Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondyna

Trzecia randka i brak pocałunku

Polecane posty

Gość blondyna

Cześć. Opiszę swój problem w miarę treściwie. Otóż byłam z bardzo interesującym mężczyzną już na trzeciej randce. Wszystkie proponowane przez niego. Na pierwszej nic kompletnie się nie działo przez cały czas i dopiero na koniec przy pożegnaniu mnie przytulił. Na drugiej dotknął kilka razy mojego ramienia, potem pomógł ubrać kurtkę i znów przytulił na pożegnanie. Na trzeciej było: sprawdzenie, czy moje ręce nie są zimne, wzięcie pod ramię, potem objęcie w pasie gdy nakierowywał mnie, żebym szła we właściwą stronę (bo to była tajemnica gdzie idziemy), a potem jeszcze znów, kiedy wychodziliśmy z lokalu i musieliśmy się przecisnąć przez akurat wchodzący mały tłumek, żeby dojść do wieszaka z naszymi płaszczami, przejechał ręką po mojej talii - wiecie, taki typowy gest niby to "ochraniający" jak jest za ciasno w przejściu, niby to torujący drogę. I... do tej pory nie próbował mnie pocałować. O co chodzi? Jak go do tego ośmielić - bo BARDZO tego chcę? A może to dobrze, że on się na mnie od razu nie "rzuca"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×