Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stokrot

@dominikabudzynska co jej się stało?

Polecane posty

Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Haha rozbawiłaś mnie. Nie mam ci czego zazdrościć prostytutko. Raczej to ty jesteś kurą domową. Czekaj tylko jak twój sponsor znajdzie sobie młodszą i ładniejszą, a ty zostaniesz z ręką w nocniku 😄

Smutna osobko, pokaz mi w ktorym miejscu w moim poscie, napisalam że nie pracuje?;) Ja pisalam tylko o tym ze nie kazdy musi byc kura domowa i nie kazdy musi latac na szmacie we wlasnym domu;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestańcie pisać, że to sponsoring. Pozatym oni się kochają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby mieć sponsora, trzeba mieć wygląd. A to raczej litość. Doczepiła się do niego w szkole jak chłopak był młody i naiwny, a potem nie potrafił się z tego wyplątać. I tak żeruje na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby mieć sponsora, trzeba mieć wygląd. A to raczej litość. Doczepiła się do niego w szkole jak chłopak był młody i naiwny, a potem nie potrafił się z tego wyplątać. I tak żeruje na nim.

Ale ból tyłka, dziewczyna wygląda jak milion dolarów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale ból tyłka, dziewczyna wygląda jak milion dolarów. 

Tylko że te dolary to zabawkowe z Monopoly 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tylko że te dolary to zabawkowe z Monopoly 😂

Do tego sztuczne włosy i zęby. Cała sztuczna i plastikowa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Do tego sztuczne włosy i zęby. Cała sztuczna i plastikowa! 

Chcialabys tak wyglądać kupo 💩

🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Chcialabys tak wyglądać kupo 💩

🤪

Nie. Gdybym chciała to bym farbnęła się z brązu na plastikowy blondzik, przedłużyła włosy kupione na bazarku i dolepiła rzęsy. A później szukałabym na swój wdzięk bogacza. Wolę jednak normalne życie i pełne szczęścia. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Jej Poglądy polityczne typu korwin jakos mnie nie przekonują i trochę bawią, ale jak kto lubi. 

Czyli jednak niezbyt rozgarnięta. I nie ogarnia zbyt wiele poza butami, zdjęciami balkonu i pseudo motywacyjnymi grafomańskimi tekstami. Nie wiem jak młoda dziewczyna może popierać powrót do średniowiecza. Rozumiem, że marzy jej się zamykanie ludzi za orientację seksualną albo skazywanie kobiet za to, że poronią... Chyba jedynie kieruje się tym, ze sama chce siedzieć w domu i robić głupoty, a mąż ma kasę przynosić. Jako osoba niepełnosprawna i często wykluczana, powinna mieć trochę więcej empatii. To jakieś zaklinanie rzeczywistości? Bo w oczach takich radykałów jej związek jest pomyłką. I byłaby kolejną grupą do wyeliminowania. Jak można płodzić takie bzdury o spełnianiu marzeń, o wolności, itp... a jednocześnie popierać politykę, która ma zniewolić obywatela. Coś się tam przegrzało pod tymi doczepami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czyli jednak niezbyt rozgarnięta. I nie ogarnia zbyt wiele poza butami, zdjęciami balkonu i pseudo motywacyjnymi grafomańskimi tekstami. Nie wiem jak młoda dziewczyna może popierać powrót do średniowiecza. Rozumiem, że marzy jej się zamykanie ludzi za orientację seksualną albo skazywanie kobiet za to, że poronią... Chyba jedynie kieruje się tym, ze sama chce siedzieć w domu i robić głupoty, a mąż ma kasę przynosić. Jako osoba niepełnosprawna i często wykluczana, powinna mieć trochę więcej empatii. To jakieś zaklinanie rzeczywistości? Bo w oczach takich radykałów jej związek jest pomyłką. I byłaby kolejną grupą do wyeliminowania. Jak można płodzić takie bzdury o spełnianiu marzeń, o wolności, itp... a jednocześnie popierać politykę, która ma zniewolić obywatela. Coś się tam przegrzało pod tymi doczepami. 

