Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wizażanka

Co sądzicie o wizażu?

Polecane posty

Gość wizażanka

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale często lubię tam wchodzić i czytać tamte tematy oraz się udzielać. 

Ale od jakiegoś czasu tam jest coraz więcej dziwnych ludzi i to nie kobiet tylko ale i facetów a to forum tylko dla kobiet!

Pal licho taką wyzwoloną Lisbeth bo to kobieta. Ale wieczny incel krewet który ma własny temat o sobie i ciągnące się o nim w nieskończoność dyskusje albo król wizażu - edan. Ten to już ma jakieś układy z moderatorką z którą się nie kryją, że się przyjaźnią albo coś więcej. Koleś się chwali, że jest bogaty i posuwa co chwilę inne mężatki. Nie zdziwię się jeśli z tego samego forum. Oczywiście ten także ma własne kółko wielbicielek, bo każdą inną użytkowniczkę zachowującą się jak on to by dawno zbanowali, a tego nie!! Zgłaszam każdy jego post, tak samo moje znajome z pracy i nic!

Czy tak ma działać forum wizaż? Czy takie typy, które zdradzają, manipulują i toczą ciągłe o tym dyskusje muszą tam być? Edan tam już jest przez nas nazywany ruchaczem mężatek a dziewczynom to chyba imponuje albo same z nim się pukają, bo ja nie wiem jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam nazwy

Jestem aktywną użytkowniczką i powiem ci że to co tam się wyprawia to skandal.

Kilka z nich to tam naprawdę się puszcza i nie tylko z edanem ale też z innymi. I mają mężów i chłopaków. Ale edan to akurat obrócił już prawie wszystkie stałe bywalczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Weźźź ja to tam jak piszę to się śmieję. Te wszystkie napompowane swoją zajebistością laseczki co to nie zarabiają niewiadomo ile i jakie to nie są wyzwolone a potem płaczą że żaden poza Edanem nie chciał ich wziąć 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

To samo mogę napisać 

Jestem tam od dawna i znam większość stałych użytkowników. Znam też samego Edana. Facet jest ciekawy, nie powiem. Inteligentny i prowokacyjny dlatego się nie dziwię że któraś z nim poszła do łóżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka

A ja myślę że Edan to troll i nie istnieje w ogóle. To wizaż go wymyślił aby napędzić ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galanonim

Spieprzaj z tym. Nikt tego nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko poprawiam

Edan. Żaden murzyn, taka nazwa faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkowniczka

Mirek, czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkowniczka
4 minuty temu, Mirek Fajfuus napisał:

Bo kiedyś pisali tam inni ludzie a 

Racja, teraz to się czytać tego lizusostwa nie da. Kółko wzajemnej adoracji i taka każda niby wyzwolona bogata i piękna a potem każda chce się nadziać na edana i banują te co nie myślą jak one

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam

Kto to ... edan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkowniczka
1 minutę temu, Gość Pytam napisał:

Kto to ... edan?

Facet na punkcie którego zwariował cały wizaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsndns

Ja nie wariuję. Pisz za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

robicie shitflame bo nikt wami się nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie

Jestem od wielu lat na wizażu i mam kilkanaście tysięcy postów. Dlatego uważam że kłamiecie i macie jakiś uraz lub żal.

Panowie z wizażu z wizażu najczęściej bywają żenujący i dlatego edan osiągnął taką "sławę", bo na tle konkurencji jest jak gwiazda rocka. Każda chce z nim wymienić kilka zdań. Czy wymieniają płyny? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ooo dobrze, ze wspomnialłaś o incelu autorko.

Właśnie nie rozumiem dlaczego tych incelkskich frustratów nie banują? Na nie jedenm temacie głosili już mocno mizoginistyczne treści, a nawet próbowali usprawiedliwiąc gw.ałty, a ich posty nadal sobie radośnie wisza. 

GDZIE JEST MODER.ATORKA JA SIĘ PYTAM? Pamiętam, ze na wizażu, nie raz już dostałam bana za byle co, a tych incelskich ścierw nie kasują- co jest????

Chyba trzeba to zgłosić w końcu komuś. Ja tam mam konto, ale nie pamiętam hasła.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie
59 minut temu, Gość gosc napisał:

Ooo dobrze, ze wspomnialłaś o incelu autorko.

Właśnie nie rozumiem dlaczego tych incelkskich frustratów nie banują? Na nie jedenm temacie głosili już mocno mizoginistyczne treści, a nawet próbowali usprawiedliwiąc gw.ałty, a ich posty nadal sobie radośnie wisza. 

