Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Atrybuty sukcesu typu kurtka skurzana i kabriolet dzisiaj nic nie znacza.

Polecane posty

Gość gosc

mowilem sobie, ze zrobie troszku kasy i skopiuje styl lat 90tych i pojade nad morze, ale swiat poszedl do przodu 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pomyslec ze nawet polska mafia w latach 90tych bawila sie w przepychu, ale tamten przepych ustepuje dzisiejszej studniowce maturzystow z prywatnego liceum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

kiedys luksusem byl papier toaletowy mozna bylo go wreczac jako lapowke nawet a jakbys dzisiaj dal komus taka lapowke albo prezent to by sie musial usmiac albo obrazic. Czasy sie zmieniaja a to co bylo kiedys luksusem to dzisiaj norma albo tani obciach to nie czasy glebokiej komuny i biedy poczatkow 3 RP. Dzisiaj drogie auto willa i normalna praca za 3-5 tys to norma. Wiesz o juz nie sa czasy po 2 wojnie swiatowej ze za tabliczke czekolady masz w berlinie platna milosc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik65

W latach 80 tych szczytem luksusu dla mnie był zakup paczki Marlboro w Peweksie. Nigdy nie zapomnę zapachu aromatycznego dymu z Marlboro.Jak mało trzeba było wtedy do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

skórzana*

PS. Mam pół szafy skórzanych kurtek 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisten
1 godzinę temu, Gość Rocznik65 napisał:

W latach 80 tych szczytem luksusu dla mnie był zakup paczki Marlboro w Peweksie. Nigdy nie zapomnę zapachu aromatycznego dymu z Marlboro.Jak mało trzeba było wtedy do szczęścia.

kapitalizm zjeebał ludziom mózgi i palma odbiła, szczególnie babom. Komuno wróć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×