dość lekki jak na te wózki 2 w 1. Tkaniny użyte polskiej produkcji, dla mnie to już gwarancja wysokiej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam roan bass 3w1 i jest duży, mi właśnie na tym zależało, co niektórzy mówią że ciężki, mi to nie przeszkadza. W sumie nie wiem co mogę o nim powiedzieć. Zrobił na mnie duże wrażenie wizualne, ma duża gondole na tym najbardziej mi zależało i jest wysoki, dla mnie to równoznaczne z wygodą. Koła pompowane. Ale my mało używaliśmy do tej pory wózka,  teraz przenosimy się do spacerówki, moje dziecko ma dopiero 6 miesięcy więc nie mogę zbyt wiele powiedzieć 😄

A, no i kosztował 2tys - 2,5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2020 o 19:01, Gość apolonia111 napisał:

nam polecała moja siostra anex m type. jest lekki, poręczny i mieści duzo zakupów. Dla mnie to najlepszy wybór

Autorka pytała o wózki do 2 tysięcy a nie za 4 000 zł. 

Ja przy zakupie kierowałam się rankingami. Też szukałam wózka 2w1 do 2 tysięcy. Padło na Bebetto Luca. Pompowane koła, amortyzatory, funkcja blokowania ustawienia kół, materiał pokryty filtrem UV, dodatkowe nawietrzniki gondoli aby latem nie tworzyła się tam sauna. Wózek duży i wysoki choć stosunkowo lekki. W zestawie dodatkowo firmowa torba, folia przeciwdeszczowa oraz adaptery do fotelika samochodowego. Cena 1900 zł. 

Nie zdecydowałam się na opcję z fotelikiem gdyż ten wydał mi się dość mało bezpieczny. Dokupiliśmy fotelik Maxi Cosi wraz z bazą  Family Fix za 850 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam babyzen yoyo, do miejskich okoliczności i jeśli dużo podróżujesz jest super, ale jeśli mieszkasz na wsi na przykład albo lubisz biegać po lesie z dzieckiem to już nie. Teoretycznie używany znalazłabyś poniżej 2000, nowy dla dziecka półrocznego w górę też jak dobrze poszukasz, ale dla noworodka już wyjdzie drożej/około 3 tys plus za 2w1, plus fotelik i adaptery oczywiście żeby był 3- funkcyjny.

Wszystko zależy od twoich potrzeb więc może opisz trochę styl wasz życia żeby ci ludzie mogli lepiej doradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×