Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kumasz

Mateusz daj mi spokój i nie interesuje się moim życiem, bo i tak jesteś obcy i nigdy cię nie spotkałam ani z tobą nie rozmawiałam, więc daj mi spokoj

Polecane posty

Gość gość

czyli jednak miałam dobą intuicje że to on robi na tym fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odczep się ode mnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak ale tomasz robi to samo ,jeszcze tu komentuje jej foty i pieprzy ze matka renata tez je oglądała.Żyć kobiecie nie dają banda przydupasów biegających za mężatką jak pies z cieczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To wszystko sprawka Mateusza on ciągle zamieszanie robi pisze do moich znajomych gada na mój temat głupoty, jakieś farmazony opowiada o mnie, że jestem prostytutka i że jestem puszczalska co za pojep, i nie chce się ode mnie odczepić już 2 lata za mną wszędzie chodzi i śledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Odczep się ode mnie !!!!

raczej ty ode mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

tak ale tomasz robi to samo ,jeszcze tu komentuje jej foty i pieprzy ze matka renata tez je oglądała.Żyć kobiecie nie dają banda przydupasów biegających za mężatką jak pies z cieczką

Zróbcie z nimi porządek, niech jakiś starszy i mądrzejszy chłopak się nimi zajmie, albo z nimi pogada bo oni są jak dzieci, jeszcze nie dorośli, niech ich pouczy jak normalnie postępować, bo się uwzielibi nie chcą dać spokoju, niech się leczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki Tomek znowu? Co to za jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mateusz wozi się że starszym kolegą czarnym audi z trzeba debbb..bilkami na tyle i później gada na mój temat pierdoły, on jest chory psychicznie i powinien się leczyć, tę paszczury latają razem z nim po placu i jeszcze podjeżdżają pod mój dom palić gumę samochodem, co za idi .oci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I wpierdziela się w moje zycie, uważaj bo wjadę w twoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Daj mi żyć ciołku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

tak ale tomasz robi to samo ,jeszcze tu komentuje jej foty i pieprzy ze matka renata tez je oglądała.Żyć kobiecie nie dają banda przydupasów biegających za mężatką jak pies z cieczką

Jak wiesz o tym to ich opierdziel tak, żeby im w pięty poszło i dali spokój w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×