Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrot

@dominikabudzynska co jej się stało?

Polecane posty

Gość Gość

Prawda jest taka ze to normalna dziewczyna tyleze na wozku ktora zyje jak te wszystkie instalaleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe jak wygląda bez tapety  🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ciekawe jak wygląda bez tapety  🤔

i bez przedłużonych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Te wasze rozkminy z butami, że zdrowa ma jedną nudna czarną parę na słupku, a Budzyńska wiele kolorowych, skojarzyło mi się z tym jak kiedyś wychowawcza z liceum nazwał moją klasę nudnym, szarym murem betonowym bez ambicji, bo do mojej klasy był przypisany bardzo ambitny chłopak właśnie z SM. Nigdy go nie widzieliśmy, bo miał idywidualne, ale parę razy wychowawca wspominał o nim, że pomimo choroby uczy się składać roboty, udziela się w kole szachowym, składa modele samolotów, jeździ na konkursy aby dostać diamentowy indeks AGH i studiować robotykę. A w mojej klasie na 35 osób ani jedna osoba nie robiła nic takiego ambitnego. Wszyscy ledwo jechali na 3 i nikomu ani w głowie były jakieś konkursy, szachy, składanie samolotów... 

Uuu, AGH bardzo ambitnie :D jestem z Krakowa i najwięksi ...e jakich znam studiowali na tej uczelni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Te wasze rozkminy z butami, że zdrowa ma jedną nudna czarną parę na słupku, a Budzyńska wiele kolorowych, skojarzyło mi się z tym jak kiedyś wychowawcza z liceum nazwał moją klasę nudnym, szarym murem betonowym bez ambicji, bo do mojej klasy był przypisany bardzo ambitny chłopak właśnie z SM. Nigdy go nie widzieliśmy, bo miał idywidualne, ale parę razy wychowawca wspominał o nim, że pomimo choroby uczy się składać roboty, udziela się w kole szachowym, składa modele samolotów, jeździ na konkursy aby dostać diamentowy indeks AGH i studiować robotykę. A w mojej klasie na 35 osób ani jedna osoba nie robiła nic takiego ambitnego. Wszyscy ledwo jechali na 3 i nikomu ani w głowie były jakieś konkursy, szachy, składanie samolotów... 

Dominika ambitna raczej nie jest. Siedzi na dupie za kasę chłopa i udaje panią domu. Chociaż wiadomo, że z tą chorobą i przy tak niskim wzroście większości prac domowych nie jest w stanie wykonywać samodzielnie. Ciekawe jak myje okna, wiesza firanki, ściera kurze z wysokich mebli itp.? Dla mnie ona niczym nie różni się od prostytutki, a ich układ od sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda, że więcej filtrów i Photoshopa nie nawali na te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Szkoda, że więcej filtrów i Photoshopa nie nawali na te zdjęcia.

Dlatego właśnie  uważam ze jest plastikowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czytał kto wpisy na jej blogu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dominika ambitna raczej nie jest. Siedzi na dupie za kasę chłopa i udaje panią domu. Chociaż wiadomo, że z tą chorobą i przy tak niskim wzroście większości prac domowych nie jest w stanie wykonywać samodzielnie. Ciekawe jak myje okna, wiesza firanki, ściera kurze z wysokich mebli itp.? Dla mnie ona niczym nie różni się od prostytutki, a ich układ od sponsoringu.

Nic nie różni ją od tych bogatych lasek co żyją za kasę męża, ale widać, że są szczęśliwi i się kochają, widziałam ich kiedyś w restauracji zakochanych, za ręce. Też bym tak chciała żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dominika ambitna raczej nie jest. Siedzi na dupie za kasę chłopa i udaje panią domu. Chociaż wiadomo, że z tą chorobą i przy tak niskim wzroście większości prac domowych nie jest w stanie wykonywać samodzielnie. Ciekawe jak myje okna, wiesza firanki, ściera kurze z wysokich mebli itp.? Dla mnie ona niczym nie różni się od prostytutki, a ich układ od sponsoringu.

Nic nie różni ją od tych bogatych lasek co żyją za kasę męża, ale widać, że są szczęśliwi i się kochają, widziałam ich kiedyś w restauracji zakochanych, za ręce. Też bym tak chciała żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Twarz ma ładną, zwłaszcza w mocnym makijażu, ale włosy zebrane na bok i odpowiednia perspektywa zdjęcia zasłaniają to jak karykaturalne ma ciało, chude i skrzywione przez chorobe. 

Na pewno nie ma łatwego życia, zwłaszcza że do któregoś roku życia chodziła - więc ma jakieś mgliste wspomnienie życia bez wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 31.12.2019 o 10:12, Gość latynoska napisał:

sądzicie że, kto jest lepszy w jabba czy Dominika?

Jabba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Twarz ma ładną, zwłaszcza w mocnym makijażu

Bez tapety bym ją chętnie zobaczyła tak z ciekawości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przescrolujcie jej insta do września 2015r. gdzie miała różowe włosy, mniej tapety tam ma, no tak przeciętnie wygląda, cały efekt dają jej duże usta, ładne zęby i mocno pomalowane oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten jej uśmiech na maksa sztuczny. Widać, że zrobiła sobie ładne zęby, ale nie musi ich tak sztucznie eksponować na każdym zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zloty szampan....... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Twarz ma ładną, zwłaszcza w mocnym makijażu, ale włosy zebrane na bok i odpowiednia perspektywa zdjęcia zasłaniają to jak karykaturalne ma ciało, chude i skrzywione przez chorobe. 

