Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spadek

Wqrwia mnie ukrainka z roboty bo nie chce mi dac d0py, a uwazam, ze jestem wyglądowo od niej level wyzej

Polecane posty

Gość spadek

w pracy na mnie leci, to widac..., podobam jej sie, ale ku.rwa nie chce mi dac dopy. bylismy juz kilka razy na imprezie razem, na piwku itp.. i zawsze potem wraca do domu, nie chce mnie do siebie zaprosic a jak ja ją do siebie zapraszam to odmawia...

to nie jest zadna super laska zebym za nią biegal, dlatego skoro widze, ze nie chce dać to mam ja w d0pie i juz wiecej sie z nia nie spotkam, ale wqrwia mnie to, ze taka przecietna dopa, ktora jest nizej ode mnie w hierarchii udaje taką cnotke, a pewnie szmatlawiec u siebie na ukrainie to sie r0chala ile wlezie, a tutaj udaje porzadna, j3 bana ku .rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sądząc po Twojej wypowiedzi jesteś beznadziejnym facetem, żadna z Tobą nie pójdzie. Musi być brzydka, głupia i desperatka. Aż 3 czynniki muszą się nałożyć. Dla takich jak ty jest płatny se ks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To znajdź sobie inną ukrainkę tylko że nic za darmo nie ma 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrainka
55 minut temu, Gość spadek napisał:

w pracy na mnie leci, to widac..., podobam jej sie, ale ku.rwa nie chce mi dac dopy. bylismy juz kilka razy na imprezie razem, na piwku itp.. i zawsze potem wraca do domu, nie chce mnie do siebie zaprosic a jak ja ją do siebie zapraszam to odmawia...

to nie jest zadna super laska zebym za nią biegal, dlatego skoro widze, ze nie chce dać to mam ja w d0pie i juz wiecej sie z nia nie spotkam, ale wqrwia mnie to, ze taka przecietna dopa, ktora jest nizej ode mnie w hierarchii udaje taką cnotke, a pewnie szmatlawiec u siebie na ukrainie to sie r0chala ile wlezie, a tutaj udaje porzadna, j3 bana ku .rwa

I tobie wszystkiego dobrego w 2020 roku, Bożego blogoslawienstwa☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

Jaki frajer :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Polka napisał:

Jaki frajer :D 

Może nie frajer a pogubiony chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przede wszystkim jesteś ciullem o tym zawsze pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Najwidoczniej jesteś 3 poziomy niżej od niej. I zaden z ciebie adonis. Do tego nie śmierdzi groszem i laska wyszła z założenia, nie nie jestes wart aby sie przed tobą wypinac. Też tak mam. Albo będzie przystojny z własnym domkiem albo żaden. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może nie frajer a pogubiony chłopczyk

Pogubiony chłopczyk?  Śmiechłam.  Kawał s....iela i pyszczalskiej mendy. Na takiego to tylko splunąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Pogubiony chłopczyk?  Śmiechłam.  Kawał s....iela i pyszczalskiej mendy. Na takiego to tylko splunąć. 

Nigdy nie wiadomo co w kim siedzi😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że jej się podobasz? Powiedziała Ci to, czy sobie coś uroiłeś? Chyba masz chłopcze zbyt wysokie mniemanie o sobie... Gdybyś był z wyższej ligii niż ona, to naprawdopodobniej by chciała z Tobą być, ale w rzeczywistości pewnie jest odwrotnie i nie możesz się z tym pogodzić. Dziewczyna najwyraźniej szybko się poznała na prostaku, brawa dla niej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co jak co ale dziewczyna jest głupia, że chodzi na piwo z takim przegrywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość spadek napisał:

w pracy na mnie leci, to widac..., podobam jej sie, ale ku.rwa nie chce mi dac dopy. bylismy juz kilka razy na imprezie razem, na piwku itp.. i zawsze potem wraca do domu, nie chce mnie do siebie zaprosic a jak ja ją do siebie zapraszam to odmawia...

