Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajaja

Wkurza mnie to,ze nie jestem atrakcyjna dla facetów

Polecane posty

Gość ajaja

Jestem co prawda wesoła i przytulaśna,serdeczna ale ...cicha. Ludzie często mi dokuczają, nie traktują powaznie, a  o powodzeniu to juz mogę zapomniec. Wiecznie koleżanka, wiecznie kosz.Przez to staje sie jeszcze bardziej niepewna siebie,smutna,zgorzkniała i ostatnio nawet zauważyłam że coraz częściej źle życzę innym i cieszę się z ich nieszczęścia.Gdzie są faceci, na jakim kontynencie którzy pożądają takich kobiet jak ja? Tu nie chodzi o rozsądek tylko żeby zakochali się i pragnęli takiej kobiety,  czyli jak tutaj w Polsce rozrywkowych  ,łatwych,z wyglądu ala Doda.Mam tylko dośc duzy biust , dość zgrabna ,gęste włosy ale to nie robi wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname

Zdradzić Ci tajemnicę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Jeżeli jesteś taka jak opisujesz czyli zgrabna z dużym biustem to niemożliwe byś nie miała powodzenia

Pewnie tak naprawdę masz powodzenie ale ci faceci nie są dla ciebie wystarczająco przystojni

Albo mówisz prawdę, a wtedy to by znaczyło że masz wyjątkowo niewyjściową twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

No wiesz, ja też na swój sposób jestem zgrabna, bo mam wcięcie w talii, nie mam dużego brzucha mam tyłek jak Nicki Mina  (co z tego co widzę jest wręcz ewenementem ale totalnie niedocenianym), dość spory biust, ale jestem przy kości, mam masywne nogi, grube ręcę, do tego niebrzydką, ale pulchną twarz i powodzenia brak. Jak byłam chudsza było lepiej, ale też czasem przy koleżankach, kobietach szczuplejszych, ładniejszych, o bardziej typowych proporcjach, potrafiłam być niemal niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ona 30- to dlaczego nie schudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ona 30- to dlaczego nie schudniesz?

A myślisz, że to takie proste dla osoby z ogromnymi skłonnościami do tycia, lipodemią i słabością do słodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Tak szczerze mówiąc jeśli chodzi o grube łapska i giry to jestem zdeterminowana i będę ciułać na liposukcje, bo schudnięcie z tych obszarów jest niemożliwe (owszem obwody i w tych miejscach maleją przy chudnięciu ale i tak te części ciała są jieproporchonalnie grube). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0
1 minutę temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

A myślisz, że to takie proste dla osoby z ogromnymi skłonnościami do tycia, lipodemią i słabością do słodyczy?

no ,chociaz uczciwie przyznalas, ze lubisz jesc.

ja ci powiem że tez byłam uzalezniona od słodyczy i gazowanych napoi -a ze względów zdrowotnych nie miałam wyjścia i musiałam przejść na głodowke na samej wodzie.nie wiedzialam ze to bedzie dla mnie taki ratunek. było okropnie ciężko wytrzymać, po 3 dniach padłam. potem sprobowalam rozsądniej . ograniczyłam wszystko, w zasadzie przez 2 tygodnie jechałam na herbatkach ziołowych,warzywach, niektórych owocach i chudym mięsie; potem przeszłam na wodę ostatnie 3 dni. zadnych herbat .

i przestalam jeść. ponoc kazdy tak ma, że panikuje, ma skurcze żołądka, zawroty głowy, ja tez tak mialam. a i tak nie mialam zanieczyszczonego organizmu jak wiekszosc ludzi wiec objawy moga byc mocniejsze u innych niz u mnie.nie bylo latwo, ale 5 dnia zyskalam lekkość, jasnośc umysłu, ciało jak z waty więc dobrze nie pracować bo mozna zemdlec czesto brakuje tchu ale wytrzymalam 13 dni, potem powooli wchodzilam juz w nowe, zaczelam od rosolu,zup, w ogole ze zdziwieniem stwierdzilam że w ogole nie ciagnie mnie do przetworzonego jedzenia, a tym bardziej fastfodoow i slodyczy i minelo 5 lat a wciaz tak jest. moge spokojnie przejsc obok cukierni a kiedys bylo tak ze  wiekszosc posilkow to byly slodycze wlasnie..nikt nie przewidzial takich skutkow glodowki a slyszalam po fakcie juz ze wiele osob tak ma... no i schudlam 15kg i nie wrocilo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Lubię jeść, ale bez przesady nie konsumuję nie wiadomo ile. Żeby chudnąć nawet przy aktywności fizycznej mogę sobie pozwolić na max. jakieś 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No wiesz, ja też na swój sposób jestem zgrabna, bo mam wcięcie w talii, nie mam dużego brzucha mam tyłek jak Nicki Mina  (co z tego co widzę jest wręcz ewenementem ale totalnie niedocenianym), dość spory biust, ale jestem przy kości, mam masywne nogi, grube ręcę, do tego niebrzydką, ale pulchną twarz i powodzenia brak. Jak byłam chudsza było lepiej, ale też czasem przy koleżankach, kobietach szczuplejszych, ładniejszych, o bardziej typowych proporcjach, potrafiłam być niemal niewidoczna.

nie wiesz, że gdy baba jest gruba to duży cyc sie nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Lubię jeść, ale bez przesady nie konsumuję nie wiadomo ile. Żeby chudnąć nawet przy aktywności fizycznej mogę sobie pozwolić na max. jakieś 1500 kcal.