Ale co Cię obchodzą jej przekonania polityczne i poglądy? To jest jest sprawa i ma prawo do własnego zdania. Powinna to, powinna tamto... Żal słuchać. Ciekawe co Ty robisz przy swoich poglądach? Wplacasz na organizację tęczowych marszów? A śmieszne te teksty o zębach - jakbyście myly od małego to byście się nie czepiały, że białe zęby to ja pewno licówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ela napisał:

Ale co Cię obchodzą jej przekonania polityczne i poglądy? To jest jest sprawa i ma prawo do własnego zdania. Powinna to, powinna tamto... Żal słuchać. Ciekawe co Ty robisz przy swoich poglądach? Wplacasz na organizację tęczowych marszów? A śmieszne te teksty o zębach - jakbyście myly od małego to byście się nie czepiały, że białe zęby to ja pewno licówka

Jak będę chciała to wpłacę 😄 Przynajmniej nie jestem tak głupia, żeby popierać kogoś, kto chce mnie unicestwić. Tak jak ona sra się za Korwienem i jego bandą, która najchętniej by ją wyeliminowała. Bo przecież nie jest kobietą zdolną, aby służyć mężczyźnie i rodzić mu zdrowe dzieci 😄 Jej poglądy, jej sprawa, ale ja tylko komentuję jak bardzo ograniczona jest, a usiłuje pozować na wielkiego mówcę motywacyjnego 😄 Możesz wszystko, spełniaj marzenia, bądź wolny, a jak poronisz to do paki 😄 Haha, łeb sobie tapirem powiększa, ale niestety dalej tam pustka. Złowiła zakompleksionego jelenia i teraz każdą bzdurę będzie popierać, żeby tylko dalej setne perfumy kupować za cudzy hajs 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak będę chciała to wpłacę 😄 Przynajmniej nie jestem tak głupia, żeby popierać kogoś, kto chce mnie unicestwić. Tak jak ona sra się za Korwienem i jego bandą, która najchętniej by ją wyeliminowała. Bo przecież nie jest kobietą zdolną, aby służyć mężczyźnie i rodzić mu zdrowe dzieci 😄 Jej poglądy, jej sprawa, ale ja tylko komentuję jak bardzo ograniczona jest, a usiłuje pozować na wielkiego mówcę motywacyjnego 😄 Możesz wszystko, spełniaj marzenia, bądź wolny, a jak poronisz to do paki 😄 Haha, łeb sobie tapirem powiększa, ale niestety dalej tam pustka. Złowiła zakompleksionego jelenia i teraz każdą bzdurę będzie popierać, żeby tylko dalej setne perfumy kupować za cudzy hajs 😄

Popieraj sobie co chcesz. Każdy może. Z tego co wiem Dominika nie jest w żadnej fundacji, nie robi zbiórek, chociaz jest chora i mogła by. Z mężem mogą sobie wydawać pieniądze na co tylko chcą. On w ogóle nie wygląda na zakompleksionego, fajny wygląd, dobra praca, moze byc kim chce i robić co chce... Niech robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Popieraj sobie co chcesz. Każdy może. Z tego co wiem Dominika nie jest w żadnej fundacji, nie robi zbiórek, chociaz jest chora i mogła by. Z mężem mogą sobie wydawać pieniądze na co tylko chcą. On w ogóle nie wygląda na zakompleksionego, fajny wygląd, dobra praca, moze byc kim chce i robić co chce... Niech robią. 

On właśnie wygląda na bardzo zakompleksionego. Coś jak Bartek od Siedleckiej- Goślickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

On właśnie wygląda na bardzo zakompleksionego. Coś jak Bartek od Siedleckiej- Goślickiej.

Dla Was każdy ma kompleksy. Wasi mężowie, przedsiębiorczy faceci na poziomie, nie mają żadnych kompleksów. Gratulacje! Oglądam ich od dawna, facet ją kocha i ciągle coś jej kupuje. Ma życie jak księżniczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla Was każdy ma kompleksy. Wasi mężowie, przedsiębiorczy faceci na poziomie, nie mają żadnych kompleksów. Gratulacje! Oglądam ich od dawna, facet ją kocha i ciągle coś jej kupuje. Ma życie jak księżniczka. 

A ty skąd wiesz jacy są wszyscy? Piszę o tym konkretnym przypadku, a nie o wszystkich facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ty skąd wiesz jacy są wszyscy? Piszę o tym konkretnym przypadku, a nie o wszystkich facetach.

No pokaż, gdzie zobaczyłaś, że ma kompleksy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dla Was każdy ma kompleksy. Wasi mężowie, przedsiębiorczy faceci na poziomie, nie mają żadnych kompleksów. Gratulacje! Oglądam ich od dawna, facet ją kocha i ciągle coś jej kupuje. Ma życie jak księżniczka. 

