Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Umarłam ze śmiechu

Polecane posty

Gość Gość

Jakiś czas temu podrywał mnie pewien facet. W sumie to nadal się jeszcze do mnie odzywa. Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest fakt, że on zajmuje się polityką. Otoczenie mnie uświadomiło, bo nie miałam o tym bladego pojęcia. Uśmiałam się strasznie. Nie wiem czego on szukał u mnie, bo ja z polityki nie mam żadnej wiedzy, ani nic. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też się uśmiałem, bo facet w kobiecie nie szuka polityki. Skoro tego nie wiesz to chyba powinnaś się dokształcić. Krok pierwszy - zapytaj mamy jak się zachodzi w ciążę. Krok 2 - podejdź do lustra i sprawdź czy masz wszystko na miejscu. Krok 3 - upij się i zwymiotuj. To nigdy nie zaszkodzi. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja też się uśmiałem, bo facet w kobiecie nie szuka polityki. Skoro tego nie wiesz to chyba powinnaś się dokształcić. Krok pierwszy - zapytaj mamy jak się zachodzi w ciążę. Krok 2 - podejdź do lustra i sprawdź czy masz wszystko na miejscu. Krok 3 - upij się i zwymiotuj. To nigdy nie zaszkodzi. 😄 

Tu nie o to chodzi. Zazwyczaj ludzie dobierają się pod względem wspólnych zainteresowań. Jesteśmy z dwóch różnych bajek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też się uśmiałem, bo facet w kobiecie nie szuka polityki. Skoro tego nie wiesz to chyba powinnaś się dokształcić. Krok pierwszy - zapytaj mamy jak się zachodzi w ciążę. Krok 2 - podejdź do lustra i sprawdź czy masz wszystko na miejscu. Krok 3 - upij się i zwymiotuj. To nigdy nie zaszkodzi. 😄 

🙂 Teraz ja "umarłam ze śmiechu". Dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko, nieprzyjemnie

Jakos to sobie trzeba wytlumaczyc:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lekko, nieprzyjemnie napisał:

Jakos to sobie trzeba wytlumaczyc:))))

Po prostu patrzę realnie. Ja naprawdę nie mam żadnej wiedzy na takie tematy. Nawet jego nazwisko nic mi nie mówiło. Chyba tylko spodobałam się ze względu na wygląd, bo nie czuję się ciekawym rozmówcą dla osoby z tego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

a czyli jak bedzie hodowca krow to powinien sie toba zainteresowac? Masz racje z tamtym nie masz nic wspolnego. Powinien ci powiedziec taki ze ma wprawe w dojeniu cyckow i robi to bardzo fachowo. Bedziesz wniebowzieta. A polityka to nie twoje rejony glu...pi jakis chyba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

a czyli jak bedzie hodowca krow to powinien sie toba zainteresowac? Masz racje z tamtym nie masz nic wspolnego. Powinien ci powiedziec taki ze ma wprawe w dojeniu cyckow i robi to bardzo fachowo. Bedziesz wniebowzieta. A polityka to nie twoje rejony glu...pi jakis chyba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

a czyli jak bedzie hodowca krow to powinien sie toba zainteresowac? Masz racje z tamtym nie masz nic wspolnego. Powinien ci powiedziec taki ze ma wprawe w dojeniu cyckow i robi to bardzo fachowo. Bedziesz wniebowzieta. A polityka to nie twoje rejony glu...pi jakis chyba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janniger

czy chodzi o Macierewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Janniger napisał:

czy chodzi o Macierewicza?

Z wiadomych względów nie podam tutaj nazwiska, ale to nie jest ktoś mega znany... chyba... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość franek napisał:

a czyli jak bedzie hodowca krow to powinien sie toba zainteresowac? Masz racje z tamtym nie masz nic wspolnego. Powinien ci powiedziec taki ze ma wprawe w dojeniu cyckow i robi to bardzo fachowo. Bedziesz wniebowzieta. A polityka to nie twoje rejony glu...pi jakis chyba 😄

Z farmerami też nie mam nic wspólnego. Jestem specjalistką od wyglądu. Kocham to co robię i mogę na okrągło o tym opowiadać. Przeciętnego faceta raczej to nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

to pogadaj z jakims hodowca rasowych swin to podobne klimaty. Kazdy dba o to by jego obiekt pracy byl najpieknieszy na wystawach wymienicie sie doswiadczeniami i moze czegos nauczycie nowego. Do bialego rana bedziecie mogli ze soba rozmawiac. Milosc na cale zycie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Z wiadomych względów nie podam tutaj nazwiska, ale to nie jest ktoś mega znany... chyba... 😂

Jeśli ktoś z rodziny Marcinkiewicza to lepiej uciekaj. Wiem bo trafiłam na pewnego palanta z tej rodziny. Taki sam jak wujek. Poderwać i zdradzać. Potrafił spotykać się z 5cioma na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość byle nie napisał:

Jeśli ktoś z rodziny Marcinkiewicza to lepiej uciekaj. Wiem bo trafiłam na pewnego palanta z tej rodziny. Taki sam jak wujek. Poderwać i zdradzać. Potrafił spotykać się z 5cioma na raz.

Dzięki za info. Może się czegoś nauczę z tej dziedziny. W każdym razie to na pewno nie jest to nazwisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze moge

Stefek Niesiolowski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiem ataków. Mój temat nie miał na celu obrażenia tej osoby. Po prostu gdy się dowiedziałam kim jest ten człowiek uznałam, że pewnie sam padłby ze śmiechu, gdyby przyuważył, że nie mam wiedzy na podstawowe zagadnienia z tej dziedziny, którą on się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Tu nie o to chodzi. Zazwyczaj ludzie dobierają się pod względem wspólnych zainteresowań. Jesteśmy z dwóch różnych bajek. 

😂😂😂😂😂😂ale glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

😂😂😂😂😂😂ale glupoty

Dlaczego głupoty? Zazwyczaj tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×