Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa

Czy istnieją faceci, którzy na 100% nie chcą mieć dzieci?

Polecane posty

Gość Gość
8 minut temu, Gość gościówa napisał:

Myślę, że to raczej pokazuje, że tu nie ma facetów, którzy nie chcą mieć dzieci - jedyni, co się wypowiadają to: poranieni ze złą przeszłością albo szczęśliwi z rodziną

Za to jakichś dwóch gości zaczęło na siebie naskakiwać (a podobno to kobiety są kłótliwe hehe)

A czy to ma znaczenie kto tych dzieci nie chce mieć? Co za różnica czy to osoba ze złymi czy z dobrymi  doświadczeniami, czy też nawet bez doświadczeń. W temacie nie jest to sprecyzowane. 
Ten z rodziną to zapewne hejter, dzieciak, który udaje dorosłego. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holson

Gość to największy hejter od niedojrzałych i gnojków wyzywa od razu - wyszło szydło z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a niech gada, jemu tylko pozostalo teoryjki na forach dziergac, bo w realu slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

haha... a co was tak k.... boli moja obecność tutaj? 😄 Mówiłem, że ludzie tylko stwarzają dodatkowe problemy? Zatem stworzyliście z igły widły. Naskakujecie na mnie jak koguty, które walczą o kurę. Ja jej nie chcę. Bierzcie sobie pacany co chcecie. I to, że uznałem kogoś za niedojrzałego, w czym oczywiście miałem rację nie oznacza tego, że sam taki jestem, ale wy głąby nie potraficie przyjąć do wiadomości takiej opcji. Tępe h/u/j/e. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×