No faktycznie 🤣😂 jak kupi jej sushi, to na pewno kocha 🤣😂 czy serio w Polsce jest tak źle, że komuś imponuje zwykłe mieszkanie, stołowanie się na mieście i tanie wody perfumowane typu Versace? Bo obok prawdziwych perfum to nie leżało 😂 I pytanie czy ona by z nim była, gdyby nie mogła przy nim tego badziewia nałogowo kupować? No bo co by miała do pokazania poza setnym zdjęciem sushi, balkonu, butów i wody toaletowej 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona jest strasznie płytka. Interesują ją tylko makijaże, zakupy, selfie i żarcie w knajpach. Gdyby była zdrowa, to te wszystkie katechetki nie zostawiłyby na niej suchej nitki. Ale skoro jeździ na wózku, to nie można złego słowa powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są dwie kategorie ludzi.Słabi i silni.Słabi ludzie, to tacy, których stać na pogardę innymi, szyderstwo, manipulacje, zawiść, bo to jest jedyny sposób w jaki mogą się dowartościować.
Doszukują się w innych wad, które są częścią ludzkiej natury.Energetyczny żebrak tylko tyle może dać z siebie innym, bo w ten sposób maskuje swoje słabości i frustracje.Silni ludzie są autentyczni, wspierają innych z przyjemnością, z pasją. Nie robią tego na siłę, aby kompensować swoje własne braki, bo mają zdrowe poczucie własnej wartości.Nikt nie jest dla nich zagrożeniem czy wrogiem, dlatego, że są spełnieni, dlatego, że są rzetelni wobec samych siebie, dlatego, że osobami stanowczymi nie da się manipulować czy poniewierać.Takie osoby ce...e zdrowa pewność siebie bez narcystycznego zacięcia, otwartość na świat i ludzi, odwaga w samorealizacji.Nie zwracają uwagi na cudze opinie, nie robią niczego z populizmu czy z chęci imponowania, to są dla nich wartości skrajnie obce.
Ich motorem napędowym jest poznawanie własnej natury.Słuchają siebie i własnej intuicji, nie są perfekcyjni, bo wiedzą, że perfekcja to wstęp do prokrastynacji i zabicia własnej kreatywności.Silni ludzie są bardzo ufni, bo w każdym widzą odbicie samego siebie, nie widzą w innych konkurencji , ale możliwość wspólnego tworzenia.Silni ludzie są przede wszystkim szczęśliwi. 💚 Dominika  B jest słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurcze, ten jej mąż ciekawie wypada na tle innych partnerów ON - nie dość że dobrze zarabia, to dzisiaj na story taka dość rockowa stylowka, papieros... Coś interesującego w porównaniu do takiego Bełta Anioła czy Sławka Pudlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Coś interesującego w porównaniu do takiego Bełta Anioła czy Sławka Pudlowej

oni się znają od czasów szkolnych (wtedy chyba jeszcze chodziła); nie musiała go szukać na gumtree jak te dwie desperatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kurcze, ten jej mąż ciekawie wypada na tle innych partnerów ON - nie dość że dobrze zarabia, to dzisiaj na story taka dość rockowa stylowka, papieros... Coś interesującego w porównaniu do takiego Bełta Anioła czy Sławka Pudlowej

Bo to normalny gość... Jakiś facet z zasadami. Poznali się dawno bardzo temu. Wciąż ze sobą są. Widać, że zgrani, a to facet poprostu z jajami i wartościami. 

Chciałybyście takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo to normalny gość... Jakiś facet z zasadami. Poznali się dawno bardzo temu. Wciąż ze sobą są. Widać, że zgrani, a to facet poprostu z jajami i wartościami. 

Chciałybyście takiego. 

Jak zechce mi się sponsora to wiem gdzie poszukiwać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

oni się znają od czasów szkolnych (wtedy chyba jeszcze chodziła); nie musiała go szukać na gumtree jak te dwie desperatki 

Chodziła do 5 roku życia, a dwa - też poznali się przez jakiś portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Chodziła do 5 roku życia, a dwa - też poznali się przez jakiś portal

Na instastory było, że chodziła dłużej, nwm ile, a poznali się na jakimś forum o zwierzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na żywo też ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.01.2020 o 21:30, Gość gosc napisał:

na żywo też ładna?

Brzydka na zdjęciach, a na żywo jeszcze paskudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Brzydka na zdjęciach, a na żywo jeszcze paskudniejsza.

dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

dlaczego?

A jak ktoś tak ciężko chory i zdeformowany mógłby być ładny? Do tego dochodzą jeszcze sianowate tlenione kudły, tapeta na klauna i szpilki podkreślające zdeformowane, krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×