Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Mój facet powiedzial ze pociąga go inna...

Polecane posty

32 minuty temu, Gość Monika napisał:

Był pijany i w świetnym humorze. Ma 30 lat. Boli mnie ta sytuacja tym bardziej, ze ostatnio narzekał, ze „nie ma takiej potencji jak kiedyś”... a wystarczy se dostał odpowiedni bodziec i już... z tym, ze to nie byłam ja 😞 strasznie ciężko się pogodzić z tym ze ktoś tak powiedział, bo ja w moim mniemaniu tez ładnie wyglądałam (...enka, makijaż, eleganckie dodatki)... może nie ociekałam seksem ale wyglądałam dość ładnie (na moje oko)

''Ładnie'' nie oznacza seksownie, ''ładnie'' nie podnieca. Skoro facet już wcześniej narzekał na potencję, de facto dał Tobie znać, że ma problem, w którym również mogłabyś postarać się mu pomóc... Jednorazowo niewyparzona gęba po alkoholu przyniosła Tobie wiele przydatnych potencjalnych informacji - facet traci Tobą zainteresowanie, ponieważ już go nie podniecasz jak wcześniej, jesteś tylko 'ładna', a on z czasem potrzebuje mocniejszych bodźców. Przekazał, czego mu brakuje za pomocą postaci znajomej (być może sam sobie to w tej sytuacji dopiero uświadomił, a zarazem ucieszył, że z jego libido jednak wszystko w porządku). Z tego też względu może traci do Ciebie 'szacunek', ponieważ dają o sobie znać podświadome pretensje i frustracje, jego potrzeby nie są zaspokojone w pełni. Warto było od razu zareagować, wskazać mu granicę i nie pozwolić się wprost poniżać. Charakter jest również istotną składową seksowności. Bycie nijaką, 'ładną', ugrzecznioną, nie wymagającą, robiącą z siebie ofiarę, nie jest pociągające. Jak teraz postąpisz, Twoja decyzja. Na pewno korzystnie byłoby popracować nad samooceną i pewnością siebie, nad wyzbyciem się kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On39

Wielki problem, facet jeszcze młody, dziewczyna atrakcyjna to stanął.. A co miał zrobić? Przecież człowiek to nie maszyna. Co, mam udawać że staje mi tylko przy żonie tylko dlatego że mam kawałek złota na palcu? Wolne żarty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
14 minut temu, Gość On39 napisał:

Wielki problem, facet jeszcze młody, dziewczyna atrakcyjna to stanął.. A co miał zrobić? Przecież człowiek to nie maszyna. Co, mam udawać że staje mi tylko przy żonie tylko dlatego że mam kawałek złota na palcu? Wolne żarty. 

niee, jak ci staje wywal ptaka z gaci i pochwal sie otoczeniu ze dziala 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On39
1 minutę temu, Gość ffff napisał:

niee, jak ci staje wywal ptaka z gaci i pochwal sie otoczeniu ze dziala 😁

Wlasnie się tym nie chwalę, stanął to stanął mam sobie w łeb strzelić że działa? 😂Jakoś żadnej to nie przeszkadzało, przeciwnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
1 minutę temu, Gość On39 napisał:

Wlasnie się tym nie chwalę, stanął to stanął mam sobie w łeb strzelić że działa? 😂Jakoś żadnej to nie przeszkadzało, przeciwnie 🙂

ale akurat autorce przeszkadza ze staje na inna nie na nia, w sumie dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
35 minut temu, Nenesh napisał:

''Ładnie'' nie oznacza seksownie, ''ładnie'' nie podnieca. Skoro facet już wcześniej narzekał na potencję, de facto dał Tobie znać, że ma problem, w którym również mogłabyś postarać się mu pomóc... Jednorazowo niewyparzona gęba po alkoholu przyniosła Tobie wiele przydatnych potencjalnych informacji - facet traci Tobą zainteresowanie, ponieważ już go nie podniecasz jak wcześniej, jesteś tylko 'ładna', a on z czasem potrzebuje mocniejszych bodźców. Przekazał, czego mu brakuje za pomocą postaci znajomej (być może sam sobie to w tej sytuacji dopiero uświadomił, a zarazem ucieszył, że z jego libido jednak wszystko w porządku). Z tego też względu może traci do Ciebie 'szacunek', ponieważ dają o sobie znać podświadome pretensje i frustracje, jego potrzeby nie są zaspokojone w pełni. Warto było od razu zareagować, wskazać mu granicę i nie pozwolić się wprost poniżać. Charakter jest również istotną składową seksowności. Bycie nijaką, 'ładną', ugrzecznioną, nie wymagającą, robiącą z siebie ofiarę, nie jest pociągające. Jak teraz postąpisz, Twoja decyzja. Na pewno korzystnie byłoby popracować nad samooceną i pewnością siebie, nad wyzbyciem się kompleksów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
35 minut temu, Nenesh napisał:

