Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kobiet kochających swoich mężów, partnerów. Czy też macie czasem lęk że zakocha się w innej, zapomni się z inną, jakaś go omota? facet to tylko facet...

Polecane posty

Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Aha. Wisłocka miała aspergera i nie bardzo radziła sobie z relacjami międzyludzkimi. A usiłowała radzić ludziom jak życ w małżeństwie... Kpina.

Równie dobrze porad małżonką moze udzielać ksiądz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
10 minut temu, Gość gosc napisał:

I trzy aborcje w wyniku przygodnego seksu... lol

Wielu lekarzy pali jak lokomotywa a wielu chirurgów ma problemy z alkoholem. Czy na tej podstawie podwazysz ich kwalifikacje zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Rescator napisał:

Wielu lekarzy pali jak lokomotywa a wielu chirurgów ma problemy z alkoholem. Czy na tej podstawie podwazysz ich kwalifikacje zawodowe?

Jesli radzą pacjentom aby pili i palili to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Równie dobrze porad małżonką moze udzielać ksiądz...

A co, nie udzielaja? Nawet uczą w szkolach. Księża, zakonnice. To oni robią fetysz z wierności a tragedię z seksu poza małżeństwem. I wielu ich słucha. To już wolę Wisłocką.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jesli radzą pacjentom aby pili i palili to tak.

A radzą? Znasz takie przypadki?Wisłocka radziła, żeby zachodzic w przypadkowa ciążę i ja usuwać? To jakoś mi umknęlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wypad z tematu ...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A co, nie udzielaja? Nawet uczą w szkolach. Księża, zakonnice. To oni robią fetysz z wierności a tragedię z seksu poza małżeństwem. I wielu ich słucha. To już wolę Wisłocką. 

 

Res, No własnie. Udzielanie rad przez Wislocką jest tak samo uprawnione jak nauczanie księdza. Jedno i drugie g... wie.

Jedni słuchają księdza, inni Wislockiej. niczym się nie różnicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A radzą? Znasz takie przypadki?Wisłocka radziła, żeby zachodzic w przypadkowa ciążę i ja usuwać? To jakoś mi umknęlo?

Wislocka radziła rózne głupoty. Np. zrobienie sobie dziecka z przypadkowym facetem i wmawianie mężowi, że to jego. No super rada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Michalina Wisłocka zrobiła swoją pracą więcej krzywdy niż pożytku. Oczywiście seks to ważna dziedzina życia, ale to nie bożek, któremu oddaje się cześć. W kochającym się małżeństwie, to coś pięknego. Ale odarte z szacunku, nastawione tylko na kolejne mocniejsze doświadczenia, nie licząc się z życiem swoich własnych dzieci można zagotować sobie i rodzinie, piekło. Co zresztą sama Wislocka uczyniła swojej rodzinie. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Res, No własnie. Udzielanie rad przez Wislocką jest tak samo uprawnione jak nauczanie księdza. Jedno i drugie g... wie.

Jedni słuchają księdza, inni Wislockiej. niczym się nie różnicie.

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Michalina Wisłocka zrobiła swoją pracą więcej krzywdy niż pożytku. Oczywiście seks to ważna dziedzina życia, ale to nie bożek, któremu oddaje się cześć. W kochającym się małżeństwie, to coś pięknego. Ale odarte z szacunku, nastawione tylko na kolejne mocniejsze doświadczenia, nie licząc się z życiem swoich własnych dzieci można zagotować sobie i rodzinie, piekło. Co zresztą sama Wislocka uczyniła swojej rodzinie. Smutne.

To może jakieś nazwiska osob, które waszym zdaniem są uprawnione do udzielania właściwych rad? Są takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo

A co to znaczy: "facet to tylko facet"?  Ludzie czasami się rozstają - raczej każdy myśli w dniu ślubu " będziemy żyli razem długo i szczęśliwie", ale życie pisze różne scenariusze.  Bać się o coś co nie wiadomo czy nastąpi to głupota, trzeba żyć teraźniejszości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Sorry, ale po co komu taki facet?

po co komu taki doradca! jak resactor55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
14 minut temu, Gość Gość napisał:

 

To może jakieś nazwiska osob, które waszym zdaniem są uprawnione do udzielania właściwych rad? Są takie?

MOje nazwisko, jednak nie podam z racji tego, że i tak ktoś mnie zmiesza z buoem "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Kocham swoją żonę. 

A czym taki facet różni się od innego? Że gdzieś tam wsadził bez licencji?

Doktor Wisłocka była mądra zawodowo.

Kochasz swoją żonę i dlatego uważasz że skok w bok to nic takiego a żonka jak się o to obrazi to jej głupota wychodzi. Ty nie wiesz co to miłość. Nie błaźnij się bałwanie. Kocham żonę ale przy jednej dziurze się nie najem. Hah brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Kocham swoją żonę. 

A czym taki facet różni się od innego? Że gdzieś tam wsadził bez licencji?

Doktor Wisłocka była mądra zawodowo.

