Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thomas

Czy pakować się w to

Polecane posty

Gość Thomas

Moja relacja z koleżanką która jest mężatką ostatnie naprawa charakter czysto seksualne doszło do tego że całowaliśmy się nawet ona zdjęła stanik i kazała mi pieścić piersi zrobiłem to było fajnie

I teraz stoimy krok przed seksem i męża nie ma na zaprasza mnie na Sylwestra dziś i nie wiem co zrobić wiem że jeśli pójdę to wpakuję się w romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Thomas napisał:

Moja relacja z koleżanką która jest mężatką ostatnie naprawa charakter czysto seksualne doszło do tego że całowaliśmy się nawet ona zdjęła stanik i kazała mi pieścić piersi zrobiłem to było fajnie

I teraz stoimy krok przed seksem i męża nie ma na zaprasza mnie na Sylwestra dziś i nie wiem co zrobić wiem że jeśli pójdę to wpakuję się w romans

Już się wpakowałeś😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Seks jest zdrowy a seks z mężatką smakuje lepiej masz wtedy poczucie spelnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak masz poukładane w głowie. Ja wbiłam sobie do głowy, by nie pchać się w takie relacje i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
Przed chwilą, Aga In napisał:

Wszystko zależy od tego jak masz poukładane w głowie. Ja wbiłam sobie do głowy, by nie pchać się w takie relacje i tego się trzymam.

Czemu tak sobie wbilas do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Jaa napisał:

Czemu tak sobie wbilas do głowy?

Ponieważ nie chcę grać nieczysto. Wolałabym poczekać aż poukładają swoje sprawy i się rozwiodą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Nie idź.  Potem będzie płacz i kłótnie. Mąż się dowie i ludzie przy okazji oni się zejdą a z Ciebie zrobią ...iarza. Ona będzie pokrzywdzony wielce,a teraz jest znudzona i się tobą bawi. Nie bądź dla takiej zabawką, masz honor olej ją. Będziesz widział jaką z tego będzie później afera. Nie warto .A ty będziesz kozlem ofiarnym w tym. To się rozniesie. Weź kup sobie fraszkę i wypij wieczorem przedtelewizorem,o od takiej z daleka. Bo później będziesz posmiewiskiem na całą okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale  sz.M.A.T.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×