Ty koleś nie tylko nie jesteś facetem, ale nie jesteś nawet człowiekiem. Jesteś zwykłe BYDLE, czyli jesteś zwierzęciem, którym kierują instynkty, a przede wszystkim popęd seksualny. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwykłe cwelicho ⛄😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co jak co ale dziewczyna jest głupia, że chodzi na piwo z takim przegrywem

Pewnie jest miły,  jaktóre chce seksu😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek

ale mnie pieknie pocisneliscie 😉 usmialem sie, dziekuje.. przyda sie troche smiechu do porannego piwka w nowy rok

wiem, ze sie jej podobam to widac.. jak laska nawija do ciebie chetnie, ciagle sie usmiecha, ciagle cie gdzies dotyka,, podstrzypuje, lapie za reke itp.. do tego chetnie sie umawia na to piwko czy do klubu potanczyc.., ona by chciala miec mnie za meza, bo nawet kiedys cos takiego pie.r.dolnela.. ale to bardzej biznesowo, zeby miec obywatelstwo polskie, ale taki ch0j, nie dam jej tego bo najzwyczajniej w swiecie ta laska mnie nie kreci, moglbym ja po prostu tylko por0chac po pijaku i to wszystko, a skoro ona nie chce dac od tak tylko d0py to niech spi3rdala.. ja nie bede sie do laski level nizszej ode mnie zniżał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za down 🙁 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No, nic stary nie pozostaje Ci nic innego jak poszukać sobie na żonę podobną umysłową jarzynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No, nic stary nie pozostaje Ci nic innego jak poszukać sobie na żonę podobną umysłową jarzynę

moze byc jarzyna, byle seksowna i wierna, jak masz namiary to dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze podziwaczejesz 5 lat i zostanie ci tylko wspominanie z rozrzewnieniem jak jakaś baba chciała cię za męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
18 minut temu, Gość spadek napisał:

ale mnie pieknie pocisneliscie 😉 usmialem sie, dziekuje.. przyda sie troche smiechu do porannego piwka w nowy rok

wiem, ze sie jej podobam to widac.. jak laska nawija do ciebie chetnie, ciagle sie usmiecha, ciagle cie gdzies dotyka,, podstrzypuje, lapie za reke itp.. do tego chetnie sie umawia na to piwko czy do klubu potanczyc.., ona by chciala miec mnie za meza, bo nawet kiedys cos takiego pie.r.dolnela.. ale to bardzej biznesowo, zeby miec obywatelstwo polskie, ale taki ch0j, nie dam jej tego bo najzwyczajniej w swiecie ta laska mnie nie kreci, moglbym ja po prostu tylko por0chac po pijaku i to wszystko, a skoro ona nie chce dac od tak tylko d0py to niech spi3rdala.. ja nie bede sie do laski level nizszej ode mnie zniżał 😉

No miła jest,bo chce mieć obywatelstwo.Sam napisałeś.Zreszta nie wierzę że istniesz.Musisz być trolem .Nikt nie jest aż tak głupi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość spadek napisał:

ale mnie pieknie pocisneliscie 😉 usmialem sie, dziekuje.. przyda sie troche smiechu do porannego piwka w nowy rok

wiem, ze sie jej podobam to widac.. jak laska nawija do ciebie chetnie, ciagle sie usmiecha, ciagle cie gdzies dotyka,, podstrzypuje, lapie za reke itp.. do tego chetnie sie umawia na to piwko czy do klubu potanczyc.., ona by chciala miec mnie za meza, bo nawet kiedys cos takiego pie.r.dolnela.. ale to bardzej biznesowo, zeby miec obywatelstwo polskie, ale taki ch0j, nie dam jej tego bo najzwyczajniej w swiecie ta laska mnie nie kreci, moglbym ja po prostu tylko por0chac po pijaku i to wszystko, a skoro ona nie chce dac od tak tylko d0py to niech spi3rdala.. ja nie bede sie do laski level nizszej ode mnie zniżał 😉

Zabolało to odrzucenie level czy kilka  niżej Ukrainki😋 uśmiechała się i uśmiecha,  ale teraz nie wiesz dlaczego😛 Tak bardzo Cię nie kręci,  że odchodzisz od swojej pięknej Królewny Śnieżki do brzydkiej Ukrainki😏a przecież z Królewna masz boski wręcz seks, najlepszy w życiu😏  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zabolało to odrzucenie level czy kilka  niżej Ukrainki😋 uśmiechała się i uśmiecha,  ale teraz nie wiesz dlaczego😛 Tak bardzo Cię nie kręci,  że odchodzisz od swojej pięknej Królewny Śnieżki do brzydkiej Ukrainki😏a przecież z Królewna masz boski wręcz seks, najlepszy w życiu😏  

c.d. A z którą spędziłeś sylwestra i dlaczego z Ukrainką a nie z tak piękną i seksowną Śnieżka?😋 Bo cię nie kręci ta level niżej Ukrainka?😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×