Kochasz swoją żonę i dlatego uważasz że skok w bok to nic takiego a żonka jak się o to obrazi to jej głupota wychodzi. Ty nie wiesz co to miłość. Nie błaźnij się bałwanie. Kocham żonę ale przy jednej dziurze się nie najem. Hah brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

MOje nazwisko, jednak nie podam z racji tego, że i tak ktoś mnie zmiesza z buoem "P

Hahahaha !!! Dobre  😝😝😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Kochasz swoją żonę i dlatego uważasz że skok w bok to nic takiego a żonka jak się o to obrazi to jej głupota wychodzi. Ty nie wiesz co to miłość. Nie błaźnij się bałwanie. Kocham żonę ale przy jednej dziurze się nie najem. Hah brawo!

Można kochać swoją żonę, a mimo to mieć ochotę na seks z inną. To, że skok w bok to nic takiego, to ty powiedziałaś, nie ja. Więc to ty się blaznisz swoimi zmysleniami. Ale nie jest to też jakaś straszliwa tragedia, po której nie było by możliwe dalsze szczesliwe życie razem. Jeśli masz umysł wyprany przez moherów i przez feminonazizm to nie możesz tego pojac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Kocham swoją żonę. 

A czym taki facet różni się od innego? Że gdzieś tam wsadził bez licencji?

Doktor Wisłocka była mądra zawodowo.

Kochasz swoją żonę i dlatego uważasz że skok w bok to nic takiego a żonka jak się o to obrazi to jej głupota wychodzi. Ty nie wiesz co to miłość. Nie błaźnij się bałwanie. Kocham żonę ale przy jednej dziurze się nie najem. Hah brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Rescator napisał:

Można kochać swoją żonę, a mimo to mieć ochotę na seks z inną. To, że skok w bok to nic takiego, to ty powiedziałaś, nie ja. Więc to ty się blaznisz swoimi zmysleniami. Ale nie jest to też jakaś straszliwa tragedia, po której nie było by możliwe dalsze szczesliwe życie razem. Jeśli masz umysł wyprany przez moherów i przez feminonazizm to nie możesz tego pojac.

A ty cepie uważasz że twoja żona ma prawo cię zdradzić i na pewno miłość temu nie przeczy a jak się dowiesz o zdradzie to ją przyjmiesz bo trudno, nadal można żyć w szczęśliwym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I nadal będziesz z tą żona? Może se zdradzać bo i tak cię kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
36 minut temu, Gość Margo napisał:

A co to znaczy: "facet to tylko facet"?  Ludzie czasami się rozstają - raczej każdy myśli w dniu ślubu " będziemy żyli razem długo i szczęśliwie", ale życie pisze różne scenariusze.  Bać się o coś co nie wiadomo czy nastąpi to głupota, trzeba żyć teraźniejszości. 

Facet to tylko facet, podobnie jak kobieta to tylko kobieta. Każde może popełnić błąd czy ulec pokusie. Ale warto te błędy widzieć we właściwej skali. I nie robić straszliwej tragedii z tego, co taka tragedia nie jest, ani tym bardziej powiększać jeszcze jej rozmiaru głupimi działaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty cepie uważasz że twoja żona ma prawo cię zdradzić i na pewno miłość temu nie przeczy a jak się dowiesz o zdradzie to ją przyjmiesz bo trudno, nadal można żyć w szczęśliwym związku?

Tak młocie, uważam, że kobieta ma prawo robić to samo co facet. Pisałem nie raz, może byś nauczyła się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Rescator napisał:

Facet to tylko facet, podobnie jak kobieta to tylko kobieta. Każde może popełnić błąd czy ulec pokusie. Ale warto te błędy widzieć we właściwej skali. I nie robić straszliwej tragedii z tego, co taka tragedia nie jest, ani tym bardziej powiększać jeszcze jej rozmiaru głupimi działaniami.

Zdrada jest już taką tragedią, że jedynym rozsądnym wyjściem jest wy... zdrajcy z domu i rozwód z jego winy. Każde inne działanie bedzie tylko powiększać rozmiar tej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Rescator napisał:

Tak młocie, uważam, że kobieta ma prawo robić to samo co facet. Pisałem nie raz, może byś nauczyła się czytać.

To co tak się złościsz jak ktos pisze, że twoją zonę dyma listonosz? Przecież to nic takiego. Kobita sie umyje i bedzie jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I nadal będziesz z tą żona? Może se zdradzać bo i tak cię kocha?

Tak, gdyby to mnie spotkało, nadal byłbym z tą żona, tylko zdradzał bym ją tak jak ona mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U szympansów bonobo takie skandale obyczajowe są nie do pomyślenia. A to krewni kilku kafeterianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zdrada jest już taką tragedią, że jedynym rozsądnym wyjściem jest wy... zdrajcy z domu i rozwód z jego winy. Każde inne działanie bedzie tylko powiększać rozmiar tej tragedii.

To właśnie wychodzi pranie mózgu przez moherów i przez feminonazizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Rescator napisał:

To właśnie wychodzi pranie mózgu przez moherów i przez feminonazizm. 

Mohery wyprały ci mózg? Och, jak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

U szympansów bonobo takie skandale obyczajowe są nie do pomyślenia. A to krewni kilku kafeterianek.

i twoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Rescator napisał:

Tak, gdyby to mnie spotkało, nadal byłbym z tą żona, tylko zdradzał bym ją tak jak ona mnie. 

Pewnie bys też kochanka zony zaprosił do wspólnego mieszkania, gdyby twoja żona chciała? A jej i kochanka dziecko byc uznał za swoje? Tak jak zrobił to twój autorytet Wislocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×