Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozgwiazda

Tu naprawdę jest tyle osób, co są tak obeznane w jutiuberkach i innych knfluencerkach i się nimi tak ekscytują?

Polecane posty

Gość Rozgwiazda

Czy to jedna i ta sama osoba 😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solo

Też mnie to zastanawia, wydaje mnie się, że to jedna taka warjatka jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaaha

Ja mysle, ze jest ich duzo. Nie tylko jedna. Wystarczy wejsc np na temat o otra vida, to taka vlogerka na wozku co robi troche nijakie vlogi wiec ja tego zwyczajnie nie ogladam. A wariatki z tamtego tematu choc nie lubia tej vlogerki, ogladaja jej kanal, kazdy jej film, a potem leca z az im slina z geby leci na forum zeby pogadac o kazdym szczegole z filmu 😄 w co ubrana, jak miala skierowane oczy, jaka herbatke pila, a co jej kotek robil, a jak pierdnela, a czy glosno, czy cicho, no hit po prostu takim durniem byc 😄 plus stek obrazliwych okreslen na ta vlogerke czy wyzwisk. Jak dla mnie, to zaburzone osoby, o zapedach masochistycznych dodatkowo, bo ogladaja latami cos, co im sie nie podoba i jeszcze o tym dysputy prowadza hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po co wy tu siedzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

tak, serio ludzie poświęcają mnóstwo czasu na te rzeczy, ale za granicą, na stronie guru gossip to jest dopiero hardcore... jakby hamurgery naprawde zycia nie miały poza udzmi z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×