Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Pulpecikowa

Schudnij 2020

Polecane posty

Go艣膰 Pulpecikowa

Hej jestem na diecie od 27.12.2019r 馃槉startuje z wag膮 88,3 kg, m贸j cel do czerwca 65. Kto jest jeszcze ch臋tny, razem zawsze ra藕niej.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mo偶e napisz臋 troch臋 wi臋cej o sobie, mam 35 lat, wzrost 172cm, waga 88,3kg. Dieta kt贸r膮 stosuje to 1200 kcal, oczywi艣cie staram si臋 by tak by艂o. Kcal wyliczam sama, na pewno nie robi臋 tego dok艂adnie, ale te偶 nie popadam w paranoje. Opr贸cz tego 膰wicz臋 1h na orbiteku, zacz臋艂am te偶 chodzi膰 do pracy 4km w jedn膮 stron臋 i 4 km powr贸t ( nie je偶d偶臋 ju偶 samochodem, staram si臋 chodzi膰 wsz臋dzie pieszo) to by by艂o na tyle chyba.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Etamania

呕ycz臋 powodzenia. Ja te偶 powinnam zgubi膰 wiele kilogram贸w ale jako艣 nie mog臋 si臋 zebra膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mo偶e razem damy rad臋, mi te偶 jest cholernie ci臋偶ko, na razie si臋 trzymam ale to jest dopiero od 27.12.2019 jeszcze d艂uga droga prze demna. 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Witam 馃檪 ja mam 163 cm obecnie 67 kg. W pa藕dzierniku startowalam z 73 kg. 6 kg na 3 miesi膮ce to nie jets niby du偶o ale postanowilam chudnac z g艂ow膮 aby nie dopad艂 mnie efekt jojo. Kr贸tko m贸wi膮c chce schudn膮膰 a sta艂e. W pasie schud艂am ju偶 20 cm! 馃榿

M贸j cel to 58 kg do ko艅ca sierpnia. Autorko czy Twoja dieta nie ma zbyt ma艂o kalorii? Stawiasz na jaki艣 ruch? Bo on bardzo mi pom贸g艂. Jakie艣 spacery?p艂ywanie? Si艂ownia?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja jestem na diecie od 27.12. Startuje z wag膮 88,3, wzrost 172, lat 35. M贸j cel to 64/65, ale id臋 ma艂ymi kroczkami, jak zobacz臋 79.9 to chyba umr臋 偶e szcz臋艣cia. U mnie jest tak 偶e w pierwszy miesi膮c potrafi臋 schudn膮膰 nawet 8-9kg, ale musze si臋 pilnowa膰 z jedzeniem i 膰wiczy膰 wtedy waga leci w d贸艂. Wiadomo nast臋pne miesi膮ce id膮 wolniej, dlatego tym razem musz臋 wytrzyma膰, bo ju偶 patrze膰 na siebie nie mog臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kama
36 minut temu, Pulpecikowa napisa艂:

Ja jestem na diecie od 27.12. Startuje z wag膮 88,3, wzrost 172, lat 35. M贸j cel to 64/65, ale id臋 ma艂ymi kroczkami, jak zobacz臋 79.9 to chyba umr臋 偶e szcz臋艣cia. U mnie jest tak 偶e w pierwszy miesi膮c potrafi臋 schudn膮膰 nawet 8-9kg, ale musze si臋 pilnowa膰 z jedzeniem i 膰wiczy膰 wtedy waga leci w d贸艂. Wiadomo nast臋pne miesi膮ce id膮 wolniej, dlatego tym razem musz臋 wytrzyma膰, bo ju偶 patrze膰 na siebie nie mog臋.聽

To normalne 偶e pocz膮tkowo waga szybko idzie w d贸艂 bo tracimy g艂贸wnie wod臋. Potem zaczyna si臋 spalanie tkanki t艂uszczowej kt贸ra spala si臋 wolniej ale to w艂a艣nie ja mamy spali膰. Dlatego tak wa偶ne jest 偶eby diety nie przerywa膰 i si臋 nie zniech臋ca膰 tylko walczyc bo nie ma drogi na skr贸ty 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
12 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Witam 馃檪 ja mam 163 cm obecnie 67 kg. W pa藕dzierniku startowalam z 73 kg. 6 kg na 3 miesi膮ce to nie jets niby du偶o ale postanowilam chudnac z g艂ow膮 aby nie dopad艂 mnie efekt jojo. Kr贸tko m贸wi膮c chce schudn膮膰 a sta艂e. W pasie schud艂am ju偶 20 cm! 馃榿

M贸j cel to 58 kg do ko艅ca sierpnia. Autorko czy Twoja dieta nie ma zbyt ma艂o kalorii? Stawiasz na jaki艣 ruch? Bo on bardzo mi pom贸g艂. Jakie艣 spacery?p艂ywanie? Si艂ownia?聽

