Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Uprawiałem ostatnio seks z dwoma kobietami jednocześnie i powiem wam, że nie było latwo

Polecane posty

Gość gosc

To niby wydaje się takie super, jedna ci robi laske a z drugą jedziesz w ślimaka, ale to jest męczące jak mało co. Następnego ranka miałem zakwasy na przedramionach i bolał mnie peniis - miałem obtarcia na nim, bo jedna tak mnie obrabiała. Wszystko w zasadzie mnie bolało następnego ranka, pośladki i uda najbardziej, bo probowaliśmy dziwnych pozycji. Takie trójkąty to jest sport ekstremalny i nie wiem czy przez dłuższy czas się znowu zdecyduję, chyba jednak wolę klasycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co na to

zoneczka jeszcze Cię  znosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otarcia

Obetrzec to sobie możesz wiesz co  😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

To niby wydaje się takie super, jedna ci robi laske a z drugą jedziesz w ślimaka, ale to jest męczące jak mało co. Następnego ranka miałem zakwasy na przedramionach i bolał mnie peniis - miałem obtarcia na nim, bo jedna tak mnie obrabiała. Wszystko w zasadzie mnie bolało następnego ranka, pośladki i uda najbardziej, bo probowaliśmy dziwnych pozycji. Takie trójkąty to jest sport ekstremalny i nie wiem czy przez dłuższy czas się znowu zdecyduję, chyba jednak wolę klasycznie.

Bardzo Ci współczuję. ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×