Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktoś

Jakie podłości zrobiły wam przyjaciółki?

Polecane posty

Gość ktoś

Jakie podłości zrobiły wam kobietom przyjaciółki albo koleżanki opowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ze znanych mi osób, podłości robił mi tylko ex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie była moją przyjaciółką! ...i nigdy nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ukradła pieniądze. Jeszcze mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hmm zaproponowała mi wspólny wyjazd na weekend, taki city break, ale poprosiła bym to ja coś znalazła... no i gdy znalazłam, to zabookowała ostatecznie dla siebie i swojego chłopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odsunela się w momencie jak bardzo potrzebowałam pomocy choroba w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

żadnych, nie mam przyjaciółek, ani bliższych koleżanek, które robią jakieś syfy. Kwestia doboru znajomych i nie nazywania przyjaźnia byle jakich  relacji. Przyjaźń jest czymś, co sie rodzi dopiero po sprawdzeniu sie w róznych sytuacjach, a nie że razem na ploty, dyskoteki i zakupy sie chodzi.  Owszem, jacyś tam dalsi znajomi, czy ktoś z kim pracowałam czasem był wobec mnie nie fair, ale to nie byli przyjaciele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na to miano trzeba zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zarywała w latach szkolnych do wszystkich chłopaków, którzy mi się podobali mimo że w ogóle nie była nimi zainteresowana. Mówiła że to tak dla zabawy. Każdy na nią leciał bo była bardzo atrakcyjna i wykorzystywała to. Miałyśmy po jakieś 16 17 lat i chociaż było to dawno to mam jakiś uraz do dziś i nigdy więcej nie zaprzyjaźniłam się z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nią nie była i nie będzie, taki ktoś szafuje słowem przyjaźń ale nie wie co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochani powiem wam jedna rzecz. Osoby ktore nazywacie przyjaciolkami wlasnie najwiecej wam beda robic gnoju w zyciu. One wrecz beda pilnowaly abyscie nie szly do przodu zrobia wszystko abyscie czuly sie brzydkie  rozbija wasse zwiazki. A na koniec jak bedziecie potrzebowaly wsparcia zostawia was. Mnie na koniec nawet robily laske ze ze mna rozmawiaja. Nigdy wiecej przyjazni czy znajomosci z kobietami. Z facetami lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna

Nic tylko zniszczyła mi opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyjaciółka wielkie slowo. Do pewnego czasu myslalam że mam taka przyjaciółkę ktorej moge wszystko powiedzieć i zawierzyć z najwiekszego sekretu.Ale.......tak się nie stalo tylko czekała na moment a potem brzydko powiem wszystko wyrzygala i to jeszcze przy obcych ludziach.Czuję się zle ponirzona osmieszona . Czy tak powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Kochani powiem wam jedna rzecz. Osoby ktore nazywacie przyjaciolkami wlasnie najwiecej wam beda robic gnoju w zyciu. One wrecz beda pilnowaly abyscie nie szly do przodu zrobia wszystko abyscie czuly sie brzydkie  rozbija wasse zwiazki. A na koniec jak bedziecie potrzebowaly wsparcia zostawia was. Mnie na koniec nawet robily laske ze ze mna rozmawiaja. Nigdy wiecej przyjazni czy znajomosci z kobietami. Z facetami lepiej.

Nie dla nas, myślisz że my lubimy zdradliwe i fałszywe babiszony? Nadajecie się tylko do rooochania a nie żadnej przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Przed chwilą, Gość Facet napisał:

Nie dla nas, myślisz że my lubimy zdradliwe i fałszywe babiszony? Nadajecie się tylko do rooochania a nie żadnej przyjaźni

Zapomnij o roochaniu głąbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Facet napisał:

Nie dla nas, myślisz że my lubimy zdradliwe i fałszywe babiszony? Nadajecie się tylko do rooochania a nie żadnej przyjaźni

a ty jeszcze tu zyebie? wyp.ierdalaj sfrustrowany  peezdeuszu z damskiego forum

nie widzisz, ze to temat dla kobiet, upośledzeńcu? 😄 nikogo tu twoje wyrzygi nt. kobiet nie interesują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Kochani powiem wam jedna rzecz. Osoby ktore nazywacie przyjaciolkami wlasnie najwiecej wam beda robic gnoju w zyciu. One wrecz beda pilnowaly abyscie nie szly do przodu zrobia wszystko abyscie czuly sie brzydkie  rozbija wasse zwiazki. A na koniec jak bedziecie potrzebowaly wsparcia zostawia was. Mnie na koniec nawet robily laske ze ze mna rozmawiaja. Nigdy wiecej przyjazni czy znajomosci z kobietami. Z facetami lepiej.

Ojojoj, tak, tak, oczywiście, KAŻDĄ to czeka , bo akurat ciebie to spotkało 😅🤣 Mam dwie przyjaciółki (jedna od dziecka) i gdyby nie one to byłoby naprawdę źle ze mną. W chwili załamania tylko one mi pomogły, nawet na rodzinę nie mogłam wtedy liczyć. Tak więc zamilcz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
4 minuty temu, Gość Haha napisał:

Zapomnij o roochaniu głąbie. 

A ja nie zapomnę. Regularnie to robię z rozkoszą bez wiązania się, bo wiem, że baby biologicznie to szit i fałsz, obłuda i perfidia. Prawdziwa rozkosz!

A ci frajerzy się z nimi żenią hahahhahahahah frajerzy w odbyt pchani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes
18 godzin temu, Gość gość napisał:

Ze znanych mi osób, podłości robił mi tylko ex. 

Mam to samo. Ogólnie najwięcej zła zaznałam ze strony facetów. 

Zyebany, agresywny stary, jeszcze bardziej zyebany brat (nawet rodzice sie go wyparli) no i toksyczni, meeega podli exi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

O kolejna frustratka sie odezwala ktorej dotyczy tem temat. Zamknij morde kuurwo 😅

kur.wę to widzisz w lustrze, tępa prymitywna karyno lub prymitywny sebixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eks
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Ze znanych mi osób, podłości robił mi tylko ex. 

Ten z Hollywood ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×