Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaJ

Wścibska babcia mojego narzeczonego

Polecane posty

Gość gosc
11 minut temu, Gość bsjsj napisał:

wloz do ubran kartke z wielkim napisem: Pani Jadziu prosze nie grzebac w moich osobistych rzeczach.

Swietny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś grzebie w waszych prywatnych rzeczach A wy na to nie reagujecie bo "nie macie nic do ukrycia"???

No i? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i śmiecie bez honoru z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

No to z nim na spokojnie porozmawiaj, jeszcze zanim się wydarzy kolejna nieprzyjemna sytuacja, dlaczego się tak zachowuje, dlaczego zawsze staje po stronie rodziny, a nie twojej, czy jest w jakiś sposób zobowiązany wobec rodziny niż tylko więziami.  Niestety nikt na kafe nie odpowie ci na te pytania. 

Bardzo dziękuję za dobrą radę. Skorzystam na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
2 godziny temu, Gość bsjsj napisał:

wloz do ubran kartke z wielkim napisem: Pani Jadziu prosze nie grzebac w moich osobistych rzeczach.

Rewelacja. Zrobię to i znów zostawię torbę celowo tym razem, żeby zaspokoiła swoją potrzebę chorej ciekawości. Ciekawe co pomyśli jak odczyta tą kartkę haha. Pewnie będzie przed sobą udawać, że tego nie widziała hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość KasiaJ napisał:

Ciekawe co pomyśli jak odczyta tą kartkę haha. Pewnie będzie przed sobą udawać, że tego nie widziała hahaha.

Nie, poskarży się na Ciebie twojemu facetowi i zażąda żeby Cię zostawił i zgadnij co on wtedy zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
2 godziny temu, Gość Ona napisał:

Popieram 

Postaw się na moim miejscu proszę. Czy byłabyś/byłbyś zadowolona/y z faktu, iż obca kobieta zagląda Ci do Twoich intymnych rzeczy. Bielizna, kosmetyki itp. Mnie to poruszyło bo u mnie w domu nikt nikomu nie zagląda do szafek torebek itp. Szanujemy się nawzajem 🙂 Być może u Ciebie w domu przeglądają wszystko i wcale nie czułabyś/czułbyś się urażony grzebaniem przez obcą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie też nie jest normalne grzebanie w nie swoich rzeczach, mnie to bardzo irytuje i pewnie na twoim miejscu na pewno bym się posprzeczała z kimś o to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, poskarży się na Ciebie twojemu facetowi i zażąda żeby Cię zostawił i zgadnij co on wtedy zrobi?

Możliwe... Może być poirytowana tą sytuacją i głupio się poczuć, że zajrzała i wyszło, że ja wiem o wcześniejszych akcjach szperania. Wtedy może mnie obwini jakim prawem piszę takie kartki i ją osądzam. Komedia czy tragizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie też nie jest normalne grzebanie w nie swoich rzeczach, mnie to bardzo irytuje i pewnie na twoim miejscu na pewno bym się posprzeczała z kimś o to 

Ja wcześniej już podejrzewałam, że w torbach mam poprzewracane rzeczy, ale nie złapałam za rękę i nie robiłam problemu. Teraz ewidentnie przyjrzałam się i przygotowałam i wyszło to co podejrzewałam. Nie mogłam tego zrozumieć, przeżywałam to strasznie i z moimi rodzicami zastanawialiśmy się w jakim celu mi grzebała? Czego mogła tam szukać? Dziwna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiecie co? Stare baby chyba już po prostu tak mają. Była teściowa też mi grzebała w rzeczach i ciągle zaprzeczała temu. Przeglądała zdjęcia na moim aparacie i gdy wróciłam zobaczyłam że sprzęt jest wyciągnięty z futerału i ma pęknięty obiektyw. Moja matka też mi grzebie w dokumentach portfelu itp gdy do niej przyjeżdżam. Zawsze robię awantury o to ale nie dociera do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJ
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Wiecie co? Stare baby chyba już po prostu tak mają. Była teściowa też mi grzebała w rzeczach i ciągle zaprzeczała temu. Przeglądała zdjęcia na moim aparacie i gdy wróciłam zobaczyłam że sprzęt jest wyciągnięty z futerału i ma pęknięty obiektyw. Moja matka też mi grzebie w dokumentach portfelu itp gdy do niej przyjeżdżam. Zawsze robię awantury o to ale nie dociera do niej.

To widzę, że nie tylko mnie to spotkało. Boli mnie najbardziej fakt, że to obca kobieta dla mnie. Rodzice tego nie robią a babcia narzeczonego już tak. Czyli trzeba się przyzwyczaić do chamskich zachowań skoro nie dociera. Dobrze ktoś wyżej napisał, kupić torbę na kłódkę. Może załapią, że źle robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z tego co piszesz to widac ze bedziesz miala ciekawie. Wscibscy i beda sie wtracac w wasze zycie. a swojego faceta ustaw na prawidlowy tor. co to znaczy ze wierzy swojej rodzinie? to kto jest dla niego najwazniejszy? ty czy rodzice? ile wy macie lat? bo mam wrazenie ze po 15 ze musza was kontrolowac a chlopak boi sie uderzyc reka w stol w obronie swojej kobiety. ty sie zastanow czy chcesz wchodzic w taka relacje. nie wrozy to dobrze na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×