''Ładnie'' nie oznacza seksownie, ''ładnie'' nie podnieca. Skoro facet już wcześniej narzekał na potencję, de facto dał Tobie znać, że ma problem, w którym również mogłabyś postarać się mu pomóc... Jednorazowo niewyparzona gęba po alkoholu przyniosła Tobie wiele przydatnych potencjalnych informacji - facet traci Tobą zainteresowanie, ponieważ już go nie podniecasz jak wcześniej, jesteś tylko 'ładna', a on z czasem potrzebuje mocniejszych bodźców. Przekazał, czego mu brakuje za pomocą postaci znajomej (być może sam sobie to w tej sytuacji dopiero uświadomił, a zarazem ucieszył, że z jego libido jednak wszystko w porządku). Z tego też względu może traci do Ciebie 'szacunek', ponieważ dają o sobie znać podświadome pretensje i frustracje, jego potrzeby nie są zaspokojone w pełni. Warto było od razu zareagować, wskazać mu granicę i nie pozwolić się wprost poniżać. Charakter jest również istotną składową seksowności. Bycie nijaką, 'ładną', ugrzecznioną, nie wymagającą, robiącą z siebie ofiarę, nie jest pociągające. Jak teraz postąpisz, Twoja decyzja. Na pewno korzystnie byłoby popracować nad samooceną i pewnością siebie, nad wyzbyciem się kompleksów.

Dzięki! To jest cenna uwaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Podaj meila bzyknę Cię i póżniej powiem Twojemu facetowi jaką masz ciasną słodką i soczystą szparkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Myślę, że on nie chciał Cię urazić. Powiedział to w przypływie szczerości po alkoholu. Niekiedy mężczyznom staje na widok biustów kobiet czy to w tv, na basenie lub plaży, co jest zjawiskiem naturalnym. Sama jako kobieta zwróciłaś uwagę na to, że xyz wyglądała kobieco, więc nie dziw się, że Twój facet również to zauważył. Nie powinno to być powodem do zakończenia związku. Uspokój negatywne emocje. Napij się ciepłej herbaty i połóż spać. Będzie dobrze.

dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ta laska ma imię na M? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ta laska ma imię na M? 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Tak

Serio a jak dokładnie. Jesteś z wawy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1

No, ale jak seksowne ciuchy pomogą Ci być seksowną??? Jak już, to byś musiała zrobić sobie biust, żeby dorównać tamtej typiarce. Ten chuuj nie jest warty Twoich łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc1 napisał:

No, ale jak seksowne ciuchy pomogą Ci być seksowną??? Jak już, to byś musiała zrobić sobie biust, żeby dorównać tamtej typiarce. Ten chuuj nie jest warty Twoich łez...

No właśnie, dla wielu kobiet bycie bardziej seksowną wiąże się z szeregiem operacji plastycznych - a to odessać tłuszczyk z brzuszka i udek, przenieść ten tłuszczyk do piersi, powiększyć usta, a oprócz takich dość inwazyjnych zabiegów raz na jakiś czas dokleić sztuczne rzęsy, pazury, doczepić kudły itp. Czy naprawdę facet, który zachowuje się w ten sposób jest wart takich starań? No chyba, że kobieta chce to wszystko zrobić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępota

O czym wy tu pierd0licie, pomijając to ze ten cały temat to bajeczka. 
Zdrowemu chłopu stanie przy każdej kobiecie i tu nie ma o czym gadać, to normalne głupie kvrwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amk
13 godzin temu, Gość On39 napisał:

Wielki problem, facet jeszcze młody, dziewczyna atrakcyjna to stanął.. A co miał zrobić? Przecież człowiek to nie maszyna. Co, mam udawać że staje mi tylko przy żonie tylko dlatego że mam kawałek złota na palcu? Wolne żarty. 

Nie o to chodzi, że mu stanął tylko o to,że jej to powiedział. No kompletny .... Bezmyślność? brak szacunku? Ja bym kopnela bo w zad.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 godziny temu, Gość Amk napisał:

Nie o to chodzi, że mu stanął tylko o to,że jej to powiedział. No kompletny .... Bezmyślność? brak szacunku? Ja bym kopnela bo w zad.

