Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Opis wymarzonej partnerki na e darling

Polecane posty

Gość Gość

Opis wymarzonej partnerki na darling "Dziewczyny z dziećmi, palące, z dziarami - sorry, nie ten adres. Dzięki"

No sorry ale skreślać kobietę bo ma tatuaż? I jak tu pisać z tak ograniczonym facetem? Bleh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie bardziej martwiloby, ze to zgred ktory pisze tylko czego nie lubi i od razu zaklada, ze w ogole ktokolwiek sie nim zainteresuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wielu facetów nie lubi kobiet z dziarami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wielu facetów nie lubi kobiet z dziarami. 

Ja nie lubie lysych, ale nie napisalabym, ze kazdy lysy ma spadac. Raczej myslalabym o tym jakich facetow lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wielu facetów nie lubi kobiet z dziarami. 

Są jakies badania na ten temat? Właśnie takie maja powodzenie bo często są uznawane za łatwe i wyzwolone seksualnie i nawet jeśli faceci nie chce takiej do związku to podbijają ego takim panienkom swoim zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Są jakies badania na ten temat? Właśnie takie maja powodzenie bo często są uznawane za łatwe i wyzwolone seksualnie i nawet jeśli faceci nie chce takiej do związku to podbijają ego takim panienkom swoim zainteresowaniem.

Nie przesadzalabym z tym podbijaniem ego. To, ze wytatuowane kobiety sa seksowne wiadomo od dawna. Wystarczy spojrzec na aktorki z niektorych filmow 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie przesadzalabym z tym podbijaniem ego. To, ze wytatuowane kobiety sa seksowne wiadomo od dawna. Wystarczy spojrzec na aktorki z niektorych filmow 😛

 Większość aktorek to "ciche" prostytutki z przebiegiem jaki sobie  nawet nie jesteś w stanie wyobrazić, ilość mężów i kochanków? One same już dawno zgubiły rachubę i nie ma tu żadnego wpływu tatuaż, ruchliwość się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Większość aktorek to "ciche" prostytutki z przebiegiem jaki sobie  nawet nie jesteś w stanie wyobrazić, ilość mężów i kochanków? One same już dawno zgubiły rachubę i nie ma tu żadnego wpływu tatuaż, ruchliwość się liczy.

Ale sie podobaja. Faceci maja bardzo plynna moralnosc i nie z zasady pociaga ich to co 'moralnie' obrzydza. Dlatego smierdzace dranie biora sobie na zony szare myszki, a szukaja okazji zeby puscic sie z kobietami ktore ich pociagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale sie podobaja. Faceci maja bardzo plynna moralnosc i nie z zasady pociaga ich to co 'moralnie' obrzydza. Dlatego smierdzace dranie biora sobie na zony szare myszki, a szukaja okazji zeby puscic sie z kobietami ktore ich pociagaja

 Czy tylko śmierdzące dranie lubią szare myszki? Czy mało jest "śmierdzących" kobiet które robią to samo co faceci??? Wydaje mi się że w ostatnich latach to właśnie kobiety wiodą prym w łajdaczeniu się /tabsy?/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak juz to po prostu doganiaja mezczyzn. Wiekszosc facetow to hipokryci, malo jest takich ktorzy sa szczerzy z samymi soba, a co dopiero z kobietami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisałam do niego że sorry ale lubię dziary, nie że mam a i tak podziękował za rozmowę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już samo słowo ,,sorry" nie napawa optymistycznie. Z tak ułożonymi zdaniami, to jakiś prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×