Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matrix 303

Ile mogę urosnac

Polecane posty

Gość Matrix 303

Mam 15 lat(4 miesiące) i 172 (chlopak) mój tata ma 184 cm i skok wzrostowy miał w wieku 16 17 lat moja mama 162 cm dziadkowie z obydwu stron niscy 163 cm i 172 cm pradziakdowie 178 cm 179 cm ile mogę urosnac? 

Gość Gość

W wieku 14 lat miałem 180 cm.Teraz mam 195 cm (42 lata).Mysle ze do 190 dociągniesz.Ja sam nie wiem po kim mam wzrost .Mama i tata mają po 168 cm.

Gość Matrix 303

No ale wiesz ty miałeś 180 cm w wieku 14 lat a ja mam 172 cm w wieku 15 lat i nw czy dociagne nawet do 180

Gość Gość

Dociągniesz.Jesteś wysoki.Nie pal fajek uprawiaj sport i będziesz zadowolony.Głowa do góry:)

Gość Matrix 303
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Dociągniesz.Jesteś wysoki.Nie pal fajek uprawiaj sport i będziesz zadowolony.Głowa do góry:)

Gram w piłkę nożną w klubie biegam nie palilem nigdy i nie piłem jeżdżę na mecze zawody itp

Zdublowany temat ?

Czlowiek rosnie dopoki nie zakonczy w pelni tego co okreslamy jako okres pokwitania. Wiec mysle , ze jeszcze wszystko przed Toba i bardzo trudno bedzie podac w centymetrach ile jeszcze mozesz urosnac. Jest natomiast inna rzecz , o ktorej musisz wiedziec. Piszesz , ze trenujesz pilke nozna i jezdzisz na zawody. Pamietaj wiec , ze to co na pewno moze miec wplyw na zahamowanie wzrostu  to sztuczne napedzanie sie roznymi srodkami , w tym sterydami. Jako sportowiec moze miec z tym kontakt. Nigdy nie daj sie na to namowic.

Gość Gosc 21
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gram w piłkę nożną w klubie biegam nie palilem nigdy i nie piłem jeżdżę na mecze zawody itp nigdy nie brałem sterydów i nie będę brał 

Gość Gosc 555

Myślę że przerosniesz ojca a  w się z tym zgadzacie? 

Gość Gosc 5

Będziesz miał 185 cm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować