Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bbb

Córka chce zmienić płeć a gdy jej zabrania mówi że się zabiije

Polecane posty

Gość Bbb

Nie wiem już co zrobić czy zabrać do psychiatry? W lutym kończy 18 lat i grozi że zacznie terapię hormonalna. Nie pozwole na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Córka jest wolnym człowiekiem i jeszcze 18 lat. Niech robi co chce nic ci do tego. Nie możesz jej zabronić niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Zaakceptuj to i wspieraj swoje dziecko, jeśli nie chcesz to stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Bbb napisał:

Nie wiem już co zrobić czy zabrać do psychiatry? W lutym kończy 18 lat i grozi że zacznie terapię hormonalna. Nie pozwole na to

Nie rozumiem jak kobieta może zmienić płeć? Facet, to rozumiem, uginają mu i już, a kobiecie po terapii hormonalnej, to chyba nie urośnie.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiem jak kobieta może zmienić płeć? Facet, to rozumiem, uginają mu i już, a kobiecie po terapii hormonalnej, to chyba nie urośnie.🤔

Nie trzeba mieć pen/isa by zmienić płeć, dokumenty zmienia się przed tą operacja której nawet nie trzeba robić. Tu chodzi o wygląd faceta, postrzeganie jako faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiem jak kobieta może zmienić płeć? Facet, to rozumiem, uginają mu i już, a kobiecie po terapii hormonalnej, to chyba nie urośnie.🤔

Lekarze przeczepiają interes od nieboszczyka. Tylko jestem ciekawa która normalna kobieta zdecyduje się na seks z takim przeszczepieńcem?Tylko zboczeńcy decydują się na taki zabieg. Na samą myśl przechodzą mi dreszcze. Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jak jej zabronisz? 😄 nie wiem dlaczego rodzice uwazaja,ze dzieci do konca zycia powinny pytac  ich pytac o zdanie i sugerowac sie ich opinia? ok,masz inne zdanie, ale chyba od twojego widzi mi sie,co ludzie powiedza wazniejsze jest szczescie twojego dziecka,a jesli jej szczesciem jest zmiana płci od rodzenia dzieci... no trudno nie rozumiec.Sama czasem mysle  o tym o ile łatwiej miałabym gdybym była facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lekarze przeczepiają interes od nieboszczyka. Tylko jestem ciekawa która normalna kobieta zdecyduje się na seks z takim przeszczepieńcem?Tylko zboczeńcy decydują się na taki zabieg. Na samą myśl przechodzą mi dreszcze. Brrr.

Ogarnij się nikt nic nie przeszczepu XD pracie jest wytworzone sztucznie z płata skóry a w środku jest proteza peenis, efekty nie są zadowalające więc nie każdy się decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lekarze przeczepiają interes od nieboszczyka. Tylko jestem ciekawa która normalna kobieta zdecyduje się na seks z takim przeszczepieńcem?Tylko zboczeńcy decydują się na taki zabieg. Na samą myśl przechodzą mi dreszcze. Brrr.

A gdyby twój facet stracił pena i mu przeszczepili to co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% mięsień

Trzeba było nie dawać dziecku Internetu od małego. Teraz wychodzą efekty... mleko zostało wylane i już nic nie da się zrobić i nie ma co z tym walczyć bo i tak nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

A gdyby twój facet stracił pena i mu przeszczepili to co? 

Cieszyłabym się, że ma czym sikać, ale chyba bym mu nie dała, bo miałabym w głowie że posuwa mnie jakiś nieboszczyk. Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

Ogarnij się nikt nic nie przeszczepu XD pracie jest wytworzone sztucznie z płata skóry a w środku jest proteza peenis, efekty nie są zadowalające więc nie każdy się decyduje

Jakby mój facet stracił pena, to takim sztucznym mógłby mnie posuwać, nie miałabym nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakby mój facet stracił pena, to takim sztucznym mógłby mnie posuwać, nie miałabym nic przeciwko.

A jego przyjemność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A jego przyjemność? 

Dla faceta często właśnie takiego pokrzywdzonego największą przyjemność daje sprawianie przyjemnosci partnerce. Wiem co mówię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Bbb napisał:

Nie wiem już co zrobić czy zabrać do psychiatry? W lutym kończy 18 lat i grozi że zacznie terapię hormonalna. Nie pozwole na to

Poczekać aż córce przejdzie, a jak nie przejdzie to walizki za drzwi i ja nie mam córki. Ale to jest tylko moje prywatne zdanie a nie jestem osobą tolerancyjna dla takich zwierząt. Tolerancja patologi tylko zwiększa częstotliwość jej występowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
5 minut temu, DANIEL napisał:

Poczekać aż córce przejdzie, a jak nie przejdzie to walizki za drzwi i ja nie mam córki. Ale to jest tylko moje prywatne zdanie a nie jestem osobą tolerancyjna dla takich zwierząt. Tolerancja patologi tylko zwiększa częstotliwość jej występowania. 