1500 buahaha akurat. 1500 to jest owsianka, talerz zupy i dwie kanapki z twarożkiem. widać, że nie masz pojęcia o kaloriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

1500 buahaha akurat. 1500 to jest owsianka, talerz zupy i dwie kanapki z twarożkiem. widać, że nie masz pojęcia o kaloriach

Bez przesady. Wymienione "dania" mogą zmieścić się w 1000. Co nie zmienia faktu, że 1500 to mało i cięzko mi wytrwać przy tak restrykcyjnej diecie.

 

6 minut temu, Gość gosc napisał:

nie wiesz, że gdy baba jest gruba to duży cyc sie nie liczy?

Wiem, toteż napisałam, że jestem zgrabna na swój sposób (taka autoironia jakby ktoś nie zajarzył), z tym że nie mam typowego dla grubych kobiet wielkiego brzucha, mam za to grube nogi i ręce z którymi uporam się może kiedyś za pomocą lipsukcji, ale duuuuużo kasy do uzbierania na takie przyjemności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

1500 buahaha akurat. 1500 to jest owsianka, talerz zupy i dwie kanapki z twarożkiem. widać, że nie masz pojęcia o kaloriach

Bez przesady. Wymienione "dania" mogą zmieścić się w 1000. Co nie zmienia faktu, że 1500 to mało i cięzko mi wytrwać przy tak restrykcyjnej diecie.

 

6 minut temu, Gość gosc napisał:

nie wiesz, że gdy baba jest gruba to duży cyc sie nie liczy?

Wiem, toteż napisałam, że jestem zgrabna na swój sposób (taka autoironia jakby ktoś nie zajarzył), z tym że nie mam typowego dla grubych kobiet wielkiego brzucha, mam za to grube nogi i ręce z którymi uporam się może kiedyś za pomocą lipsukcji, ale duuuuużo kasy do uzbierania na takie przyjemności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisia
8 minut temu, Gość gosc napisał:

1500 buahaha akurat. 1500 to jest owsianka, talerz zupy i dwie kanapki z twarożkiem. widać, że nie masz pojęcia o kaloriach

Hahaha A Ty masz pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
2 minuty temu, Gość Dzisia napisał:

Hahaha A Ty masz pojęcie.

A czemu mam nie mieć? Bo nie jestem chuda? To właśnie większość ludzi niechudych ma większe pojęcie o wszelkiego typu dietach, kaloryczności dań, a że z pewnych względów (np. zdrowotnych) nie są w stanie schudnąć lub wytrwać na przysłowiowym listku sałaty żeby zadowolić oczekiwania innych to już insza inszość. Co do kaloryczności nie zapominajmy, że ilość jadła ma ogromne znaczenie, tak więc zupa nawet z odrobiną śmietany i kartoflami w środku może mieć 500 kcal, owsianka jakieś 300 a dwa tosty z twarożkiem to będzie jakieś 200 kcal. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi
12 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

mam za to grube nogi i ręce z którymi uporam się może kiedyś za pomocą lipsukcji, ale duuuuużo kasy do uzbierania na takie przyjemności. 

Oj kochana ja też zbieram! Chciałabym bbl, implanty piersi i liposukcje talii... mam nadzieję, że w 50k się zmieszczę 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel
14 minut temu, Gość Emi napisał:

Oj kochana ja też zbieram! Chciałabym bbl, implanty piersi i liposukcje talii... mam nadzieję, że w 50k się zmieszczę 😕 

Jednym słowem chcesz zrobić z siebie idealną kobietę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi
3 minuty temu, Gość Marcel napisał:

Jednym słowem chcesz zrobić z siebie idealną kobietę 🙂

Idealna nigdy nie będę, bo przy twarzy majstrować nie chcę. Niemniej jednak myślę, że doda mi to pewności siebie😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooo
35 minut temu, Gość Emi napisał:

Oj kochana ja też zbieram! Chciałabym bbl, implanty piersi i liposukcje talii... mam nadzieję, że w 50k się zmieszczę 😕 

kochana do obcej babki, tak mowia falszywe, kochana srana a za plecami dupe obrobia, nie trawie tego falszywego zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Emi napisał:

Oj kochana ja też zbieram! Chciałabym bbl, implanty piersi i liposukcje talii... mam nadzieję, że w 50k się zmieszczę 😕 

Pamiętaj, że jak zrobisz se implanty to będziesz musiała wymieniać je na nowe co jakiś czas... a to też kosztuje. ;) zapytaj Dody i innych Siwiec😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi
8 minut temu, Gość sooo napisał:

kochana do obcej babki, tak mowia falszywe, kochana srana a za plecami dupe obrobia, nie trawie tego falszywego zwrotu

