Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matka robi ze mnie stara panne przed ludźmi, musze sie wygadac

Polecane posty

Gość gość

Np. choć mam faceta, nie mowi o nim ludziom, za to byłyśmy kiedyś razem we dwie na wakacjach za granicą tzn. w tamtym roku. I dzisiaj słyszę jak opowiada komuś przez telefon : " bo my musimy jeździć, w końcu czasu ucieka potem nie będziemy miały siły"- tak jakbyśmy miały jeździc razem całe życie...

I tym podobne teksty, jesli raz na ruski rok z nia wyjade, czy gdzies wyjde to o tym opowiada wszystkim i to celebruje jakbysmy tylko razem wychodzily i wyjezdzaly.. A o moim facecie juz nie wspomni.

Myslicie, ze w jakim celu ona to robi mnie szlak mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Np. choć mam faceta, nie mowi o nim ludziom, za to byłyśmy kiedyś razem we dwie na wakacjach za granicą tzn. w tamtym roku. I dzisiaj słyszę jak opowiada komuś przez telefon : " bo my musimy jeździć, w końcu czasu ucieka potem nie będziemy miały siły"- tak jakbyśmy miały jeździc razem całe życie...

I tym podobne teksty, jesli raz na ruski rok z nia wyjade, czy gdzies wyjde to o tym opowiada wszystkim i to celebruje jakbysmy tylko razem wychodzily i wyjezdzaly.. A o moim facecie juz nie wspomni.

Myslicie, ze w jakim celu ona to robi mnie szlak mnie trafia...

wedlug mnie to mile ze tak mowi, ze ma kogos z kim moze jezdzic, a ty jestes nieco szurnieta na punkcie posiadania faceta, to twoj pierwszy ze tak histeryzujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Poetka napisał:

Myślę, że to dla niej bardzo ważne i czuje z tego powodu dumę

Ale dumę z czego? Że mam jeździć wg niej tylko z nią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×