Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zangetsu

Szukam dojrzałej kobiety, do relacji opartej na seksie, szczerości i przyjaźni bez żadnych pieniędzy

Polecane posty

Witam, jestem młodym, zadbanym i w miarę przystojnym wysportowanym chłopakiem. Mam 26 lat, i szczerze powiedziawszy to chce odnaleźć siebie. Szukam kogoś do uczciwej relacji opartej na szczerości, seksie i przyjaźni, najlepiej z dojrzałą kobietą, ponieważ takie najbardziej mnie podniecają, i mam z nimi najlepszy kontakt, wydaje mi się, że po prostu posiadam starą duszę. Szukam kogos kto nauczy mnie seksu, nie jestem prawiczkiem, ale nie mam też jakiegoś super wielkiego doświadczenia. Wydaje mi się, że nie potrafię wejść w normalną relacje, a nie znoszę oszukiwać dziewczyn i dawać im złudnych nadziei, więc zwykle wolę się nie angażowac w żadne relacje, lecz mam swoje potrzeby, ciepla i bliskości które chce zaspokoić. Seks z przypadkową osoba mnie nie bawi, lubię czuć emocje i uczucia. Jestem dobrym rozmówca, całkiem inteligentnym człowiekiem, mam własne zdanie na różne tematy i ogólnie bardzo lubię rozmawiać. Czarny humor, zabawy językowe, ironia, przekazanie się i różne dwuznacznosci, to moje poczucie humoru. Posiadam ogromny dystans do siebie i życia, oraz otwarty elastyczny umysł. Wyglądam też zabójczo w koszuli i garniturze. Chcę też iść w kierunku bdsm, mam dominującą naturę, i z perspektywy czasu chce to opanować. Podoba mi motyw relacji jaki tam występuje oraz zaufanie jakim dążą się ludzie, którzy oddają się tego typu rzeczą. Nie musisz być piękna, musisz mi się po prostu podobac i pociągnąć mnie seksualnie, mile widziane Panie plus size. Tu nie chodzi o pieniądze, żadnych nie oczekuję, i nie mam zamiaru nikomu dawać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę popisać i zobaczymy

Skąd jesteś?

martyna.bialkowska@o2.pl

Pisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×