Dobrze, że nie "kochaniutka" 😄 Ja natomiast nie trawię takiej mentalności, gdzie wszędzie trzeba upchać swoje 3 grosze nawet jeśli wypowiedź jest skierowana do kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Pamiętaj, że jak zrobisz se implanty to będziesz musiała wymieniać je na nowe co jakiś czas... a to też kosztuje. 😉 zapytaj Dody i innych Siwiec😁

Hehe tak jestem na bieżąco w tych sprawach. Ostatnio wyszła afera z aquafillingiem. Implanty pewnie zrobię raz, poprawię, a potem "na starość" wyjmę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Przepraszam za dygresję autorko, ale jak widzisz, nie jesteś sama i nie ma ludzi nieatrakcyjnych, są tylko ci mniej majętni 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Emi napisał:

Przepraszam za dygresję autorko, ale jak widzisz, nie jesteś sama i nie ma ludzi nieatrakcyjnych, są tylko ci mniej majętni 🤣

a może nie będąc atrakcyjnym też można być szczęśliwym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba
35 minut temu, Gość Emi napisał:

Dobrze, że nie "kochaniutka" 😄 Ja natomiast nie trawię takiej mentalności, gdzie wszędzie trzeba upchać swoje 3 grosze nawet jeśli wypowiedź jest skierowana do kogoś innego

skad wiesz jaki moze byc lancuch powiazan, moze ta tutaj mowi do mnie w realu kochana" moze nauczy tego swoja corke, a ona bedzie kontunuowac , musze wplynac na te procesy , a ty wtracilas sie w moje 3 grosze swoimi a bylo nie do ciebie:) widzisz procesy, nie zapanujesz, poza tym pisalam tez w temacie o liposukcji ale blad zjadl a nie lubie dwa razy tego samego, wiec zostala polowa mnie, wiec ocena twoja polowiczna:) jestem lowca kochaniutkich, to modne, a ja mam misje walczyc z modnym falszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki
3 godziny temu, Gość ajaja napisał:

Jestem co prawda wesoła i przytulaśna,serdeczna ale ...cicha. Ludzie często mi dokuczają, nie traktują powaznie, a  o powodzeniu to juz mogę zapomniec. Wiecznie koleżanka, wiecznie kosz.Przez to staje sie jeszcze bardziej niepewna siebie,smutna,zgorzkniała i ostatnio nawet zauważyłam że coraz częściej źle życzę innym i cieszę się z ich nieszczęścia.Gdzie są faceci, na jakim kontynencie którzy pożądają takich kobiet jak ja? Tu nie chodzi o rozsądek tylko żeby zakochali się i pragnęli takiej kobiety,  czyli jak tutaj w Polsce rozrywkowych  ,łatwych,z wyglądu ala Doda.Mam tylko dośc duzy biust , dość zgrabna ,gęste włosy ale to nie robi wrażenia...

Droga autorko aż nie chce mi się wierzyć w to co piszesz... Kobieta o takich cechah jak opisujesz to skarb. Szukam takiej dziewczyny już ze 4 lata i bez skutku; pomimo tego że byłem w 2 poważnych związkach  to i tak nic z tego nie wyszło i dzisiaj jestem sam.

Pomimo wielu porażek na razie się nie poddaje i nadal szukam swojej 2 połówki chociaż czasem też wątpie że to się uda, ja mam znów wrażenie że tutaj w polsce nie ma kobiety która by chciała pokochać normalnego poukładanego i wiernego faceta...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolk

Drogie Panie, jeśli ktoś chce schudnąć to da radę. Przykładem jestem ja,

- 40kg. Można? Można 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba
Przed chwilą, Gość Lolk napisał:

Drogie Panie, jeśli ktoś chce schudnąć to da radę. Przykładem jestem ja,

- 40kg. Można? Można 🙂

mozna, byle nie szybko, bo potem skora do wyciecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomez
4 godziny temu, Gość ajaja napisał:

Jestem co prawda wesoła i przytulaśna,serdeczna ale ...cicha. Ludzie często mi dokuczają, nie traktują powaznie, a  o powodzeniu to juz mogę zapomniec. Wiecznie koleżanka, wiecznie kosz.Przez to staje sie jeszcze bardziej niepewna siebie,smutna,zgorzkniała i ostatnio nawet zauważyłam że coraz częściej źle życzę innym i cieszę się z ich nieszczęścia.Gdzie są faceci, na jakim kontynencie którzy pożądają takich kobiet jak ja? Tu nie chodzi o rozsądek tylko żeby zakochali się i pragnęli takiej kobiety,  czyli jak tutaj w Polsce rozrywkowych  ,łatwych,z wyglądu ala Doda.Mam tylko dośc duzy biust , dość zgrabna ,gęste włosy ale to nie robi wrażenia...

pytam co z tobą nie tak? może walisz za dużo makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik fantastik
2 godziny temu, Gość Marcel napisał:

Jednym słowem chcesz zrobić z siebie idealną kobietę 🙂

nie idealną tylko frankenmame a gdy umrze będą musieli kombinezony radioaktywne nosić tyle chemii w niej będzie, katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×