Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pulpecikowa

Schudnij 2020

Polecane posty

Gość Pulpecikowa

Hej jestem na diecie od 27.12.2019r 😊startuje z wagą 88,3 kg, mój cel do czerwca 65. Kto jest jeszcze chętny, razem zawsze raźniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę trochę więcej o sobie, mam 35 lat, wzrost 172cm, waga 88,3kg. Dieta którą stosuje to 1200 kcal, oczywiście staram się by tak było. Kcal wyliczam sama, na pewno nie robię tego dokładnie, ale też nie popadam w paranoje. Oprócz tego ćwiczę 1h na orbiteku, zaczęłam też chodzić do pracy 4km w jedną stronę i 4 km powrót ( nie jeżdżę już samochodem, staram się chodzić wszędzie pieszo) to by było na tyle chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etamania

Życzę powodzenia. Ja też powinnam zgubić wiele kilogramów ale jakoś nie mogę się zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może razem damy radę, mi też jest cholernie ciężko, na razie się trzymam ale to jest dopiero od 27.12.2019 jeszcze długa droga prze demna. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam 🙂 ja mam 163 cm obecnie 67 kg. W październiku startowalam z 73 kg. 6 kg na 3 miesiące to nie jets niby dużo ale postanowilam chudnac z głową aby nie dopadł mnie efekt jojo. Krótko mówiąc chce schudnąć a stałe. W pasie schudłam już 20 cm! 😁

Mój cel to 58 kg do końca sierpnia. Autorko czy Twoja dieta nie ma zbyt mało kalorii? Stawiasz na jakiś ruch? Bo on bardzo mi pomógł. Jakieś spacery?pływanie? Siłownia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na diecie od 27.12. Startuje z wagą 88,3, wzrost 172, lat 35. Mój cel to 64/65, ale idę małymi kroczkami, jak zobaczę 79.9 to chyba umrę że szczęścia. U mnie jest tak że w pierwszy miesiąc potrafię schudnąć nawet 8-9kg, ale musze się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć wtedy waga leci w dół. Wiadomo następne miesiące idą wolniej, dlatego tym razem muszę wytrzymać, bo już patrzeć na siebie nie mogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
36 minut temu, Pulpecikowa napisał:

Ja jestem na diecie od 27.12. Startuje z wagą 88,3, wzrost 172, lat 35. Mój cel to 64/65, ale idę małymi kroczkami, jak zobaczę 79.9 to chyba umrę że szczęścia. U mnie jest tak że w pierwszy miesiąc potrafię schudnąć nawet 8-9kg, ale musze się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć wtedy waga leci w dół. Wiadomo następne miesiące idą wolniej, dlatego tym razem muszę wytrzymać, bo już patrzeć na siebie nie mogę. 

To normalne że początkowo waga szybko idzie w dół bo tracimy głównie wodę. Potem zaczyna się spalanie tkanki tłuszczowej która spala się wolniej ale to właśnie ja mamy spalić. Dlatego tak ważne jest żeby diety nie przerywać i się nie zniechęcać tylko walczyc bo nie ma drogi na skróty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Witam 🙂 ja mam 163 cm obecnie 67 kg. W październiku startowalam z 73 kg. 6 kg na 3 miesiące to nie jets niby dużo ale postanowilam chudnac z głową aby nie dopadł mnie efekt jojo. Krótko mówiąc chce schudnąć a stałe. W pasie schudłam już 20 cm! 😁

Mój cel to 58 kg do końca sierpnia. Autorko czy Twoja dieta nie ma zbyt mało kalorii? Stawiasz na jakiś ruch? Bo on bardzo mi pomógł. Jakieś spacery?pływanie? Siłownia? 

Hej,  codziennie chodzę do pracy 4km w jedną stronę i 4 km w drugą, oprócz tego 1h orbitek, co do kalorii może i faktycznie mało, ale na razie wytrzymuje zobaczę jakie będą efekty, moze za jakiś czas zwieksze kalorie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

hej kochane.... ja startowałam 5 stycznia z wagą.. nie przestraszcie się 😮 ale 86 kilo. zaczęłam od spacerów i marszobiegów, tak jak zaleca chodakowska, ale wiecie - nie byłam na tyle sprawna, żeby jej treningi robić. więc póki co, chodzę i czasem biegam. dużo piję wody, staram się nie odwadniać. dieta podstawowa - to dieta niskokaloryczna (niestety 😞 tęsknie za czekoladką...), ale bardzo smaczna (dla dziewczyn z krakowa podam, że chodzi o dietę slim z optimal fit - pudełkowa). do tej pory udało mi się zrzucić 3 kilo, myślę że to całkiem ładnie jak na mały wysiłek fizyczny, ale wiadomo 😞 chciałabym więcej! 

napiszcie co was najbardziej motywuje, co sobie myslicie jak chcecie sie poddac? ja mam do zrzucenia jeszcze okolo 20... trzymajcie kciuki prosze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaM

Hej ja tez mialam problem z waga chodzilam na silownie owszem schudłam 6 kg w 2 miesiące niestety przeztalam chodzić na siłownię (brak czasu ze względu na pracę i wychowywanie dziecka jako samotna mama) i bardzo szybko do mnie to wróciło a nawet trochę wiecej. Oczywiscie próbowałam wszystkich magicznych środków które tak reklamuja caly czas i tylko pieniądze wydalam niepotrzebnie. Przyszedł taki dzień ze calkiem przypadkiem znajomy mi opowiedział o jednym leku ktory jest bardzo skuteczny. Oczywiście zaczęłam się śmiać że już w cuda nie wierzę. Dlugo mnie przekonywał ale zgodziłam się. Pomógł mi zamówić "magiczny lek" i zaczęłam go brać. Oczywiscie bylam pewna ze nic to nie da ale jednak sie zdziwilam. 4 miesiace i 13kg mniej. Zero diety i ćwiczeń i waga spadła az tyle. Jestem mega zadowolona a co najlepsze brak efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati

ja od listopada korzystam z diety pudelkowej optimal fit, udało mi się zrzucić 8kg, chce jeszcze około 7. Jak dojde do wymarzonej wagi to pewnie i tak nie zrezygnuje z cateringu bo to mega wygoda. Teraz jeszcze biegam i dużo spaceruje z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W styczniu wystartowałam z dietą lightdiet. Moja waga początkowa 79 kilo, teraz już ważę 77,5 kilogramów :) Liczę, że z każdym miesiącem będzie lepiej i w końcu będę ważyć 67 kilogramów :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.01.2020 o 19:27, Gość MagdalenaM napisał:

Hej ja tez mialam problem z waga chodzilam na silownie owszem schudłam 6 kg w 2 miesiące niestety przeztalam chodzić na siłownię (brak czasu ze względu na pracę i wychowywanie dziecka jako samotna mama) i bardzo szybko do mnie to wróciło a nawet trochę wiecej. Oczywiscie próbowałam wszystkich magicznych środków które tak reklamuja caly czas i tylko pieniądze wydalam niepotrzebnie. Przyszedł taki dzień ze calkiem przypadkiem znajomy mi opowiedział o jednym leku ktory jest bardzo skuteczny. Oczywiście zaczęłam się śmiać że już w cuda nie wierzę. Dlugo mnie przekonywał ale zgodziłam się. Pomógł mi zamówić "magiczny lek" i zaczęłam go brać. Oczywiscie bylam pewna ze nic to nie da ale jednak sie zdziwilam. 4 miesiace i 13kg mniej. Zero diety i ćwiczeń i waga spadła az tyle. Jestem mega zadowolona a co najlepsze brak efektu jojo

To napisz co to za "magiczny lek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×