GDZIE JEST MODER.ATORKA JA SIĘ PYTAM? Pamiętam, ze na wizażu, nie raz już dostałam bana za byle co, a tych incelskich ścierw nie kasują- co jest????

Chyba trzeba to zgłosić w końcu komuś. Ja tam mam konto, ale nie pamiętam hasła.,

Tak, pamiętam to. Większość tam nadaje się tylko do utylizacji i do użycia jako nawóz.

Moderatorki są śmieszne, że pozwalają na panoszenie się większości z nich, na zaniżanie poziomu i odbieganie od głównego celu jakim jest miejsce dla kobiet a nie dla nich.

Oddać też trzeba jednak to, że same się dajemy wciągać w brudne gierki kiedy kłócimy się same ze sobą ku uciesze inceli i takich sprytnych edanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oho, naczelne incelskie ścier.wo zabrało głos 😄 

lepoiej od razu przyznaj sie deb.ilu jaki masz nik na wizażu i na jakich jeszcze forach tak incelsko popiskujesz 😄 

5 minut temu, Gość rozsądny napisał:

Kłocicie się, bo z natury jesteście głupkowate, emocjonalne, konfilktowe i perfidne. Taka wasza biologia, a my sie swietnie bawimy patrząc na taką trzodę.

czyli te kobiety nie róznią sie niczym od większoścci z was - wystarczy spojrzeć na wykop czy jemu podobne- jeden sebek wyzywa od najgorszych drugiego, tylko dlatego że ma inny gust, nie mówiąc o poglądach, gdzie wręcz zayebalibyście każdego kto ma inne poglądy. uwielbiam patrzeć zwłaszcza jak prawaki toczą wojny z lewakami - to jest dopiero cyrk kur.wa 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość rozsądny napisał:

Kłocicie się, bo z natury jesteście głupkowate, emocjonalne, konfilktowe i perfidne. Taka wasza biologia, a my sie swietnie bawimy patrząc na taką trzodę.

Dla was zresztą KAŻDA krytyka kobiet jest incelstwem teraz, sprytna manipulacja, ale kto jak kto - wy ciągle udowadniacie ze jestescie w niej mistrzyniami ;))))

Odezwał się samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sknczcie narzekac bo frustraci z wizau juzs sie smieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Haha

14 minut temu, Gość rozsądny napisał:

stul ryj

nie bede pisac jaki nik bo nie jestes moim lachociagiem 

od wykopu sie odwal bo nie jestes w stanie ogarnac.umyslem o czym tam piszemy

 

Chciałbyś w snach abym ci obciagala jak wszystkie wizazowe incele z wykopu.

Jak to robicie? kazdy sam sobie czy po kolei sobie targacie gale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia
19 minut temu, Gość rozsądny napisał:

odwal sie bo masz cos pod kopulka ze skończyc nie mozesz. sie przyczepilas i ci wali

brak ci chlopa.ktory by cie przeoral i masz jakiess kompleksy

Tak myślałam, że faceci z wizażu to banda jaskiniowców.

Mam gdzieś edana i liczę że już nigdy się nie pojawi.

Pozdrawiam cię gorąco psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyne za co cenię ten śmieciowy wizaż to moderatorka, która wsypala Maxineczke czyli Ramone. Ubaw po pachy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusia
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jedyne za co cenię ten śmieciowy wizaż to moderatorka, która wsypala Maxineczke czyli Ramone. Ubaw po pachy! 

Napisz coś więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa
23 minuty temu, Gość Patusia napisał:

Napisz coś więcej 

Maxineczka to znana youtuberka która nie umie malować a która udawała expertkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxc

to na serio? ja was nie obrażałam to dlaczego wy mnie? macie jakis zal to napiszcie na wizazu a nie sie ukrywacie tutaj i obgadujecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanne
9 minut temu, Gość zxc napisał:

to na serio? ja was nie obrażałam to dlaczego wy mnie? macie jakis zal to napiszcie na wizazu a nie sie ukrywacie tutaj i obgadujecie 

To bądź odważna i się przedstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia
10 minut temu, Gość Roxanne napisał:

To bądź odważna i się przedstaw

to samo chciałam napisać. wielkie damy postanowily wysluchac głosu prostych kobiet i sie pofatygowac do nas? jak wasze drogie makijaze, futra, apartamentowce i rozwazania za ile tysiecy dzis wino wypijecie i dylemat czy na sylwestra Dubaj czy Bahamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×