Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzona

Polska to nudny kraj, nic się nie dzieje wszyscy siedzą w domu i zamykają, nic nie robią, na drodze nikogo niema, nudy wszędzie, nie ma nikogo do pogadania, nudzę sie

Polecane posty

Gość Znudzona

Nie umiem wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Wyjdź ze starymi babami przed klatkę na ławeczkę i zaraz znajdziecie wspólny temat np.kto kogo zdradził na osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

nudza sie nudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie chcę popychać plotek na ławeczce, chcę coś produktywnego zrobić ale chcę towarzystwa a u mnie nie ma żywej duszy na osiedlu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie chcę popychać plotek na ławeczce, chcę coś produktywnego zrobić ale chcę towarzystwa a u mnie nie ma żywej duszy na osiedlu 

masz 13 lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

"Szyby niebieskie od telewizorów " tak. Zamknięci. Wirtualne życie.  Smutne. Jak mój mały synek będzie żył w tym świecie nieprawdziwym. Dawniej młodzież i dzieci przebywali na zewnątrz. Teraz w fotelach.

Ile masz lat? Idź na lodowisko:) Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W. Alen

 Ile masz lat? Jesteś dziewczyną, kobieta, stara baba czy chłopakiem, malolatem, wyrostkiem czy zrytym miesniakiem, starym gościem, dziadkiem, typem z jakąś trauma społeczna??? Kim jesteś? Masz problem z własną osoba lub osobiwoscia??? Co Cie przygniotlo? Pisz na maila marekb299@gmail.com  pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez tak myślę. Dobrze ze do pracy jutro. Musze poszukac hobby czy coś to może będę miała o czym z ludźmi gadac. U mnie też w okolicy pustki, wszyscy na chacie i tv gra. A jak z kims gadać to nie wiem o czym, o tym co w tv czy na netflixie leciało, etam,  to nudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ololi

Nudzą się tylko nudni ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Ololi napisał:

Nudzą się tylko nudni ludzie. 

Ten tekst tez nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

ale prawdziwy, pustka w glowie to pustka w zyciu, trzeba byc szurnietym by wybrac nic "w morzu mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość ffff napisał:

ale prawdziwy, pustka w glowie to pustka w zyciu, trzeba byc szurnietym by wybrac nic "w morzu mozliwosci

A to morze mozliwosci to dogadywanie ludziom w internet ach co nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

A to morze mozliwosci to dogadywanie ludziom w internet ach co nie 

morze to morze, net to kropla, jesli ta kropla to twoje zycie to twoj wybor, a ty piszesz oczekujac ze dostaniesz tylko potwierdzenie jak nudne jest wszystko? dostaniesz rozne opinie, moze jakas cie zainspiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość fff napisał:

morze to morze, net to kropla, jesli ta kropla to twoje zycie to twoj wybor, a ty piszesz oczekujac ze dostaniesz tylko potwierdzenie jak nudne jest wszystko? dostaniesz rozne opinie, moze jakas cie zainspiruje

raczej przemadrzalosc i wysnuwanie wnioskow na podstawie swojego widzimisie nie jest inspirujaca takze ten ale dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×