Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kupno mopsa

Polecane posty

Gość Gosc

To dobry czy zły pomysł? Już długi czas zastanawiam się nad zwierzęciem domowym ale obawiam się ze w domu będzie brudno i będzie „śmierdzieć psem”. Bardzo lubię zwierzęta i nie mówcie mi ze nie powinnam go mieć. Po prostu chce wybrać rasę która będzie jak najczystsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psica

Chyba każdy pies śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej nie miej psa. Patrzysz na to, zeby miec porzadek w domu, ale nie patrzysz na dobro zwierzecia. Jego gorne drogi oddechowe są zmiazdzone, scisniete, pofaldowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy pies to brak porządku w domu. W mojej rodzinie psy i koty były w mieszkaniu zawsze, jako osoba dorosła też mam psa i kota. Pies zawsze trochę sierści zostawi, rozleje wodę z miski, zostawi jakieś okruchy na podłodze ( je z miski, ale zawsze potem jest syf dookoła), w deszczową pogodę naniesie błota. Jeśli cenisz sobie porządek nade wszystko to kup sobie lepiej pluszowego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbcbdnd
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Lepiej nie miej psa. Patrzysz na to, zeby miec porzadek w domu, ale nie patrzysz na dobro zwierzecia. Jego gorne drogi oddechowe są zmiazdzone, scisniete, pofaldowane. 

Zasmuce Cię ale jak ona go nie kupi to jego drogi oddechowe nadal takie będą wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×