Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hhhh

Co pomyślała sobie o mnie dziewczyna jak myślicie zobacz opis

Polecane posty

Gość Hhhh

Spotykaliśmy się dość długo jako przyjaciele. Około 6 miesięcy. W Nowy rok spędziłem u niej i spaliśmy razem, ale bez uprawiania seksu. Było tylko przytulnie, ale też nie za dużo. Wiem jedno, że jestem najgorszym gamoniem na świecie, ale zastanawiam się jak Ona to mogła odebrać według was. 

Dodam odrazu, że nie jesteśmy już najmłodsi. Oboje około 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Bardzo mi zależy na tej dziewczynie, ale zastanawiam się czy Ona sobie nie pomyśli czasem czy ja jestem jakimś impotentem🤕 powiem, że tylko że to wynikało z mojej niemśmialosci. I Ona raczej oczekiwał tego seksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Hhhh napisał:

Bardzo mi zależy na tej dziewczynie, ale zastanawiam się czy Ona sobie nie pomyśli czasem czy ja jestem jakimś impotentem🤕 powiem, że tylko że to wynikało z mojej niemśmialosci. I Ona raczej oczekiwał tego seksu 

jak ci na niej zalezy to bierz się za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

W ogóle nie rozumiem sam siebie jak moglem leżeć obok dziewczyny swoich marzeń i nic z tym nie zrobić. Nie wiem czy takie historie się komuś przytrafiły. 

Nie wiem czy dostanę jeszcze taka szansę ☹️ obawiam się, że może mieć mnie dość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Hhhh napisał:

W ogóle nie rozumiem sam siebie jak moglem leżeć obok dziewczyny swoich marzeń i nic z tym nie zrobić. Nie wiem czy takie historie się komuś przytrafiły. 

Nie wiem czy dostanę jeszcze taka szansę ☹️ obawiam się, że może mieć mnie dość 

to normalne pewnie ze stresu. najlepiej do niej napisz i spotkajcie sie znowu tylko wtedy już bądź gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Najlepsze, że śpię obok niej i mam sen, że się razem z nią kocham 🙄😅 całe szczęście, że obudziłem się w odpowiednim momęcie, bo pamiętam że takie sny kończyły się różnie jak byłem młodszy. Dopiero byłby wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa nastepnej okazji moze nie byc ale jezeli znow bedziesz mial podobna opcje to attakuj bo moze byc za ppoozno :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujjessxzeraz

Może widzi to, że jesteś nieśmiały i doceni taką wrażliwość? Dziewczyny są różne i mało która stawia seks za cel życiowy w przeciwieństwie do facetów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Najgorsze, że kiedy się obudziłem obok mnie leżał gruby cygan, który na przemian chrapał i pierdział. Zaś mojej dziewczyny nigdzie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Behehehehhehehe

Zrobiłeś mi noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×