Na pewno nie ma łatwego życia, zwłaszcza że do któregoś roku życia chodziła - więc ma jakieś mgliste wspomnienie życia bez wózka

Choroba nie wybiera, chociażby nawet chciała to tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szampan ze złotem, apartament zamiast mieszania, taka to pożyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ten jej uśmiech na maksa sztuczny. Widać, że zrobiła sobie ładne zęby, ale nie musi ich tak sztucznie eksponować na każdym zdjęciu.

Zrobione zęby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładna jest i zemby ma tyz pinkne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.12.2019 o 11:25, Gość Gość napisał:

Dominika ambitna raczej nie jest. Siedzi na dupie za kasę chłopa i udaje panią domu. Chociaż wiadomo, że z tą chorobą i przy tak niskim wzroście większości prac domowych nie jest w stanie wykonywać samodzielnie. Ciekawe jak myje okna, wiesza firanki, ściera kurze z wysokich mebli itp.? Dla mnie ona niczym nie różni się od prostytutki, a ich układ od sponsoringu.

Uuu jaka zazdrosc. Podrzuce ci jeszcze wiekszy powod do zazdrosci, ja nie jestem niepelnosprawna a tez nie myje okien, nie wieszam fieranek, a nawet nie scieram kurzy. Mam Panią ktora sprzata mi dom co tydzien i co jakis czas zajmuje sie oknami. No alez ze mnie zla kobieta! Zapamiętaj, smutna osobko, to że ktos zyje inaczej niz ty, nie jest zahukana kura domowa, nie znaczy ze jest prostytutka. Ludzie sa rozni i kazdy zyje jak mu pasuje, a takie teksty, jakimi tu zablysnelas, swiadcza tylko o Tobie i o tym jak smutnym człowiekiem jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zrobione zęby? 

Widać przecież, że to licówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Uuu jaka zazdrosc. Podrzuce ci jeszcze wiekszy powod do zazdrosci, ja nie jestem niepelnosprawna a tez nie myje okien, nie wieszam fieranek, a nawet nie scieram kurzy. Mam Panią ktora sprzata mi dom co tydzien i co jakis czas zajmuje sie oknami. No alez ze mnie zla kobieta! Zapamiętaj, smutna osobko, to że ktos zyje inaczej niz ty, nie jest zahukana kura domowa, nie znaczy ze jest prostytutka. Ludzie sa rozni i kazdy zyje jak mu pasuje, a takie teksty, jakimi tu zablysnelas, swiadcza tylko o Tobie i o tym jak smutnym człowiekiem jestes.

Ja też jestem zdrowa i mam gosposię, nie pracuję, a mój partner zarabia pieniądze. A z tamtych komentarzy bije tylko zazdrość, że dziewczyna robi co chce i ze co chwilę je w najlepszych restauracjach. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widać przecież, że to licówki.

Przecież Dominika pokazywała zdjęcia z młodości, długie włosy, proste białe zęby ma od zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Haha rozbawiłaś mnie. Nie mam ci czego zazdrościć prostytutko. Raczej to ty jesteś kurą domową. Czekaj tylko jak twój sponsor znajdzie sobie młodszą i ładniejszą, a ty zostaniesz z ręką w nocniku 😄

Chyba nie wiesz kto to jest sponsor, a kto to kochający partner czy mąż. To, że Ty sprzatasz, nie oznacza, że nie znajdzie sobie mlodszej Twój 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie odwracajcie  uwagi od tematu   😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Nie odwracajcie  uwagi od tematu   😡

Przecież nie odwracamy. Mówię tylko, że nie ona jedyna żyje jak księżniczka w swojej bajce. Da się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przecież nie odwracamy. Mówię tylko, że nie ona jedyna żyje jak księżniczka w swojej bajce. Da się. 

I da się pracować oraz mieć w domu służbę 😂 ale kury zazdrośnice nie zrozumieją 😂 
co do Dominiki obserwuje ją od dawna- za czasów bloga. Sporo było jej wtedy w gazetach i chyba nawet w tv mignęła, ale nie chciała się pokazywać, wiec się wycofała. Z mężem znają się od dawna, fajnie, ze koles ogarnięty i widać, że ją bardzo kocha. Jej Poglądy polityczne typu korwin jakos mnie nie przekonują i trochę bawią, ale jak kto lubi. Dziewczyna robi co lubi, mąż zarabia, nikogo nie krzywdzą i nie żebrają po patronite 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładna, miła dziewczyna, która prowadzi ciekawe życie i ma fajnego, ogarniętego i troskliwego faceta. Widać, że się kochają 🙂 A ona może być przykładem dla wielu, że każdy ma szansę spełniać marzenia i żyć tak, jak sobie zapragnie. Nie wiem po co się jej czepiać 🙂 Tutaj nikt niektórym nie dogodzi. U Aniołka czepiają się, że zęby zaniedbane, że czemu licówek nie zrobi, itp... Tu dziewczyna ma zęby zadbane, to też czepialstwo, a czemu zadbane... a pewnie licówki. Naprawdę jest ładna, elegancka, życzę jej jak najlepiej 😉 Lubię oglądać jej zdjęcia, są bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×