Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Draguś

Kiedy kobieta staje się wiedźmą? :)

Polecane posty

Gość gosc

Znam nie cudzoloż. Dlatego cały czas pisze o tym że gdy facet odmawia to rodzi się wiedżma. Nie chodzi tylko o seks,ale o bycie razem, małżeństwo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Widać jak to działa na wiedźmy 👏

wiedzmy? mów za siebie patolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chodz,czekam 💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Znam nie cudzoloż. Dlatego cały czas pisze o tym że gdy facet odmawia to rodzi się wiedżma. Nie chodzi tylko o seks,ale o bycie razem, małżeństwo itd.

odmawiasz sexu żonie? skąd takie mundrosci ludowe wziałes z własnych majtek? bo chyba nie z mózgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widzisz Draguś jak łatwo sprowokować kobiety. Jak znależć wiedźmy łatwo. Baby są bardzo słabe psychiczne. Choć w opinii krąży że to faceci są słabsi-to jest błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chodz,czekam 💓

czekaj sobie do usranej smierci patolu ! ona jest zajęta!pomarzyc możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli ksiezniczka nie dostaje tego czego chce od swojego pazia to wtedy sie zaczyna ,bo przeciez ona chce i musi to miec.Nauczyla sie tego w dziecinstwie jak jej rodzice wszystko dawali kiedy tego chciala, to po czesci wina wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Widzisz Draguś jak łatwo sprowokować kobiety. Jak znależć wiedźmy łatwo. Baby są bardzo słabe psychiczne. Choć w opinii krąży że to faceci są słabsi-to jest błędne.

radze zaznajomic sie z pojeciem co znaczy ,,wiedzma '' zanim obrzucisz błotem i zniesławisz porzadne ,wierne i moralne mężatki.Sumienie ci pozwala pisać takie kalumnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

czekaj sobie do usranej smierci patolu ! ona jest zajęta!pomarzyc możesz!

Ona tu jest i tanczy dla mnie  nanana nago  oooo oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jesli ksiezniczka nie dostaje tego czego chce od swojego pazia to wtedy sie zaczyna ,bo przeciez ona chce i musi to miec.Nauczyla sie tego w dziecinstwie jak jej rodzice wszystko dawali kiedy tego chciala, to po czesci wina wychowania

widac ze kogos fantazja ponosi,chciałbycs ...u! a nie mozesz pojac ze jest inaczej ze nie wszyscy są tak niemoralni jak ty! Znasz czyjes dziecinstwo ze takie ...yczne wnioski z dupy wziete snujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ona tu jest i tanczy dla mnie  nanana nago  oooo oooo

...!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie byłabyś wierna mężatka i mamą gdyby nie facet który Cię wziął. Gdyby żaden Cię nie wziął nie dała byś rady psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matka

Tak ,kiedyś mój syn dostał dedykacje ,,dla czarodzieja'' tylko nie słuchał radia chciałam mu przekazać że ktoś o nim myśli i jest sercem z nim ,kiedy własny ojciec go rani i odrzuca .Ten ktos był dla niego prawdziwym ,,przyjacielem'' kiedyś syna złapałam z pętla na szyi w kuchni (miał 14 lat) mąż nie chciał kupić mu kasku na motor i wyzywał go.Jeszcze przed jego narodzinami sie go wyparł i zmuszał do aborcji -potem niby wrócił i go uznał ale i tak mścił sie na nim i na wszelkie sposoby mu pokazywał ze go nie akceptuje ,odmawiał wszystkiego ,nie wspierał,nie pomagał,łaskę robił że go gdzieś zawiezie (wygadywał mu paliwo) nigdy nic nie kupił ,nie okaxywał uczuć ani troski.Nagle pojawił się ktoś dzięki komu to dziecko odżyło,kto okazał mu serce-prawdziwy przyjaciel.Trenerze -DZIĘKUJĘ! za wszystko! Wlał pan wiare w siebie temu chłopakowi i pokazał że sa jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.On sporo zyskał w samoświadomości przez ten czas w którym był pod pana,,skrzydłami'' to przejawia sie teraz w całym jego zachowaniu i ja to obserwuję,nie raz wspomina albo cytuje coś.Mało jest osób które odegrały tak wielką rolę w zyciu tego młodego człowieka ,teraz jest nim jego pracodawca -jemu tez jestem wdzięczna.Chwała Panu Bogu za takich ludzi dobrej woli! Niech ci Dobry Bóg Błogosławi Wojciechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Nie byłabyś wierna mężatka i mamą gdyby nie facet który Cię wziął. Gdyby żaden Cię nie wziął nie dała byś rady psychicznie.

