Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Ciąża

Polecane posty

Gość Ania

 

Witam 9.12 współżyłam bez zabezpieczenia ostatnia miesiączka 28.11 cykle mam nieregularne (37/41) od czterech dni mam nabrzmiałe piersi i nudności (dwa razy wymiotowałam) robiłam test który wyszedł negatywny dwa dni później wyszedł pozytywny w kolejnym dniu również a dziś dwa negatywne. Co o tym myślicie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może zależy o czułości testu.  Jeśli inne były pozytywne a krwawienie nie wystąpiło to ciąża jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Krwawienie nie wystąpiło, a ten sam test który wyszedł pozytywny na drugi dzień wyszedł negatywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Mi wyszedł pozytywny w dniu spodziewanej miesiączki, tydzień wczesniej wyszedł negatywny.

ostatni okres miałam 29.11

po co powtarzasz test skoro wyszedł ci pozytywny???

u mnie 2 grube krechy wyszły 28.12 takze test się raczej nie myli, jeśli zrobisz w dniu spodziewanej miesiączki i okres się nie pojawi... wizytę mam 10 stycznia zobaczymy co lekarz powie. 

Co do piersi to mam jak u ciebie bolesne i powiększone, ale nudności na tym etapie nie mam🤔

Poczekaj do wizyty a wszystko będziesz wiedziała 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Za bardzo się stresuje tym negatywnym☹️ Jutro zrobię inny test zobaczę co wyjdzie bo w końcu kreska powinna być już ciemniejsza... do miesiączki niecałe dwa tygodnie bo jak wspomniałam wyżej długie cykle 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kixi

Zrób kolejny test ciążowy, najlepiej z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Powtórzyłam test (płytkowy pink) jedna kreska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×