Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ali G

Nawet dziewice nie chcą pravików

Polecane posty

Gość Ali G

Pamiętam jak moja była dziewczyna która w ówczesnym czasie była dziewicą powiedziała mi że była by zawiedziona gdyby okazało się że jestem pravikiem

Każda, ale to każda kobieta ceni sobie roochaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in da hałs

Zmień znajomych, chłopie. Gdzie ty takie wynalazki znajdujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat

Czytając to forum też odnoszę takie wrażenie. Nikogo nie szukam, bo jestem beznadziejny żeby mieć dziewczynę, ale i tak nigdy nikomu bym się nie przyznał do swego prawictwa. Prawiczkowie są szykanowani, traktowani jak jakieś wyrzutki. A kobiety już w ogóle uważają nas za ludzkie śmiecie😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Dobrze, że kiedyś byłem w czołówce w konkursach z powiadań fantastycznych coś się wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja moze bym chciala, ale nie takiego z tego forum, bo nie lubie latwych ludzi albo bez zainteresowan poza znalezieniem dziewczyny. tzn latwosc, mam na mysli np, takiego znajomego, co w zyciu nie mial dziewczyny, a bardzo chcial, wyznal mi milosc po 2 spotkaniach, ja bylam na nie, wolalam przyjazn. Zaprosilam go na impreze, to kolezance zrobil to samo po 1 spotkaniu. Po prostu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ja moze bym chciala, ale nie takiego z tego forum, bo nie lubie latwych ludzi albo bez zainteresowan poza znalezieniem dziewczyny. tzn latwosc, mam na mysli np, takiego znajomego, co w zyciu nie mial dziewczyny, a bardzo chcial, wyznal mi milosc po 2 spotkaniach, ja bylam na nie, wolalam przyjazn. Zaprosilam go na impreze, to kolezance zrobil to samo po 1 spotkaniu. Po prostu nie.

Myślisz, że każdy taki jest łatwy? Inne powiedzą, że jest za trudny bo się boi nie zna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Ali G napisał:

Pamiętam jak moja była dziewczyna która w ówczesnym czasie była dziewicą powiedziała mi że była by zawiedziona gdyby okazało się że jestem pravikiem

Każda, ale to każda kobieta ceni sobie roochaczy

Haha ty to masz fantazje 😄

rozumiem że teraz się o cieboe zabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Myślisz, że każdy taki jest łatwy? Inne powiedzą, że jest za trudny bo się boi nie zna itp.

ja akurat takie mam doswiadczenia i z tego powodu mnie odpychaja nieco takie osoby, bo boje sie ze beda zdesperowane, jesli sie okaza fajne to czemu nie. Moze problem u was jest taki, ze nie odezwiecie sie do zadnej kobiety ani slowem 😛 albo zbyt latwo sie poddajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Ali G napisał:

Pamiętam jak moja była dziewczyna która w ówczesnym czasie była dziewicą powiedziała mi że była by zawiedziona gdyby okazało się że jestem pravikiem

Każda, ale to każda kobieta ceni sobie roochaczy

jesli tak powiedziala to jest dzbanem. Ja bym tak mezczyznie nie powiedziala. Nie wybieraj dzbany na kobiety to bedzie dobrze, nastepna bedzie lepsza. I szczesliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weq

Dokładnie, kiedyś spotykałem się z dziewicą i wszystko wydawało się takie idealne dopóki jej nie przyznałem że jestem prawiczkiem bo wszystko jej szczerze mówiłem. Od razu odeszła i zablokowała mój numer bym czasem nigdy nie zadzwonił lub napisał, masakra po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość weq napisał:

Dokładnie, kiedyś spotykałem się z dziewicą i wszystko wydawało się takie idealne dopóki jej nie przyznałem że jestem prawiczkiem bo wszystko jej szczerze mówiłem. Od razu odeszła i zablokowała mój numer bym czasem nigdy nie zadzwonił lub napisał, masakra po prostu

Głupoty wypisujesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość weq napisał:

Dokładnie, kiedyś spotykałem się z dziewicą i wszystko wydawało się takie idealne dopóki jej nie przyznałem że jestem prawiczkiem bo wszystko jej szczerze mówiłem. Od razu odeszła i zablokowała mój numer bym czasem nigdy nie zadzwonił lub napisał, masakra po prostu

Ile wtedy mieliście lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weq
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Głupoty wypisujesz 😄

Uwierz że nie. Byłem po prostu w szoku i do dziś nie potrafię pojąć dlaczego tak się zachowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość weq napisał:

Uwierz że nie. Byłem po prostu w szoku i do dziś nie potrafię pojąć dlaczego tak się zachowała

Może to był typowy szlauf, nigdy nie wiesz a przecież mogła nosić maske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile wtedy mieliście lat? 

Ona miał 17 a on 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weq
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ona miał 17 a on 19

Nie, to było ponad rok temu, ja miałem 20 a ona 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×