Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikaa.a

depilacja bikini

Polecane posty

Witam, miała może któraś z pań wykonywany zabieg depilacji woskiem - bikini brazylijskie+pośladki? chciałabym zapytać o odczycia dotyczące zabiegu i jak długo utrzymywał się efekt.

2 pytanie to jak samemu bezboleśnie można pozbyć się owłosienia na i między pośladkami? mam ich dużo, grubych i ciemnych. Nie wyobrażam sobie żebym tak się pokazała chłopakowi :(

Wolałabym raczej nie korzystać z żyletki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia

Nope... Ja używam kremu do depilacji Vanity soft touch od Bielendy i jestem mega zadowolona. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zabiegiem, ale kremik okazał się na tyle dobry, że póki co kompletnie zarzuciłam ten pomysł. Wydajny, tani i nie mam po nim żadnym podrażnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sista

Polecam depilacje laserowa! Naprawde warto, spókoj, koniec z wrastajacymi włosami i krostkami, które doprowadzały mnie do szału. Polecam polecam!!!! Tylko w Estetica w krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.12.2019 o 22:59, Gość Małgonia napisał:

Nope... Ja używam kremu do depilacji Vanity soft touch od Bielendy i jestem mega zadowolona. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zabiegiem, ale kremik okazał się na tyle dobry, że póki co kompletnie zarzuciłam ten pomysł. Wydajny, tani i nie mam po nim żadnym podrażnień!

co za żałosny spam! ależ to musi być szajs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

tykko i wyłacznie depilacja laserowa na sławkowskiej! turbo efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×