byłabym w zakonie ...u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zwykle naczelne poyeby kafeterii na posterunku. Szarik chyba ze szpitala psychiatrycznego nadaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W zakonie? I dlaczego nadal w nim nie jesteś? Odpowiedź: bo jesteś słaba psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Nie byłabyś wierna mężatka i mamą gdyby nie facet który Cię wziął. Gdyby żaden Cię nie wziął nie dała byś rady psychicznie.

Facet który mnie wziął?? co to ma znaczyć? chciałam zostac sama z dzieckiem ale wrócił nie wiem po co bo łatwiej było by bez niego niz z nim ,zniszczył tylko dziecku psychikę.Ale ja nie pozwoliłam zmarnowac go do końca .Nigdy mu na to nie pozwolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie byłoby tego dziecka na świecie gdyby nie facet który Cię wziął. Gdyby nie wziął twój syn nigdy by nie powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

W zakonie? I dlaczego nadal w nim nie jesteś? Odpowiedź: bo jesteś słaba psychicznie.

ja słaba psychicznie??? ha ha bo śmiechem parsknę!  cos ci sie pomyliło ...o! pisz za siebie .Ja przezyłam takie rzeczy ze ty bys juz byl po tamtej stronie pewnie (pisze o samobójcach własnie pracę) a ja żyję i daję radę bo jestem silna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty silna nie rozśmieszaj mnie. Zgnijesz w ziemi tyle warta jest twoja siła. Jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ty silna nie rozśmieszaj mnie. Zgnijesz w ziemi tyle warta jest twoja siła. Jak wszyscy.

co ty wiesz znasz mnie ? ... o mnie wiesz .Jestem silniejsza niz wy wszyscy po kolei ,zobacz ile lat mnie niszczycie mój mąz ,jego rodzina ,sasiedzi  ty ,moja rodzina o reszta ...i i ...ek z twojego swiatku nie wspomnę  i co?? złamaliscie mnie? NIE i nigdy wam sie to nie uda bo moją siła jest BÓG! zdziwił bys sie jaką mam siłę i wytrzymałość! Nie z takimi ...ami jak wy sobie radziłam. A teraz zejdz mi z oczu bo nie mam czasu na imbecyli i bzdury ,zbieram sie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie byłoby tego dziecka na świecie gdyby nie facet który Cię wziął. Gdyby nie wziął twój syn nigdy by nie powstał.

ten facet ...u jest ojcem moich dzieci i to ja decydowałam o tym czy go przymnę na nowo czy nie! Zastanów sie zanim cos napiszesz imbecylu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bóg? Więc dlaczego swirujesz na punkcie słabego czy silnego ciała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

W zakonie? I dlaczego nadal w nim nie jesteś? Odpowiedź: bo jesteś słaba psychicznie.

bo nawet do niego nie poszłam ...u -ojciec mi nie pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ten facet włożył Ci coś do pochwy. Gdyby tego nie zrobił nie istniały by twoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ojciec nie pozwolił?! To naprawdę jesteś silna psychicznie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bóg? Więc dlaczego swirujesz na punkcie słabego czy silnego ciała? 

ty jestes chory człowieku ,ja nawet nie wiem o czym ty do mnie mówisz. Ide  bo chce zjesc obiad przed pracą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty zaczelas.smacznego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ojciec nie pozwolił?! To naprawdę jesteś silna psychicznie 😅

A co miałam sie przeciwstawić ojcu będąc niepełnoletnią?? co ty pieprzysz! Jeździłam na przygotowania do zakonu ale byłam niepełnoletnia! Potem poznałam męża .Skoncz pisac farmazony Tomasz i idz sie leczyć! Serrio ci mówię! Ty mateusz to samo i wara oboje ode mnie! ...y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ty zaczelas.smacznego 🙂

chyba cie pojepało imbecylu ,doskonale wiem kto zaczał i nie wywiniesz sie z tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×