 

To boli podwójnie. To, ze taki fakt zaistniał bardzo mnie rozczarował i zmartwił ale jeszcze gorzej, ze mi to powiedział i to bez ogródek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Serio a jak dokładnie. Jesteś z wawy? 

Nie sadze byśmy trafiły/trafili na te sama domówkę, to była bardzo kameralna impreza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jest na to świetny  sposób. zrób się na bóstwo i pokaż mu że jesteś lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Nie daj sobie wmówić, że szczerość jest zawsze dobra. Szczerość jest dobra tam, gdzie jest potrzebna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miała biust? Miała. Stawał mu? Stawał. Więc co za problem? Nic nie zrobił, był z Tobą szczery. Czy jak jesteśmy w związku to nagle cały świat przestaje istnieć? Jakieś głupie podejście, że nie można z partnerką normalnie rozmawiać jak z przyjacielem czy przyjaciółką. Przecież Cię nie zdradził, ślepy nie jest, więc w czym problem? jak wymagasz od niego tego, żeby nie widział innych ludzi to mu wywal oczy łyżeczką, albo najlepiej zamknij w piwnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Nie daj sobie wmówić, że szczerość jest zawsze dobra. Szczerość jest dobra tam, gdzie jest potrzebna. 

Ale to nie jest kwestia tego, czy ta szczerość była dobra czy zła. W związku jest też przyjaźń i normalne rozmowy. Ja ze swoją kobietą potrafię tak rozmawiać i nikt dramatu nie robi, przecież mamy oczy jak każdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdego faceta kręcą innego kobiety. Ale chłopak nie musiał tego głośno mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Miała biust? Miała. Stawał mu? Stawał. Więc co za problem? Nic nie zrobił, był z Tobą szczery. Czy jak jesteśmy w związku to nagle cały świat przestaje istnieć? Jakieś głupie podejście, że nie można z partnerką normalnie rozmawiać jak z przyjacielem czy przyjaciółką. Przecież Cię nie zdradził, ślepy nie jest, więc w czym problem? jak wymagasz od niego tego, żeby nie widział innych ludzi to mu wywal oczy łyżeczką, albo najlepiej zamknij w piwnicy. 

jestes prosty i pozbawiony empatii, burak, i nie ogarniasz w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale to nie jest kwestia tego, czy ta szczerość była dobra czy zła. W związku jest też przyjaźń i normalne rozmowy. Ja ze swoją kobietą potrafię tak rozmawiać i nikt dramatu nie robi, przecież mamy oczy jak każdy. 

bo wasz zwiazek to przyjaz, nie milosc romantyczna:) chyba ze twoja lubi takie buraki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

lub zwyczajnie nie oplaca jej sie robic dramatu bo chce miec kogokolwiek, moze zali sie kolezankom, albo odreagowuje romansem w pracy, bo tez ma wszystko poluzowane tak czy srak na pewno nie darzy cie wielkim uczuciem, z burakiem mozna ewentualnie tylko byc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2
Dnia 1.01.2020 o 04:01, Gość Monika napisał:

co powinnam zrobić, czuje się totalnie zdołowana :((

Przestac uzalezniac samoocene od innych:)

Poprosic chlopaka, zeby zachowywal takie informacje dla siebie, bo Cie one najzwyczajniej w swiecie nie interesuja...(chyba, ze interesuja;)

Kolezanke jesli wygladala pieknie - skomplementowac zgodnie z prawda:)

Nie rozwlekac "problemu" i zajac sie istotniejszymi sprawami;)

Udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość xxx napisał:

jestes prosty i pozbawiony empatii, burak, i nie ogarniasz w czym problem

No nie ogarniam o co chodzi. Jakbym nie mógł normalnie rozmawiać ze swoją kobietą, to bym z nią po prostu nie był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość xxx napisał:

jestes prosty i pozbawiony empatii, burak, i nie ogarniasz w czym problem

No nie ogarniam o co chodzi. Jakbym nie mógł normalnie rozmawiać ze swoją kobietą, to bym z nią po prostu nie był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnd
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

No nie ogarniam o co chodzi. Jakbym nie mógł normalnie rozmawiać ze swoją kobietą, to bym z nią po prostu nie był. 

Chodzi o to, ze nie trzeba paplać zawsze wszystkiego co się ma w głowie. Nawet jak facet ma problem, że mu sie podobaja inne kobiety to jest temat na spokojną, delikatną rozmowę z partnerką, albo zadanie sobie pytania, co w moim związku jest nie tak, a nie mówienie kobiecie w twarz, ze na widok innej mu staje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×