Hej,聽 codziennie chodz臋 do pracy 4km w jedn膮 stron臋 i 4 km w drug膮, opr贸cz tego 1h orbitek, co do kalorii mo偶e i faktycznie ma艂o, ale na razie wytrzymuje zobacz臋 jakie b臋d膮 efekty, moze za jaki艣 czas zwieksze kalorie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mariola

hej kochane.... ja startowa艂am 5 stycznia z wag膮.. nie przestraszcie si臋 馃槷聽ale 86 kilo. zacz臋艂am od spacer贸w i marszobieg贸w, tak jak zaleca chodakowska, ale wiecie - nie by艂am na tyle sprawna, 偶eby jej treningi robi膰. wi臋c p贸ki co, chodz臋 i czasem biegam. du偶o pij臋 wody, staram si臋 nie odwadnia膰. dieta podstawowa - to dieta niskokaloryczna (niestety 馃槥聽t臋sknie za czekoladk膮...), ale bardzo smaczna (dla dziewczyn z krakowa podam, 偶e chodzi o diet臋 slim z optimal fit - pude艂kowa). do tej pory uda艂o mi si臋 zrzuci膰 3 kilo, my艣l臋 偶e to ca艂kiem 艂adnie jak na ma艂y wysi艂ek fizyczny, ale wiadomo 馃槥聽chcia艂abym wi臋cej!聽

napiszcie co was najbardziej motywuje, co sobie myslicie jak chcecie sie poddac? ja mam do zrzucenia jeszcze okolo 20... trzymajcie kciuki prosze was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MagdalenaM

Hej ja tez mialam problem z waga chodzilam na silownie owszem schud艂am 6 kg w 2 miesi膮ce niestety przeztalam chodzi膰 na si艂owni臋 (brak czasu ze wzgl臋du na prac臋 i wychowywanie dziecka jako samotna mama) i bardzo szybko do mnie to wr贸ci艂o a nawet troch臋 wiecej. Oczywiscie pr贸bowa艂am wszystkich magicznych 艣rodk贸w kt贸re tak reklamuja caly czas i tylko pieni膮dze wydalam niepotrzebnie. Przyszed艂 taki dzie艅 ze calkiem przypadkiem znajomy mi opowiedzia艂 o jednym leku ktory jest bardzo skuteczny. Oczywi艣cie zacz臋艂am si臋 艣mia膰 偶e ju偶 w cuda nie wierz臋. Dlugo mnie przekonywa艂 ale zgodzi艂am si臋. Pom贸g艂 mi zam贸wi膰 "magiczny lek" i zacz臋艂am go bra膰. Oczywiscie bylam pewna ze nic to nie da ale jednak sie zdziwilam. 4 miesiace i 13kg mniej. Zero diety i 膰wicze艅 i waga spad艂a az tyle. Jestem mega zadowolona a co najlepsze brak efektu jojo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pati

ja od listopada korzystam z diety pudelkowej optimal fit, uda艂o mi si臋 zrzuci膰 8kg, chce jeszcze oko艂o 7. Jak dojde do wymarzonej wagi to pewnie i tak nie zrezygnuje z cateringu bo to mega wygoda. Teraz jeszcze biegam i du偶o spaceruje z psem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

W styczniu wystartowa艂am z diet膮 lightdiet. Moja waga pocz膮tkowa 79 kilo, teraz ju偶 wa偶臋 77,5 kilogram贸w :) Licz臋, 偶e z ka偶dym miesi膮cem b臋dzie lepiej i w ko艅cu b臋d臋 wa偶y膰 67 kilogram贸w :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Dnia 18.01.2020 o 19:27, Go艣膰 MagdalenaM napisa艂:

Hej ja tez mialam problem z waga chodzilam na silownie owszem schud艂am 6 kg w 2 miesi膮ce niestety przeztalam chodzi膰 na si艂owni臋 (brak czasu ze wzgl臋du na prac臋 i wychowywanie dziecka jako samotna mama) i bardzo szybko do mnie to wr贸ci艂o a nawet troch臋 wiecej. Oczywiscie pr贸bowa艂am wszystkich magicznych 艣rodk贸w kt贸re tak reklamuja caly czas i tylko pieni膮dze wydalam niepotrzebnie. Przyszed艂 taki dzie艅 ze calkiem przypadkiem znajomy mi opowiedzia艂 o jednym leku ktory jest bardzo skuteczny. Oczywi艣cie zacz臋艂am si臋 艣mia膰 偶e ju偶 w cuda nie wierz臋. Dlugo mnie przekonywa艂 ale zgodzi艂am si臋. Pom贸g艂 mi zam贸wi膰 "magiczny lek" i zacz臋艂am go bra膰. Oczywiscie bylam pewna ze nic to nie da ale jednak sie zdziwilam. 4 miesiace i 13kg mniej. Zero diety i 膰wicze艅 i waga spad艂a az tyle. Jestem mega zadowolona a co najlepsze brak efektu jojo

To napisz co to za "magiczny lek"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×