Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza

Zwiazek z nim...

Polecane posty

Gość Iza

Witajcie. Przez ponad półtora roku byłam w zwiazku z mezczyzna. 

Zamieszkalam u niego, zarabiam dużo mniej niż on. Płaciłam za siebie tj rachunki na pół, plus jedzenie na pół- choc z tym bywalo różnie, czesto to ja pokrywalam te koszta. Nakazywał oddawać nawet 50g. Znajomym natomiast "stawial". Mi nie dal nigdy grosza. Dodatkowo dokladalam mu pewna kwotę do jego biznesu - planowaliśmy wspólne życie, więc chciałam go wesprzec. Jak się okazało na koniec, nie musiałam poniewaz mimo jego zapewnien, ze nie ma grosza, ma pokazna kwote odlozona na koncie. 

Rozstalismy sie w gniewie, zostalam zdradzona. Zazdalam zwrotu mojego wkładu w jego biznes. I zaczela sie farsa. Z trudem te pieniadze oddal. Obgdal mnie do wszystkich. Naklamal, ze mnie utrzymywal przez rok, ze na koniec wystawilam mu rachunek za wspolne zycie. Zmienilam prace, a tam cały zakład huczal o tym jaka to byłam utrzymanka. Nie zwracałam na to uwagi. Oczywiście wszyscy mu uwierzyli, a ja nie skomentowałam niczego. Chciałam podejść do rozstania dojrzałe. Sadzilam że zwróci mi pieniądze i zakończymy znajomość. Niestety. 

Mieszkam w małej miejscowości, on usilnie psuje mi opinie, czy uważacie że powinnam reagować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Rozmawiałam z nim na ten temat. Stwierdzil że mam za swoje bo niepotrzebnie zazdalam zwrotu tych pieniędzy i teraz muszę się zmierzyć z opinią ludzi. 

Czy mój brak reakcji na te oszczerstwa jest mądry? Znajoma stwierdziła że powinnam wszystkim powiedzieć jak było na prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

I gdyby nie robił mi swoimi plotkami na mój temat problemów w nowej pracy to olewalabym to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powinnas wszystkim mówić jak było ma prawdę i ze on teraz się mści dlatego Cie oczernia w oczach innych! I powinnas mówić wszem i wobec jaka z niego sknera, ze nie jest prawdziwym facetem! Nawet jakis sugestywny cycat udostepnij na fb o nim tak zeby inni to widzieli albo jakiś post napis z (np cos ze masz e d...e takie plotki a skapy facet to nie facet tylko dzieciak). Dziewczyno nie bądź taka swietobliwa bo to on powinien się wstydzic a nie Ty! Czy Ty nie zakladalas juz tutaj tematu? Ludzie Ci radzili żeby odejść a Ty nie posluchalas i to on Cie zostawił 🤦. To nie była miłość bo tak się nie zachowuje zakochany facet! Bylas jego zapchajdziura dlatego tak skapił, a jak pewnie trafiła się lepsza to Cie zdradził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Iza napisał:

I gdyby nie robił mi swoimi plotkami na mój temat problemów w nowej pracy to olewalabym to.

A Ty myślałaś że jest z Tobą z miłości skoro tak Cię traktował i sama dawałaś mu kasę na jego biznes?był z Tobą bo mu fundowalas biznes,ale pewne laski są naiwne😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Nic na to nie poradzisz.

W polskim społeczeństwie kobieta to dzivka A facet zawsze święty.

Jak chcesz mieć spokój to wyjedź i zacznij życie gdzie indziej.

A na przyszłość rada - nigdy finansowo nie wspieraj faceta, nie dokładaj ani grosza do żadnych jego biznesów, remontów domów jeśli nie jesteś współwłaścicielką, w Polsce nikt nie honoruje ustnej umowy.

Nie ma ślubu i wspólnoty - każdy swoje pieniądze trzyma przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×