Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka3555

Praca brać czy nie brak wykształcenia wyzszego

Polecane posty

Gość Autorka3555

Z dniem 31.12 zakończyła współpracę z pewną firma. Postanowiłam szukać pracy. Mieszkam w małym mieście więc dziś jeździłam po firmach z cv. Byłam w 3 firmach. 1.praca w piekarni na magazynie 2.produkcja zdrowa żywność 3.pravownik produkcji branża drzewna. W 1.juz kogoś przyjęli. W 2 złożyłam cv i będą dzwonić. A w 3 odrazu pogadałem z kierownikiem i dostałam skierowanie na badania. Nie mam co liczyć na lepszą pracę chce aby kasa była. Co sadzicie. Brać pracę.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Siedź na du/pie w domu, a rachunki i zakupy ci krasnoludki opłacą. Co za durne pytania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyno... Wiesz co potrafisz, wiesz jakie szkoly skonczylas, gdzie pracowalas do tej pory i jaka masz sytuacje finansową. My tego nie wiemy. Sama musisz podjac decyzję. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka3555

Mam liceum skończone a potem studium policealne administracja. Pracowałam sklepie na produkcji jako listonosz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jak z kasą? ja bym wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka3555

Wszędzie najniższa. Ale narazie zlecenie i stawka h. Myślałam że będzie 17zl/h ale patrzyłam i tylko 16 zł na h. Niby zł mniej ale miesięcznie ok100zl  mniej do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa35

jednak 17 zł na h na zleceniu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to bym w ogóle na zleceniu nie pracowała, nie ten wiek.Nowe być sklep ale umowa o pracę być musi jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa35

Dla mnie liczy sie kasa.Nie chce siedziec na tylku i liczyc kazda zlotowke.Moglabym siedziec w domu.Partner pracuje zarabia ok 2500zł ja mam 1000zł. 500zł z + i mam umowe zlecenie tak dodatkow miesiceznie ok 500zł.ale to dla mnie za mało.musze miec wiecej swoich pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość autorrkkaaa35 napisał:

Dla mnie liczy sie kasa.Nie chce siedziec na tylku i liczyc kazda zlotowke.Moglabym siedziec w domu.Partner pracuje zarabia ok 2500zł ja mam 1000zł. 500zł z + i mam umowe zlecenie tak dodatkow miesiceznie ok 500zł.ale to dla mnie za mało.musze miec wiecej swoich pieniedzy.

To nad czym się zastanawiasz? Bierz tą robote😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka3555

Tak myślę. Tak w sumie na hop hura. Poszłam pogadałem i dostałam skierowanie na badania i papiery do wypelnienua. Wolałabym iść do piekarni ale już kogoś zatrudnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W takiej sytuacji to też uważam, że nie ma się nad czym zastanawiać.Jeść trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka3555

Jutro rano do lekarza na badania. Dziś już nie zdążyłam bo lekarz przyjmował do 13.wypelnie dokumenty i jutro zawioze. I do pracy. Mam nadzieję że już w przyszłym tyg. Szkoda mi każdej dniowki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka3555

Jutro rano do lekarza na badania. Dziś już nie zdążyłam bo lekarz przyjmował do 13.wypelnie dokumenty i jutro zawioze. I do pracy. Mam nadzieję że już w przyszłym tyg. Szkoda mi każdej dniowki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luchs6

No i prawidłowo. Dobrze, że tak szybko znalazłaś. Oby dobrze Ci się pracowało, powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×