Jesteś choojem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Aneta napisał:

Jesteś choojem niestety

Mów co chcesz, ale ja mam określone poglądy i nie boję się ich wyrażać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
11 godzin temu, Gość Bbb napisał:

Nie wiem już co zrobić czy zabrać do psychiatry? W lutym kończy 18 lat i grozi że zacznie terapię hormonalna. Nie pozwole na to

Zmiana płci to nie jest tylko kwestia terapi hormonalnej. Ten proces trwa bardzo dlugo, ma wiele etapów i mądrzejsi od Ciebie ocenia czy Twoja córka kwalifikuje się do takiej zmiany.

To nie jest wizyta u kosmetyczki, że każdy z ulicy sie dostanie, bo coś mu się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
1 godzinę temu, DANIEL napisał:

Mów co chcesz, ale ja mam określone poglądy i nie boję się ich wyrażać. 

To nie są poglądy - nazywanie ludzi transpłciowych zboczeńcami to s...owacenie mózgowia. Życzę ci żebyś w nowym roku był podwładnym takiej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Aneta napisał:

To nie są poglądy - nazywanie ludzi transpłciowych zboczeńcami to s...owacenie mózgowia. Życzę ci żebyś w nowym roku był podwładnym takiej osoby:)

Wyzywanie pogladów większości społeczeństwa też nie gwarantuje że z tobą jest wszystko ok. Skoro natura nas tak stwirzyła w celu przedłużenia gatunku to wszelka ingerencja w system jesr działaniem na jego szkodę. Czy tak ciężko wklepać to niektórym do tych pustych głów. Każdy w domu może robić co mu się podoba, ale nikt nie ma prawa zmuszać drugiego człowieka do tolerancji zachowań trans, homo w życiu społecznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
6 minut temu, DANIEL napisał:

Wyzywanie pogladów większości społeczeństwa też nie gwarantuje że z tobą jest wszystko ok. Skoro natura nas tak stwirzyła w celu przedłużenia gatunku to wszelka ingerencja w system jesr działaniem na jego szkodę. Czy tak ciężko wklepać to niektórym do tych pustych głów. Każdy w domu może robić co mu się podoba, ale nikt nie ma prawa zmuszać drugiego człowieka do tolerancji zachowań trans, homo w życiu społecznym. 

Ty się do społeczeństwa nie nadajesz, zakuta polaczkowa pało. Jakiś gej powinien cię porządnie sklepać, albo przynajmniej wręczyć zwolnienie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, DANIEL napisał:

Wyzywanie pogladów większości społeczeństwa też nie gwarantuje że z tobą jest wszystko ok. Skoro natura nas tak stwirzyła w celu przedłużenia gatunku to wszelka ingerencja w system jesr działaniem na jego szkodę. Czy tak ciężko wklepać to niektórym do tych pustych głów. Każdy w domu może robić co mu się podoba, ale nikt nie ma prawa zmuszać drugiego człowieka do tolerancji zachowań trans, homo w życiu społecznym. 

 

2 godziny temu, DANIEL napisał:

Poczekać aż córce przejdzie, a jak nie przejdzie to walizki za drzwi i ja nie mam córki. Ale to jest tylko moje prywatne zdanie a nie jestem osobą tolerancyjna dla takich zwierząt. Tolerancja patologi tylko zwiększa częstotliwość jej występowania. 

A wiesz o tym, że transwestytyzm, a transseksualizm, to są 2 różne sprawy? O ile transwestytyzm mogę nazwać zboczeniem, bo z reguły dotyczy to mężczyzn, którzy lubią przebierać się za kobiety, być brane za kobiety, ale tak naprawdę zawsze będą dumne z drąga pomiędzy nogami, tak osoba transseksualna nigdy nie zaakceptuje swojej fizycznej płci. Jest to niesamowita tragedia dla tych osób. Też mnie drażnią te parady równości, epatowanie swoją orientacją (liżąca się nadmiernie publicznie para heteroseksualna też mnie drażni), wykorzystywanie orientacji, aby coś dostać itd. Też uważam, że niech sobie każdy robi we własnym łóżku co chce, ale odróżniam transwestytyzm od ludzi transgenicznych, a taka jest córka autorki. Moż ei nie masz córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Moż ei nie masz córki

ale masz dziecko. I obyś Daniel nie musiał patrzeć jak się twoje dziecko męczy we własnym ciele. Ups, ty byś je pewnie z domu wyrzucił i niech sobie radzi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

ale masz dziecko. I obyś Daniel nie musiał patrzeć jak się twoje dziecko męczy we własnym ciele. Ups, ty byś je pewnie z domu wyrzucił i niech sobie radzi co? 

Skoro urodziła się kobietą to niech nią będzie. Jeżeli chce być chłopem tzn ze to juz nie moje dziecko bo mam córkę nie syna. Jeżeli chcesz kontynuować to miej trochę odwagi i nie rób tego z gościa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w ogóle pojąć nie potrafię co ludzi obchodzi czyjeś życie, płeć, przekonania? Nie potraficie skupić się na sobie i swoich problemach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×