Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lol

Czy każdy mężczyzna chce mieć dziecko?

Polecane posty

Gość Gosc

Res WSTYD!! stary facet a zero klasy,zasad...WSTYD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Sam  pisał wielokrotnie, ze ma "bachory". Tak jak i to, że jego niepracująca zona z nimi siedziała. Sam coś pisze, a potem ma pretensję, ze ludzie po prostu pamiętają co pisał wcześniej. Zabawne. 

I co z tego, że pisal? Zaraz napisze, że wszystkie które tu teraz ze mną się wykłócają to bezmózgie ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Res WSTYD!! stary facet a zero klasy,zasad...WSTYD!!

A kim ty jesteś, zeby mnie zawstydzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciag dalszy osmieszania si
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Kupe mnie obchodzi kiedy macie wierzyć lub nie. I kupe mnie obchodzi, co ci na co wygląda. Podobnie jak reszta twoich majaczen.

jakich majaczen poyebie? 😄 pytam sie jakich majaczeń? 😄 napisałam o twojej standardowej śpiewce na tym forum od x lat, więc jakich majaczeń" kut.wa ?   😄😄😄 

i widziecie jaki to jest  walniety TROL? z nim nawet nie da sie normalnie dyskutowac, bo wytknac mu coś o czym pisal tu od kilku lat czy chociażby miesiac temu to nazwie to "majaczeniem" 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

I co z tego, że pisal? Zaraz napisze, że wszystkie które tu teraz ze mną się wykłócają to bezmózgie ameby.

Nie porównuj rzucania wyzwiskami do pisania o swoich doświadczeniach albo o życiu prywatnym, przygłupie, bo to dwie zupełnie różne kwestie.

Naprawę jesteś wyjątkowo infantylnym, zdziecinniałym bezmózgiem, siląc sie w ogóle na takie "argumenty" z du/py. Jak widać, nie każdy dojrzewa z wiekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res nie masz żadnych kolegów?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość ciag dalszy osmieszania si napisał:

jakich majaczen poyebie? 😄 pytam sie jakich majaczeń? 😄 napisałam o twojej standardowej śpiewce na tym forum od x lat, więc jakich majaczeń" kut.wa ?   😄😄😄 

i widziecie jaki to jest  walniety TROL? z nim nawet nie da sie normalnie dyskutowac, bo wytknac mu coś o czym pisal tu od kilku lat czy chociażby miesiac temu to nazwie to "majaczeniem" 😄 

Twoich majaczen szmato. Twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
37 minut temu, Rescator555 napisał:

Naziolem bo goowno. Zadowolony?

oho, dziadkowi zabrakło argumentów, no ale rozumiem, że funkcje poznawcze już nie takie jak kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie porównuj rzucania wyzwiskami do pisania o swoich doświadczeniach albo o życiu prywatnym, przygłupie, bo to dwie zupełnie różne kwestie.

Naprawę jesteś wyjątkowo infantylnym, zdziecinniałym bezmózgiem, siląc sie w ogóle na takie "argumenty" z du/py. Jak widać, nie każdy dojrzewa z wiekiem. 

Mogę porównywać co zechcę. I co mi zrobisz? A twoje zygi na mój temat mi wiszą. Popiskiwanie jakichś tam ameb mnie nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość facet napisał:

oho, dziadkowi zabrakło argumentów, no ale rozumiem, że funkcje poznawcze już nie takie jak kiedyś 

No z tobą babciu na pewno nie będę wymieniał argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res chlopie siedzisz cały dzień na forum.dla kobiet. Serio nie masz kolegów żeby wyjść na siłownię, pograć w piłkę ,pogadać z facetami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość ciag dalszy osmieszania si napisał:

 

i widziecie jaki to jest  walniety TROL? z nim nawet nie da sie normalnie dyskutowac, bo wytknac mu coś o czym pisal tu od kilku lat czy chociażby miesiac temu to nazwie to "majaczeniem" 😄 

Cytaty zdziro, nie twoje zmyslenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Res chlopie siedzisz cały dzień na forum.dla kobiet. Serio nie masz kolegów żeby wyjść na siłownię, pograć w piłkę ,pogadać z facetami? 

A tu co tu robisz? Serio nie masz koleżanek, żeby wspólnie obrobić komuś d.., tylko siedzisz na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z dziada
21 minut temu, Rescator555 napisał:

Te posty niby wiszą, ale jakoś nigdy nie potraficie wkleić odpowiedniego fragmentu. Ale bajdurz sobie, bajdurz dama uwierzysz we własne zmyślenia.

jak nie potrafimy? jak nie potrafimy tępy niedoyebku umysłowy? jak właśnie gość wcześniej wkleił twój temat o aborcji, któremu zaprzeczasz za każdym razem, kłamliwy kundlu?  😄 

a żeby przypomnieć sobie  to jak piszesz o  swoich dzieciach to nawet nie trzeba sie przemęczac specjalnie. wystarczy sprawdzic chociażby w twoich wcześniejszych postach na twoim koncie😄 czy w tematach 😄 nawet jakiś temat o dzieciach też zakladałeś - gdzie sam pisałeś, że je masz 😄 

piękne SAMOZAORANIE dziadzie, brawo! 😄 👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Cytaty zdziro, nie twoje zmyslenia!!!

