Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krysia żona Zbysia

Mamusie która z was była dziewicą do ślubu?

Polecane posty

Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Twoja żona trzyma miesiącami zakorkowaną c.i.p.ę bo ty nie potrafisz normalnie zarabiać pieniędzy, więc bidula musi trenować wstrzemięźliwość.

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Rescator555 napisał:

💩💩💩💩💩

żona resa to koprofilka. czytajcie ze zrozumieniem😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

żona resa to koprofilka. czytajcie ze zrozumieniem😀

 💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

 💩💩💩💩💩

Res ma zasrany Nowy Rok :-D

To żarcie z baru ci tak zaszkodziło czy twoja leniwa zonka raz w roku postanowiła coś upichcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Res ma zasrany Nowy Rok :-D

To żarcie z baru ci tak zaszkodziło czy twoja leniwa zonka raz w roku postanowiła coś upichcić?

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina

Ja nie, ale mam koleżankę dość bliską. Wzięła ślub w wieku 40lat i była dziewicą. Wiem to na pewno, nie kłamała, nawet nigdy się nie masturbowała ani nic z tych rzeczy. Slub z facetm po 50tce, typu erotoman gawędziarz. Mówiła, że nie ma dnia, żeby seksu nie było i to zarówno oral jak i anal. Była ciężko tym zszokowana, ale facet już na pierwszej randce prosił ją, żeby mu obciągnęła. BYłam zła , że chiala wyjść za kogoś takiego, ale mówiła, że w jej wieku i tak już nikogo nie znajdzie,a ten jest chętny. To zadbana, elegancka i seksowna babka, dzieci nie ma, wykształcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
56 minut temu, Gość balbina napisał:

Ja nie, ale mam koleżankę dość bliską. Wzięła ślub w wieku 40lat i była dziewicą. Wiem to na pewno, nie kłamała, nawet nigdy się nie masturbowała ani nic z tych rzeczy. Slub z facetm po 50tce, typu erotoman gawędziarz. Mówiła, że nie ma dnia, żeby seksu nie było i to zarówno oral jak i anal. Była ciężko tym zszokowana, ale facet już na pierwszej randce prosił ją, żeby mu obciągnęła. BYłam zła , że chiala wyjść za kogoś takiego, ale mówiła, że w jej wieku i tak już nikogo nie znajdzie,a ten jest chętny. To zadbana, elegancka i seksowna babka, dzieci nie ma, wykształcona.

No i po co jej to było? Komu to potrzebne? Nie lepiej było przez ponad 20lat korzystać z seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina

Ona żyła z matką, która była schorowana i bardzo zabrocza. Jak tylko kolezanka chciała wyjść np na spotkanie z inną kumpelą to matka lamentowała, udawała itd. W końcu koleżanka zajęła sie tylko matką, która jej wciąż powtarzała, że faceci to zło, że współżycie to do niczego nie jest potrzebne i nie może mamusi opuścić. Jak ją kiedyś odwiedziłam to ta matka patrzyla na mnie z niesmakiem, bo miałam wtedy chłopaka.Koleżanka do wieku 39lat nie wiedziala jak wygląda nagi facet. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

No i po co jej to było? Komu to potrzebne? Nie lepiej było przez ponad 20lat korzystać z seksu?

A twojej żonie po co o było? Nie lepiej jej było wyjść za prawdziwego faceta i korzystać z seksu przez 12 miesięcy w roku niż zakorkowywać sobie na długie miesiądze bo ma się męża nieudaczika, który nie potrafi zarobić pieniędzy inaczej niż wyjeżdżając na parę miesięcy z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A twojej żonie po co o było? Nie lepiej jej było wyjść za prawdziwego faceta i korzystać z seksu przez 12 miesięcy w roku niż zakorkowywać sobie na długie miesiądze bo ma się męża nieudaczika, który nie potrafi zarobić pieniędzy inaczej niż wyjeżdżając na parę miesięcy z domu?

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Rescator napisał:

💩💩💩💩💩

Przesrane zycie ma twoja żona z  tobą. Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Przesrane zycie ma twoja żona z  tobą. Fakt.

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×