Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja R

Jak zatrzymać przy sobie mężczyznę?

Polecane posty

Gość Anastazja R

Tytuł trochę przewrotny, bo facet to nie rzecz, ale na pewno wiele razy sluszalyscie teksty w stylu "zdobyć faceta to jedno a zatrzymać to drugie" albo że jakaś kobieta "nie umie zadbać o chłopa i go przy sobie utrzymać".

Do tej pory byłam w dwóch poważnych związkach które się rozpadły, raz ja odeszłam, raz mnie facet zostawił.

Teraz spotykam się z kimś wspaniałym i chciałabym żeby to poszło w stronę związku (w sumie już idzie).

I tak sobie myślę, faceci to przecież inna planeta i może ja chcąc dobrze o czymś zapominam? Byłabym wdzięczna zwłaszcza za rady doświadczonych kobiet, które są w długich związkach albo mają takie za sobą.

Ogólnie nie jestem typem bluszcza i mam swoje życie poza facetem, ale kiedy u mnie jest to dbam jak mogę - obiad, jego ulubiony deser, masaż, dobry seks. Oczywiście on też wiele od siebie daje. Nie mieszkamy jednak razem, padł taki pomysł ale to jeszcze nie ten etap choć bardzo bym chciała.

 

Jakie macie patenty na okazywanie miłości aby nie było to bardziej desperacko odpychające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×