tak to możesz sie odzywac do swojej niedporobionej, tepej utrzymanki deb.ilu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co ja tu robie ?siedzę  na forum dla kobiet dot ciąży, porodu  i macierzyństwa.  Jestem.tu żeby porozmawiać z innymi matkami np o połogu.  Pytanie co ty tutaj robisz całe dnie? Nie masz kolegów?  Jakiś zainteresowań? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceń

Autorko 27 lat to już nie jesteś tak młoda bliżej do 30 niż dalej.Nie masz 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Mogę porównywać co zechcę. I co mi zrobisz? A twoje zygi na mój temat mi wiszą. Popiskiwanie jakichś tam ameb mnie nie rusza.

Nic. Wystarczająco się ośmieszasz 🙂 Ale dobrze, ze sam poniekąd przyznałeś iż nie potrafisz dyskutowac. Samokrytyka to piękna rzecz. Choć u ciebie i tak z nią baaardzo słabo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość beka z dziada napisał:

jak nie potrafimy? jak nie potrafimy tępy niedoyebku umysłowy? jak właśnie gość wcześniej wkleił twój temat o aborcji, któremu zaprzeczasz za każdym razem, kłamliwy kundlu?  😄 

a żeby przypomnieć sobie  to jak piszesz o  swoich dzieciach to nawet nie trzeba sie przemęczac specjalnie. wystarczy sprawdzic chociażby w twoich wcześniejszych postach na twoim koncie😄 czy w tematach 😄 nawet jakiś temat o dzieciach też zakladałeś - gdzie sam pisałeś, że je masz 😄 

piękne SAMOZAORANIE dziadzie, brawo! 😄 👏👏

Nic dodać, nic ująć 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahah

oho, ale nerwy dziadowi puszczają, ciekawe czy już narobił w pieluchomajtki 😂🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic. Wystarczająco się ośmieszasz 🙂 Ale dobrze, ze sam poniekąd przyznałeś iż nie potrafisz dyskutowac. Samokrytyka to piękna rzecz. Choć u ciebie i tak z nią baaardzo słabo. 

Ameba mi powie, że się sam osmieszylem. No już mnie nie rozśmieszaj 😁😁😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość beka z dziada napisał:

jak nie potrafimy? jak nie potrafimy tępy niedoyebku umysłowy? jak właśnie gość wcześniej wkleił twój temat o aborcji, któremu zaprzeczasz za każdym razem, kłamliwy kundlu?  😄 

a żeby przypomnieć sobie  to jak piszesz o  swoich dzieciach to nawet nie trzeba sie przemęczac specjalnie. wystarczy sprawdzic chociażby w twoich wcześniejszych postach na twoim koncie😄 czy w tematach 😄 nawet jakiś temat o dzieciach też zakladałeś - gdzie sam pisałeś, że je masz 😄 

piękne SAMOZAORANIE dziadzie, brawo! 😄 👏👏

O co było w tym temacie o aborcji? Że robilem sobie jaja z podobnych do ciebie.  Czy ja zaprzeczam , że pisałem o dzieciach? Tyko skąd wiesz, że pisałem prawdę? Mam może taki obowiązek? Pierwsze słyszę? 

Możesz sobie jazgotac jak chcesz, mnie zdanie wściekłych 🐄 kompletnie nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

tak to możesz sie odzywac do swojej niedporobionej, tepej utrzymanki deb.ilu oh 

Mogę też do ciebie gnido. I to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co ja tu robie ?siedzę  na forum dla kobiet dot ciąży, porodu  i macierzyństwa.  Jestem.tu żeby porozmawiać z innymi matkami np o połogu.  Pytanie co ty tutaj robisz całe dnie? Nie masz kolegów?  Jakiś zainteresowań? 

To co robisz na tym temacie? Jest tu coś o połogu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość buahahahahah napisał:

oho, ale nerwy dziadowi puszczają, ciekawe czy już narobił w pieluchomajtki 😂🤣🤣

Idź szybko zmien gacie stary dziadzie, jeśli w nie narobiłeś. Tylko musisz się tym oho chwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hmm czy w Polsce naklanianie do aborcji jest karalne? Można to gdzieś zgłosić?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość beka z dziada napisał:

jak nie potrafimy? jak nie potrafimy tępy niedoyebku umysłowy? jak właśnie gość wcześniej wkleił twój temat o aborcji, któremu zaprzeczasz za każdym razem, kłamliwy kundlu?  😄 

 

Jesteś taka głupia, że wierzysz, że ktoś mógł namówić czy zmusić córkę do aborcji i potem opisać to na takim forum? Poważnie?  To możesz robić za wzorzec głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hmm czy w Polsce naklanianie do aborcji jest karalne? Można to gdzieś zgłosić?  

Oczywiście, że jest karalne. Grozi do 5 lat. Więc szybko to zgłosicie.😁😁😁😁😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To co, która doniesie na Rescatora? Może ta glupia co już raz poleciała na policję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uuuuu Res pisze z gościa hehe:) przestraszył się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×